sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zerówka Przedszkole dla 5 latków w S. P.nr 9 na Ks. Anny opinie ?

Jak w temacie co sądzicie o tym przedszkolu? Zastanawiam się czy zapisać córkę do tego przedszkole, czy zostawić w Edukatorze ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zerówka Przedszkole dla 5 latków w S. P.nr 9 na Ks. Anny opinie ?

0j przecież możesz sobie sama uzyskac opinię. teraz jest modne wsadzanie mikrofoniku albo kamerki do plecaczka dziciątka albo jak chcesz mieć bardziej wyrazne nagranie to koniecznie zaszyj w majteczkach. Po uzyskaniu takiego nagrania stajesz się w mig gwiazdą wieczoru w programie TVN Uwaga.

Rimpik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zerówka Przedszkole dla 5 latków w S. P.nr 9 na Ks. Anny opinie ?

Z tego co wiem to jest rejonizacja szkół, więc nad czym tu się zastanawiać ??? W przyszłym roku 6-latki (2008 rocznik )póki co ( chyba , że znowu ustawa się zmieni ) mają obowiązek pójścia już do PIERWSZEJ klasy . Logiczne chyba jest, że dobrze jest dać dziecko do zerówki w tej szkole w której będzie zaczynało edukację jako pierszaczek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zerówka Przedszkole dla 5 latków w S. P.nr 9 na Ks. Anny opinie ?

Ja daję do zerówki do SP9 właśnie ze względu na to, że dziecko będzie chodziło z tymi samymi dziećmi do 1-szej klasy, no i już się troszkę przystosuje do otoczenia, mimo iż jestem ciut przerażona przystosowaniem szkoły do przyjęcia 6-latków... Ostateczna decyzja zapadnie po dniach otwartych w szkole.

aniolek47

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zerówka Przedszkole dla 5 latków w S. P.nr 9 na Ks. Anny opinie ?

a nie bierzesz pod uwagę puszczenia dziecka do 1 klasy?
nie przeraża Cię podwójny rocznik w 1 klasie w następnym roku szkolnym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zerówka Przedszkole dla 5 latków w S. P.nr 9 na Ks. Anny opinie ?

Moja córcia w październiku skończy 5 lat i obowiązkowo musi iść do przedszkola (zerówki), a jako sześciolatka do 1 klasy. Będzie w roczniku mieszanym, przeraża mnie to i nie wiem czy zostawić ją w obecnym przedszkolu. Czy może zapisać już do grupy przedszkolnej w szkole podstawowej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zerówka Przedszkole dla 5 latków w S. P.nr 9 na Ks. Anny opinie ?

jak nie masz kwitu ,lub boisz sie zostawić z opiekunką no to posyłaj
nauczy się kontaktu z innymi dzieciakami (urwisami) ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org