czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy katolik jest dobry Gimnazjum ? Jakie gimnazjum wybrać ?

Witam , zastanawiam się nad gimnazjum . Blisko mam do PG3 , katolika i PG6 , ale do 3 na pewno nie pójdę . Zastanawiałem się nad Katolikiem ale czy to dobra szkoła ? Myślałem też nad PG1 ale trochę daleko .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy katolik jest dobry Gimnazjum ? Jakie gimnazjum wybrać ?

z wynikow wynika /dobry tekst/ ze jest w czolowce. a co najwazniejsze: male wiec wszyscy wszystkich znaja i za zamknietymi drzwiami czyli nikt zbedny tam nie wlezie a latem wypuszczaja mlodziez na trawke w miniparczku........ ________________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy katolik jest dobry Gimnazjum ? Jakie gimnazjum wybrać ?

Nie dobry bo niema przemocy i wszyscy nie dość że w zgodzie żyją to jeszcze dobrze się uczą a dla młodzieży to jednak jest lepiej jak wypiją zapalą no i przemoc jak jest wtedy się życia uczą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy katolik jest dobry Gimnazjum ? Jakie gimnazjum wybrać ?

Jak chcesz sie uczyć i nauczyć, a do tego dobrze rozwinąć, to Gimnazjum i Liceum na ul.Bernatowicza. Bezdyskusyjnie od lat najlepsze do tego miejsce .

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy katolik jest dobry Gimnazjum ? Jakie gimnazjum wybrać ?

Moim zdaniem Gimnazjum jest spoko. Moja siostra się tam uczy i jest bardzo zadowolona, chociaż jakimś orłem w nauce w podstawówce nie była. Na początku mówiła, że ciężko, ale udało się jej przestawić i nawet chętnie się uczy. Wiadomo jak w każdej szkole trafią się nauczyciele, których pamięta się na zawsze i pozytywnie i negatywnie. Ale ja osobiście polecam. Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy katolik jest dobry Gimnazjum ? Jakie gimnazjum wybrać ?

gimnazjum na bernatowicza;
nauczyciele piluja strasza i doluja mlodziez ktora wpada w depresje i bierze korki z czego tylko sie da zeby dac rade.......................................
tamtejsze liceum juz jest spoko bo w gimnazjum juz wlasciwie przerobili ten sam program a nauczyciele wyzywaja sie na adeptach z innych gimnazjow ktorzy robili program gimnazjum a nie liceum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
w katoliku - z tego co slyszalem bo sie tam nie uczylem - nauczyciele pomagaja sami nie liczac na korepetycje nadganiajace prywatie program nauczania. gdybym mial wybierac gimnazjum dla siebie wybralbym katolika.
tym bardziej ze wyniki i po liceum ma niezle a nie pzryjmuje ja bernatowicz glownie olimpijczykow i laureatow!!!!!!!!!!!!!!!! czyli uczy samo a nie bazuje na pracy innych.
____________________________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy katolik jest dobry Gimnazjum ? Jakie gimnazjum wybrać ?

Co do programu nauczania nie miałabym zastrzeżeń. Szkoła wysoko stoi w rankingach.

Ale... można się zawieść. Wydawałoby się, że szkoła "katolicka" więc będzie tam jakaś sprawiedliwość, jakaś moralność, ale skąd.

Jedna z nauczycielek, jest zwyczajnie... w stosunku do słabszych uczniów i ich rodziców, z uśmiechem samozadowolenia na twarzy potrafi mówić takie brednie, że aż człowieka od środka rozsadza.

Przemoc... pod samymi kamerami i na oczach nauczycieli, ale zero reakcji, więc jak ze strony rodziny ofiary nastała reakcja to zrobiło się wielkie halo- ale to rodzinę się ośmieszyło i upokorzyło, gnojki nadal latają zadowoleni i znęcają się nad tymi słabszymi jednostkami. Raz że jakaś paranoja a dwa, że... co za prymitywność- "przetrwają najsilniejsi".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy katolik jest dobry Gimnazjum ? Jakie gimnazjum wybrać ?

hcesz oddac dziecko pedofilom to lepiej je sprzedaj albo zjec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy katolik jest dobry Gimnazjum ? Jakie gimnazjum wybrać ?

bernat to cpuny zlodzieje i najwieksze lajzy w tym zapchlonym hamami miescie to raz a dwa co to za roznica jakie gimnazjum i tak sie nic nie nauczy. gimbusy sa tera zdemoralizowana uposledzone i nawet najmadrzejsze i najlepiej ulozone dziecko stanie sie najzwyczajniejszym degeneratem. to tyle co hcialem powiedzic wam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy katolik jest dobry Gimnazjum ? Jakie gimnazjum wybrać ?

Naucz się pisać jeżeli chcesz się dostać do któregokolwiek.

Poza tym spać kurde!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy katolik jest dobry Gimnazjum ? Jakie gimnazjum wybrać ?

cenzuraa sam jesteś łajzą i niedouczoną CIOTĄ .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy katolik jest dobry Gimnazjum ? Jakie gimnazjum wybrać ?

Witam. Mam ten sam problem. Chyba pójdę do Katolika. Bernat - z tego co słyszałam - same bogacze, tylko korki, plecy i łapówki.

Ps. Matis, mieszkam w tym samym rejonie. Chodzisz do ps2?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy katolik jest dobry Gimnazjum ? Jakie gimnazjum wybrać ?

Tak chodze do ps2 :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy katolik jest dobry Gimnazjum ? Jakie gimnazjum wybrać ?

Jesteś Bloch czy Loczek? xd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy katolik jest dobry Gimnazjum ? Jakie gimnazjum wybrać ?

Nie ujawnię siebie , a tak wogóle co to ma wspólnego z tematem tego tematu ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy katolik jest dobry Gimnazjum ? Jakie gimnazjum wybrać ?

módl się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy katolik jest dobry Gimnazjum ? Jakie gimnazjum wybrać ?

Nic , tylko pytam, bez nerwów. Blochu.

Jkbc - dołączam się do pytania w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy katolik jest dobry Gimnazjum ? Jakie gimnazjum wybrać ?

Autor: cenzuraa (---.elomza.pl)
Data: 13-03-13 00:19

bernat to cpuny zlodzieje i najwieksze lajzy w tym zapchlonym hamami miescie/.../. to tyle co hcialem powiedzic wam

sadzac z ortografii to nie miales/-as szczescia konczenia tej skoly bo tego to dobre gimnazjum jednak nauczy................................... abstrahujac od tego bernatowicz to szkola ktora ocenia korepetytorow a nie uczniow!!!!!!!!!!!!!!!
____________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy katolik jest dobry Gimnazjum ? Jakie gimnazjum wybrać ?

Nie wszyscy brali i zapewne biorą korki.
Ważne czy dziecko chce się uczyć czy nie.
Jeżeli chce , to lepszego miejsca nie ma i wcale nie ze względu na nauczycieli.
Siłą "Bernata" są uczniowie- przebywanie w tym środowisku.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org