sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Blokada na kręgosłup

Hej czy ktoś w Łomźy zna dobrego ortopede który robi blokady na kręgosłup (nie musi być tylko Łomźa)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokada na kręgosłup

Polecam poradnie leczenia bólu naprawdę pomagają, ja jeżdżę do bstoku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokada na kręgosłup

Poradnia Olsztyńscy Ortopedzi- Polecam !!! Lekarz ort. traum.Tomasz Niedźwiedzki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokada na kręgosłup

A nie lepiej pierw spróbować wybrać się do fizjoterapeuty? Blokada to ostateczna opcja, która bardzo szarpie organizm. Sądzę, że powinieneś spróbować zabiegów fizjoterapeutycznych, takich jak: masaże, fizykoterapia, techniki na powięziach. Wiem sam, że ból kręgosłupa to straszna sprawa, sam coś o tym wiem. Osobiście polecam gabinet fizjoterapii funkcjonalnej Sanomedica w Warszawie:
https://www.sanomedica.pl/fizykoterapia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokada na kręgosłup

Najlepszym podejściem może być skorzystanie z rehabilitacji jako pierwszego kroku w leczeniu problemu z kręgosłupem, a następnie, jeśli będzie to konieczne, rozważenie blokady kręgosłupa. Takie postępowanie pozwala na kompleksowe leczenie, które może przynieść lepsze i trwalsze rezultaty. Dlatego warto rozważyć turnus rehabilitacyjny, na przykład w ośrodku https://wojnar.pl/, gdzie specjaliści będą mogli ocenić Twoją sytuację i zalecić odpowiednie kroki leczenia, włączając w to potrzebę blokady kręgosłupa, jeśli będzie to wskazane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokada na kręgosłup

Dr zawrotny daje blokady w por ortopedycznej lub w innomed prywatnie albo do przychodni ortopedycznej w szpitalu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org