wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy wiele osób w Łomży ma garbaty nos?


Pytam z ciekawości, bo nie znam danych, ale jak idę ulicą i rozglądam się
to różnie bywa


.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wiele osób w Łomży ma garbaty nos?

skvrwysynie dvpa cie swędzi?

ić stont nie mencz sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wiele osób w Łomży ma garbaty nos?

Lobo napisał(a):

> skvrwysynie dvpa cie swędzi?
>
> ić stont nie mencz sie


wypraszam sobie

co za brak kultury!


.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wiele osób w Łomży ma garbaty nos?

Paplak...

zapomniał swojemu klonowi Lobo podczepić pewien cytat z Pisma św. Cóż, nie pierwsza wpadka Paplaka.

Być może nie jest to wpadka, bo Paplak prowadzi 2 akcje:
- dyskredytacji katolików i normalności;
- oswajania ludzi normalnych z publiczną manifestacją PEDERASTÓW.



Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wiele osób w Łomży ma garbaty nos?

co to jest Paplak?


.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wiele osób w Łomży ma garbaty nos?

a ten \"Lobo\" to jakiś cham?


.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wiele osób w Łomży ma garbaty nos?

Jak dobrze kojarzę to atsaredep to jest ten pogranicznik co został skazany za obrażanie czeczenów. Teraz zmienił orientacje, jak ten świat się szybko zmienia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wiele osób w Łomży ma garbaty nos?

Lobo = Paplak = pederastaA...

promocja ANTYdobra narasta!



Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wiele osób w Łomży ma garbaty nos?

Jerzy K. Kmicic napisał(a):

> Lobo = Paplak = pederastaA...
>
> promocja ANTYdobra narasta!
>
>
>
> Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład
> król Sobieski, jak zwyciężać mamy.

> +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
> Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa
> PROGRAMEM Polskiego Narodu!
>
> ........
> JKK

gdyby to była prawda to by znaczyło, że sam do siebie piszę
a chyba z takim chamem jak Lobo to bym tego nie robił?

Pytanie: po co


.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wiele osób w Łomży ma garbaty nos?

Czytajmy dalej…

Można wyjść z homoseksualizmu!

Cytat:

Dlaczego homoseksualizm jest promowany w Polsce i na całym świecie?
Teraz, w roku 2004, mówimy, że wszędzie widzimy homoseksualizm. A ja od ponad 30 lat obserwuję, jak krok po kroku, punkt po punkcie realizuje się pewien program. Podam przykład. Jeśli wrzucisz żabę do garnka z wodą i nastawisz gaz na cały regulator, woda się zagotuje i żaba zdechnie. Ale jeśli wrzucisz żabę do garnka i będziesz delikatnie podkręcał płomień przez dłuższy czas, żaba nie zorientuje się, że woda się podgrzewa. Dopiero po bardzo długim czasie powie: „O, woda się gotuje”. Tak samo jest z promocją homoseksualizmu. Od 30 lat trwa wielka wojna przygotowana bardzo drobiazgowo, krok po kroku. Promocja homoseksualizmu ma bardzo głębokie korzenie, wielką siłę oddziaływania, włożono w nią bardzo dużo pieniędzy. Wchodzi do systemu edukacji, do towarzystw naukowych i polityki. Homoseksualiści są bardzo mocno eksponowani w mediach, sztuce i rozrywce. Widzimy też, że promotorzy tych ruchów wchodzą do każdej religii. Każda religia jest od środka dzielona na tych, którzy akceptują homoseksualizm, i tych, którzy go odrzucają. Dlatego można powiedzieć, że teraz woda się gotuje.

Czemu miała służyć ta prowadzona przez 30 lat krok po kroku kampania?
Celem jest kompletna akceptacja homoseksualizmu - wszędzie - w religii, nauce, szkole, polityce. Promotorom kampanii chodzi o to, żeby na równi stawiać heteroseksualność i homoseksualność jako coś zupełnie normalnego. I żeby nie było żadnych „prześladowań”. Musi być szacunek i miłość.

A co z szacunkiem i respektem dla osób takich jak Pan, świadczących o tym, że homoseksualizm to nabyta choroba, z którą trzeba walczyć i rugować ze swego życia?
Ważne, by zrozumieć tu pewną życiową filozofię. Wszystko postawiono w ten sposób, że homoseksualista dziś mówi: „Jestem osobą homoseksualną - tu nie chodzi tylko o jakieś zachowania - to jestem ja, to jest moje wnętrze, moja osobowość, Pan Bóg mnie takiego stworzył i muszę to zaakceptować. A jeśli ty tego nie rozumiesz, to znaczy, że mnie nienawidzisz. A jeśli nienawidzisz, to znaczy, że nie jesteś prawdziwym chrześcijaninem, nie ukazujesz swoim życiem miłości Boga, jesteś diabłem i homofonem”. Oni nie zauważają różnicy między tym, kim jestem, a tym, co robię.

Pan jednak zdołał uzdrowić swoje myślenie i wyszedł na prostą ze swojej słabości. Jak to się stało?
Żyłem w czasach, kiedy wstydem było wypowiedzieć nawet słowo homoseksualizm. Nie mówiło się o tym tak jak teraz. Kiedy byłem mały, miałem trzy marzenia. Nie wiem, skąd one się wzięły, domyślam się, że od Boga. Moim pierwszym marzeniem było mieć dobrego przyjaciela, który będzie mnie rozumiał, nie osądzał, którego ja też bym kochał i rozumiał. To marzenie się spełniło podczas studiów uniwersyteckich. Ja byłem żydem, on był katolikiem. Prawdę mówiąc, przez niego spotkałem Jezusa. Czytając razem Pismo Święte, odkryliśmy, że nasze fizyczne relacje zupełnie nie przystają do woli Bożej. Moim drugim marzeniem było podróżować po świecie, aby bawić ludzi i ich uczyć. Przez wiele lat śpiewałem w chórze. Podróżowaliśmy po Stanach i po Azji. Tak spełniło się moje drugie marzenie.


WIĘCEJ: https://www.homoseksualizm.edu.pl/wiecej/publicystyka/164-mona-wyj-z-homoseksualizmu


Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wiele osób w Łomży ma garbaty nos?

Jerzy K. Kmicic napisał(a):

> Czytajmy dalej…
>
> Można wyjść z homoseksualizmu!
>


ty mi lepiej powiedz jak jest z garbatymi nosami w Łomży?

czy nadal sporo mieszkańców Łomży ma garbate nosy?


.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wiele osób w Łomży ma garbaty nos?

Zapraszam do kontaktu info.pod.wieczorek@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wiele osób w Łomży ma garbaty nos?

Pan Kmicic jak zawsze ze swoim homoseksualnym fetyszem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wiele osób w Łomży ma garbaty nos?

A gdzie w Łomży można naprostować garbaty nos?

Macie jakieś doświadczenia?


.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org