sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dentysta dla dziecka

prosilabym o namiary dentystki/y z dobrym podejsciem dla dziecka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Pani Pióro na ul.Hiporatesa, bardzo miła i ma dobre podejście do dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Doktor Jakubowska moim zdaniem-przyjmuje na Mazowieckiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

"perłowy uśmiech" w przychodni na Wyszyńskiego. przyjeżdza z Białegostoku z DSK. pani jest tak miła że córka z gabinetu nie chce wyjść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Polecam pana Pawła Marciniaka, gabinet na Staffa, ma bardzo dobre podejście do dzieci. Od małego jest moim dentystą i w przeciwieństwie do innych dzieci, nigdy nie miałam problemu z jakimś strachem przed wizytą, wręcz przeciwnie zawsze chętnie chodziłam do dentysty, a każda wizyta była nagradzana dyplomem dzielnego pacjenta :) http://dentystamarciniak.pl/glowna.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Tylko Piórowa, i nie ma co dalej gadać. Kto był z dzieckiem raz to wie, że lepiej nie trafi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Pani Jakubowska na Wyszyńskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

do "Piórowej" to teraz lepiej nie chodzić taki odwal robi na zębach. Mi "poharatała" dziąsła tak z 2 miesiące temu, że do dzisiaj czuje falbankę ( nierówności) + podczas wizyty skupia się na rozmowie z asystentką! Jestem niezadowolonym pacjentem, gdyż zęby które mi leczyła bardzo bolą a kasy też wzięła od holery!. Dziecko (2 latka) też nie chciało usiedzi4eć na fotelu u niej, a z jej strony żadnego zaangażowania by dziecko nawet buzie otworzyło-> poprostu córka uciekła!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Przyjdzie czas to córka sama buzie bądzie otwierać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

polecam dr Sęk, ANN-DENT na Łagody, moje dzieci ją uwielbiają, tez pracowała w Białymstoku w prywatnej klinice, pełny profesjonalizm, fachowo i bez naciągania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

NA KAZANSKIEJ BORAWSKA SUPER!

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Podbijam wątek. Poszukuję stomatologa, który by skontrolował ząbki 1,5 rocznego dziecka. Będzie to pierwsza wizyta. Czy ktoś był na wizycie u któregoś z polecanych wyżej lekarzy z tak małym dzieckiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Doktor Jakubowska mówiła że już miewała młodszych pacjentów tak około roczku.
Wizyta 80zł moim zdaniem bardzo dobra dentystka.
Mogę podać numer telefonu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Prymulka, poproszę :) Czy przyjmuje ona tam na górze w przychodni? W jakich godz.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Pani Jakubowska przyjmuje na Mazowieckiej.
Numer telefonu 694 293 279

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Prymulka, jak możesz powiedz mi w którym miejscu. W bloku czy gdzieś w tym pasażu sklepowym :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

W bloku na rogu a obok jest ten ciąg sklepów(na rogu chyba była pizzeria)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Bez przesady - 80 zł za 3-minutowe zajrzenie w buzię 1,5 rocznemu dziecku? Jeśli to 80 zł za leczenie zęba to owszem, ale nie za przegląd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Nie wiem ile sam przegląd ja płacę 80zł za leczenie zębów dziecka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Jakubowska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Na Szosy Zambrowskiej przegląd nic nie kosztuje, a fajnie dentystka leczy zęby i są bardzo małe kolejki. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

A w którym miejscu na szosie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

A ja powiem tak ,pani Piasecka na Dmowskiego leczy zęby małym dzieciom super, podejscie, cierpliwość, moja córka bardzo się bała , ale ona przyzwyczaiła ją do siebie i zdobyła jej zaufanie, naprawdę polecam , gorzej finanse. A pan Marciniak super dentysta ,cała rodziną leczymy zęby u niego ,ale do dzieci ? to brak mu cierpliwości. Nic to złego ,dorośnie dziecko i wtedy do niego, też polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

to nie prawda ze na szosie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

również polecam 'perłowy uśmiech' na Wyszyńskiego. mają umowę z NFZ także przegląd nic nie kosztuje, leczenie też za darmo. córka 3 latka polubiła bardzo panią dentystkę, która na wizycie wszystko dziecku wytłumaczyła, pokazała narzędzia i opowiedziała co będzie robić. teraz mała w domu bawi się w dentystę i przegląda zęby wszystkim pluszakom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

Macie może jakiś namiar na ten "Perłowy Uśmiech" długo czek się na wizytę? Wiadomo róznie bywa z NFZ. Zapisać się można telefonicznie czy można iść z marszu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

zazwyczaj perlowe usmiechy drogo kosztuja, ale czego sie nie robi dla pieknosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

tel: 86 218 22 11, ul. Wyszyńskiego 10 gabinet 105.
jak na tylko na przegląd z dzieckiem to nie nie trzeba długo czekać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dla dziecka

dr.Jakubowska

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org