czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
manta ul.poznanska 90

Czy ktoś mógł by mi powiedzieć czy warto się podjąć pracy w tej firmie ?praca polega na odbierania telefonów (reklamacje ).

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manta ul.poznanska 90

jak nie sprobujesz to sie nie do wiesz czy warto :-)

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manta ul.poznanska 90

Chodzi mi głównie i to czy ta firma jest poprostu wypłacana może ktoś tam pracował ;/

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manta ul.poznanska 90

Wypłacalna *

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manta ul.poznanska 90

może sprawdż w krajowym rejestrze dłużników...tylko, że firmy Manta w Łomży nie ma jest tylko w Warszawie:
Manta S.A.
ul. Matuszewska 14 bud. C5
03-876 Warszawa
Telefon: +48 22 332 34 50
Fax: +48 22 332 34 60
email: manta@manta.com.pl





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manta ul.poznanska 90

Tam jest dużo roboty :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manta ul.poznanska 90

Jeśli podpiszesz umowę to czemu mają nie wypłacać pensji ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manta ul.poznanska 90

Wyplacaja, tylko wyplate musisz sama sobie policzyc, wyslac list do W-wy do agencji pracy, jak zle policzysz, powiedza co nie tak i jeszcze raz. Wyplata do 20 - kturegos. Placa. Ja mialem wzor z pierwszej wyplaty, bo wtedy sami policzyli i dali druk. Jesli chodzi o prace na sluchawie, musisz umiec sciemniac, bo sprzety gina, a tego nie mozesz powiedziec, a to czesci z Chin ida, a to elektronik na urlopie lub na pogrzebie cioci. Tam nie jest duzo roboty. Czesta wymiana calej kadry, gdyz kierownictwo jest niekompetentne, nie umie przypilnowac ani zarzadzac personelem, wiec wszelkie winy zwala na pracownikow, nie kierujac w stosunku do nich konkretnych wymagan. Moim zdaniem praca nie warta zachodu, jak juz na prawde jestes na lodzie, to idz, ale sporo nerwow tam, glownie z obliczaniem samemu sobie pensji, mozna czasami tam lisy slac i z 3x, zanim bedzie wszystko dobrze. Najnizsza, zlecenie ? Niech sami dymaja :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manta ul.poznanska 90

sory nie do W-wy a Bialegostoku

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manta ul.poznanska 90

ta firma nazywa sie amtradex czy jakos tak, wpisz sobie EURO RMA i poczytaj opinie klientow tej firmy (stara nazwa), byl gdzies temat na 4lomza, sporo bylo omowione.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manta ul.poznanska 90

http://www.firmy.net/urzadzenia-elektroniczne/euro-rma,W4VKY,opinie-klientow.html - opinie klientow

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manta ul.poznanska 90

Mój znajomy był zatrudniony w tej firmie i mogę powiedzieć, że pan A., szef, jest niewypłacalny. Gdy już dostaniesz wypłatę (mówię tu o umowie zleceniu, na umowę o pracę nie masz co liczyć) będziesz płakać nad jej wysokością. Jeśli nie chcesz przez kilka miesięcy obgryzać tynku ze ścian, to polecam poszukać czegoś lepszego.

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manta ul.poznanska 90

na przyjeciu poaczek po 800, maja moze z 1200 na telefonie

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manta ul.poznanska 90

EURO RMA było na ul.Żabiej. Pracowałam tam ponad 3lata temu, przez miesąc(przy rozkręcaniu/składaniu sprzętów). Zrezygnowałam, bo kierownik posądził mnie o coś czego nie zrobiłam.Ogólnie atmosfera nie była miła. Za wynagodzenie za miesiąc pracy czekałam dosyć długo. Oczywiście musiałam wysyłać listy do Białegostoku, ale wypłatę w końcu otrzymałam.

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manta ul.poznanska 90

Chociaż może jednak Poznańska.

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manta ul.poznanska 90

Euro Rma ma dwie siedziby chyba teraz, jak pracowałem, produkty manta zostaly przewiezione na inny magazyn, reszta zostala na zabiej.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manta ul.poznanska 90

Sporo tych firm w Lomzy, czemu nie ma pracy? :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org