czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

Kobietki mam pytanie,gdzie w Łomży jest dobra kosmetyczka?
Do tej pory nigdy nie miałam problemów z cerą,więc nie interesowałam się tym tematem.Liczę,że odpowiecie mi na moje pytanie.Z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

Polecam Ci Grazyne MISIUTE. Kiedys miala swoj salon na Bema, dzis przyjmuje tylko na Sadowej - studio kosmetyczne YOKO. Z tego co wiem, Grazyna teraz w tygodniu pracuje w Warszawie, a w Lomzy jest tylko w weekendy. Jesli nasz problemy z cera, to ona jest osoba do ktorej powinnas sie zwrocic - totala profesjonalistka - wie co robi - a to w tym przypadku podstawa. Sterylnie czysta. Widzialam juz pare osob pieknie przez nia "wyprowadzonych". Byla moja pierwsza w zyciu kosmetyczka - prawie juz 15 lat temu - i nigdy sie na niej nie zawiodlam. Moze jest nieco doroga jak na lomzynskie warunki, ale negocjuj - jest tego warta. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

polecam kosmetyczę na krótkiej miła i profesjonalna i z tego co wiem ma największe doświedczenie ,ja jestem bardzo zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

hej, ja osobiście polecam kosmetyczke w POLONEZIE. Dla mnie ok. Konkretna, bez zbędnych zabiegów doprowadzi cię do ideału.

szyszunia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

hej. Polecam Pania na starym rynku.Jest naprawde dobra w tym co robi. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

Totalnie odradzam Pania z Poloneza - widzialam juz kilka "zmasakrowanych" przez nia twarzy po tzw "oczyszczniu. Ja sama tez kiedys skorzystalam - i wyobraz sobie kazala mi sobie samej zmyc twarz w malenkim zlewiku jaki ma w gabinecie w dodatku przy uzyciu wody z kranu i mydla, ktore stalo tam do mycia rak - myslalam ze sobie ze mnie zartuje, ale mowila totalnie powaznie. Wiecej mnie tam nie zobaczyla. Zdecydowanie odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

Jeśli masz problemy z cerą to polecam gabinet kosmetyczny 'Rusałka'. Chodzę już to tej pani systematycznie. Oczyszcza cerę w taki sposób,że nie jest ona 'zmasakrowana'. I ogólnie jestem z niej bardzo zadowolona.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

Kinga Migew - mloda profesjonalistka, ale z doswiadczeniem. Pracowala wczesniej w kilku miejscach w lomzy, bodaj od stycznia otwiera wlasny gabinet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

A powiedz mi dokładniej "kroman" czy chodzi Ci o kosmetyczkę która pracuje w Polonezie na piętrze czy o tą która jest w salonie fryzur na dole? Bo przy hotelu sa dwie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

Kosmetyczki z salonu na dole nie znam - bylam tam jedynie kiedys u fryzjera. Mowie o pani z gory - ma 'salon' w jednym z pokoi hotelowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

Kosmetyczka Gosia z zakladu Amelia z Poloneza jest super, naprawde polecam. Chodze do niej juz od kilku lat i nie zamienilabym na zadna inna. A p. Masiuta zainfekowala twarz mojej znajomej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

Z tego co ja wiem to akurat Pani Grażyna Misiuta jest pewnie jedną z najlepszych, najlepiej wykształconych i najczystszych kosmetyczek w Łomży...a o Pani w Polonezie z gabinetu Amelia też dużo słyszałam, ale raczej niepochlebnych komentarzy. Przede wszystkim takich że masakruje twarz...Moim zdaniem kosmetyczka powinna mieć delikatne ręce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

dziewczyny, jesli idziecie na oczyszczanie (czyt. wyciskanie pryszczy), to jak chcecie mieć niezmasakrowaną twarz? Sam zabieg jest totalną zbrodnią popełnioną na cerze i powinien być wykonywany tylko i wyłącznie po konsultacji z dermatologiem. Niestety panuje opinia, że "oczyszczanie" twarzy= wyciskanie pryszczy. To jest zupełna pomyłka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

Zgadzam się z Tobą iguana. Mechaniczne oczyszczanie twarzy wychodzi już z praktyki w profesjonalnej kosmetyce. Poza tym wyciskanie zmian ropnych na twarzy jest surowo zabronione ponieważ grozi zakażeniem całej skóry twarzy. Obecnie stosowany jest zabieg zwany eksfoliacją, czyli głębokie złuszczanie naskórka. Przynosi świetne rezultaty pod warunkiem że jest przeprowadzany pod okiem wyszkolonej i doświadczonej kosmetyczki. A wracając do masakrowania twarzy to robią to jedynie kosmetyczki nie mające pojęcia o kosmetyce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

Hej dziewczyny a co do tej Pani która przyjmuje w Polonezie ale na dole to też niestety nie mam dobrego zdania...Co do jej kwalifikacji to nie mogę sie wypowiedzieć bo z usług nie korzystałam ale często chodzę tam do fryzjera i myślę sobie że taka kosmetyczka to chyba powinna sprawiać dobre wrażenie a ona ma jakieś nieprzyjemny sposób bycia. Już kilka razy to zauważyłam. Jakby się miała za nie wiadomo kogo, a tak naprawdę to nawet nie wygląda jak kosmetyczka.Powinna być miła i uśmiechnięta a nie taka posępna i zarozumiała. Już dawno miałam to napisać. Pani Ula jest super ale kosmetyczkę powinna zmienić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

Wiecie co, na to forum weszłam zupełnie przypadkiem i stwierdziłam że naprawdę jest to idealne miejsce na reklamę lub antyreklamę. Ale prawda jest też taka że dzięki Waszym opiniom ludzie którzy nam usługują może wezmą sobie do serca komentarze i zajmą się właściwym wykonywaniem swoich usług za które im przecież często słono płacimy. I zgadzam się że oprócz kompetencji uśmiech i sposób bycia są najważniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

clio: ta pani "nie wygląda jak kosmetyczka"? :) A jak powinna kosmetyczka wyglądać? :)))))
sorry za OT :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

iguana - kosmetyczka powinna zachęcać swoim wyglądem. Powinna być zadbana i mieć przyjemne usposobienie. To miałam na myśli. Podobnie zresztą jak fryzjerka. To miałam na myśli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

clio: dzieki, teraz bede juz wiedziec :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

dziewczyny, ja chodziłam do kosmetyczki przy ul. kazańskiej, do Pani Iwony. i nie było na buzi żadnej masakry. zdażyło się nawet , że po oczyszczaniu robiłam makijaż i szłam na impręzę, bo nic nie bylo widać. teraz chodzę do kosmetyczki w warszawie i tutaj po oczyszczaniu chodzę przez pary dni na gratisową elektryzację ( szybciej goi się cera). z tym z kolei nie spotkałam się w Łomży. jak wyskoczy mi cos nowego to też mogę przyjść i mi "to" usuną gratis. przyznacie chyba , że w Łomży tak nie dbają o klientów. Ich strata

jolka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

jolka, w łomży tez robia elektryzacje. Ale nie przez kilka dni, a bezposrednio po zabiegu. Z tego co wiedzialam do tej porry, mialo to na celu pozamykanie porow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

Ja dużo czytam o kosmetyce i z tego co się orientuję to pewnie chodzi o darsonwalizację. Oczywiście że u nas też się to robi i to nie tylko bezpośrednio po zabiegu, bo można to także stosować do osuszania i usuwania różnych zmian na skórze. To ma działanie antybakteryjne. Ale jest jeszcze elektroliza i to właśnie służy do zamykania porów, ale i nie tylko. I myślę że u nas w Łomży jest kilka naprawdę profesjonalnych kosmetyczek które wiedzą co robią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

Moim zdaniem chodzenie do salonu kosmetycznego jest wartościowe, szczególnie jeśli celem jest podniesienie samooceny i fantastyczne samopoczucie we własnym ciele. Dodatkowo polecam poznać gabinet kosmetyczny mokotów , gdyż świadczą rozległy wachlarz usług, dzięki czemu można dostosować się do wszystkich wymagań estetycznych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

Ja chodze do a href=\"https://balibeauty.pl/\" target=\"_blank\">salon kosmetyczny wrocław</a>
Pracuja na najlepszych kosmetykach a pani wie o kosmetologii chyba wszystko.

https://balibeauty.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

Też chciałbym mojej partnerce zrobić mały prezent i zapisać ją na manicure hybrydowy Warszawa Śródmieście https://bonjourbeaute.pl/manicure-warszawa/ . Wiem, że to będzie troszkę nietypowe, bo zwykle nie działam w taki sposób, jednak może warto? Proszę o dodatkowe opinie odnośnie tego akurat salonu. Co wy na to?

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOBRA KOSMETYCZKA W ŁOMŻY

dobra Lomza w Kosmetyczce - nie znam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org