czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ceny kosmos w Parku Wodnym Łomża

Co niektóry nie miło się zaskoczy i to w okresie postanowień Noworocznych a tym bardziej na pare dni przed feriami zimowymi . sam wstęp na basen jest droższy to i zwolennicy strefy SPA są dodatkowo liczeni i czego nie można rozgraniczyć Np bedąc na spa 61min ./ od poniedziałku do piątku / płacimy 21 zł + 2zł za rozpoczęte 10min na basenie i jeszcze 1 zyl za rozp, na spa . Porażka !
Tak ma wyglądać promocja aktywnego spędzania czsu wolnego przez łomżyniaków - to ja dziękuję . Chyba znów Łomża ruszy na Zambrów a ci mniej zamożni to chyba do Jednaczewiaka
To zrobione chyba tylko pod włodarzy miasta i ich rodziny / z podwyżkami pensji od lipca 2021 70- 100 %/ bo przeciętny kowalski chyba nie wydoli !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny kosmos w Parku Wodnym Łomża

nich się pi3rdolą ze swoimi cenami. niby Europa a chcą pieniędzy za wszystko.
może niech zaczną w trakcie pływania zbierać na remont dachu jeszcze jak ci dzi3cioj3bcy w czarnych sukienkach

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny kosmos w Parku Wodnym Łomża

To w Niemczech jest taniej na cały dzień. Badezentrum w jakimkolwiek mieście ale to Niemcy nam zazdroszczą

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny kosmos w Parku Wodnym Łomża

h.j im w dupe ogólnybojkot powinien być

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny kosmos w Parku Wodnym Łomża

Pospólstwo plaża miejska , Klasa średnia basen i sauna na dole a elita łomżyńska luz bluz na full razem ze SPA na górze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny kosmos w Parku Wodnym Łomża

Dla pospólstwa mają łażnię na miescie otworzyć



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny kosmos w Parku Wodnym Łomża

Chcieliście 500+ to macie...... Ceny zmieniły się na pływalniach w całej Polsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny kosmos w Parku Wodnym Łomża

co tu ma do rzeczy 500 + i nie ma co łomży porównywać do całej Polski . Nam zostaje chyba morsowanie na obecną chwilę . Mi tylko w głowie się nie mieści ,ze można podnieść pobory o 100 % i to z działaniem wstecznym nie martwiąc sie o innych , Jaki przykład ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny kosmos w Parku Wodnym Łomża

Witamy w NOWYM ŁADZIE.
Niestety to dopiero początek...

---
http://www.geodezjalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny kosmos w Parku Wodnym Łomża

Zrób na złość, nie korzystaj, nie chodź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny kosmos w Parku Wodnym Łomża

Tak własnie zrobię ! Miałem zamiar korzystać systematycznie ale... odpuszczę sobie i poszukam sobie inne hobby a okazjonalnie zrobię sobie wypad -Mikołajki , ostrołeka lub druzgiennikj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny kosmos w Parku Wodnym Łomża

Jak Ty nie wiesz co ma do tego 500+ to o czym z Tobą rozmawiać? Poza tym Łomży pisze się z dużej litery.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny kosmos w Parku Wodnym Łomża

Ja jak Ja- Miodek się znalazł ! oświeć mnie to pogadamy może....?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny kosmos w Parku Wodnym Łomża

imany, po wielokropku nie używamy kolejnego znaku interpunkcyjnego \"...?\"! Wracaj do szkoły!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny kosmos w Parku Wodnym Łomża

Następny wykształcony gimbus ! ma coś do powiedzenia mądrego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny kosmos w Parku Wodnym Łomża

Jesteś nieuk. Wielokropek nazywany także trzykropkiem. Jak można się domyśleć, że to są trzy kropki. Nie więcej, ani nie mniej. TRZY kropki. Błędy każdy popełnia ale nie przyznaje się do nich tylko idiota

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org