wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ulotka za wycieraczką = problem

Dziś w godzinach popołudniowych za wycieraczkę mojego auta została włożona ulotka, wielkości prawie A5, reklamująca sklepy firmowe piekarni z Piątnicy. Generalnie nie mam nic przeciwko ulotkom, zwłaszcza że kiedyś też je roznosiłem. Tym razem jednak prosiłbym pomysłodawcę pomysłu o odrobinę pomyślunku.
Za oknem wciąż mamy zimową aurę, ulotka została umieszczona około godziny 16:00, potem spadło trochę śniegu, o 20:30 wyszedłem żeby wyjąć ową ulotkę. Okazało się, że w wyniku wilgoci przykleiła się do szyby, jej odklejenie na szczęście nie było zbyt kłopotliwe i długotrwałe jednak nie obyło się bez skrobaczki do szyby. Dodatkowo owa ulotka schodziła z szyby w kawałkach przez co tak naprawdę nie miałem szans z zapoznaniem się z jej treścią (no chyba, że ktoś lubi puzzle). Co jest reklamowane zauważyłem po obejrzeniu ulotki na samochodzie obok.
Zastanawia mnie sens takiego umiejscawiania ulotek. Samo usuwanie owej ulotki jest irytujące i raczej nie zachęca do zakupów w sklepach ww. piekarni, poza tym tak naprawdę ciężko doczytać co jest reklamowane. Właściciele rzeczonego przedsiębiorstwa chyba powinni zastanowić się nad sensem takiego sposobu reklamowania własnej firmy.
Właścicielom pojazdów na terenie Os. Południe proponuję obejrzenie swoich szyb nim będzie za późno na szybkie i skuteczne usunięcie kartki.

BTW
kiedyś na forum poruszany już był podobny problem
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=528387&t=528387&phorum_uriauth

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotka za wycieraczką = problem

Jak u mnie włożył ktoś ulotkę to cała jej zawartość wraz z treścią po usunięciu ulotki została na szybie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotka za wycieraczką = problem

Bo to była informacja stała a nie ulotna. Chodziło o to żebyś zawsze miał ją przed oczami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotka za wycieraczką = problem

jakby zostało odbicie, to na pewno bym pojechał do firmy z reklamy i żądał jakieś rekompensaty za to :). Pytasz o sens ? Osoba roznosząca ulotki, jak się domyślam, chce się tylko pozbyć ulotek, i nie obchodzi ją to, czy to ktoś czyta, czy nie.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotka za wycieraczką = problem

pier dol się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotka za wycieraczką = problem

nie slyszeliscie o nowym sposobie zlodziei samochodow? widocznie masz czasci, na ktore jest zapotrzebowanie. nigdy w zyciu nie widzialem ulotki z piekarni, a juz na pewno nie tak duzej...

Onufry Zagłoba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotka za wycieraczką = problem

Złodziej samochodów podrzucił! Ty pójdziesz do piekarni po chleb na który narobił ci smaku tą ulotką a on w tym czasie samochód ukradnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotka za wycieraczką = problem

Jest problem. U mnie kiedyś ktoś taką ulotkę wsadził ok. 22.00. W nocy padało. Samochodu nie używałem przez chyba dwa kolejne dni. Kiedy trzeciego zabrałem się za skrobanie, myślałem, że mnie trafi. Ulotka przymarzła do szyby. Proponuję przeprowadzenie szkolenia dla roznosicieli ulotek, a następnie rozliczanie ich z pracy. W końcu łatwo dojść kto i gdzie roznosił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org