wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Profesor Wacław Kozłowski....

Spacerując dziś z psem, usłyszałem rozmowę dwóch pan, jego uczennic, że nie żyje.... czyżby?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Profesor Wacław Kozłowski....

Był dawno temu moim wychowawcą. Bardzo mile go wspominam. Wielka szkoda ...

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Profesor Wacław Kozłowski....

Był moim wychowawcą w latach 1962-1964. Bardzo przez nas lubiany. Można było z nim rozmawiać o swoich problemach. Pamiętam że ubił szachy i krzyżówki, wyciągało się więc gazetę z krzyżówką, którą On oczywiście \"konfiskował\", a my mieliśmy trochę luzu. Uczył też rosyjskiego, ale chyba bez większego przekonania. Nie spodziewałem się też za ma tak fenomenalną pamięć. Spotkaliśmy się po po 35 latach od matury i wszystkich nas pamiętał i po imieniu i po nazwisku. Później jeszcze kilkakrotnie na ulicy no i były wspominki z naszych wspólnych lat spędzonych w ówczesnym 15 LO w Łomży. Cześć jego pamięci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Profesor Wacław Kozłowski....

Uczył mnie historii w latach 1975-1979.
Bardzo mile go wspominam, WSPANIALY CZLOWIEK I WIELKI HISTORYK.

SPOCZYWAJ W POKOJU!

xxxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Profesor Wacław Kozłowski....

Mile wspominamy Pana, Profesorze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Profesor Wacław Kozłowski....

Bardzo porządny nauczyciel chociaż za historią nie przepadałem. Tylko nielicznym udało się wygrać choćby jedną partię szachową z Profesorem. \"Pamiętajcie dziewczyny. ....\" to dla wtajemniczonych. RIP

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org