sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomża&bassline001

Łomżyniacy okazali się muzycznie zacofani i ograniczeni. Łomżyńska młodzież nie potrafi się bawić przy alternatywnej muzyce. Łomża nigdy nie dorówna Płocku - audioriver lub w kimacie klubowi Metro w Białymstoku. Łomżyniacy lubią disco polo, hip pop oraz lata 90. Impreza bassline001 pokazała mam że moża zorganizować fajną imprezę w innym kimacie. Więcej taki imprez. Dzięki chłopacy oraz pap9. Impreza była *********. Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża&bassline001

: ladyala1 powiedziała co wiedziala , jednym slowem mowiąc zesrala sie bieda i płacze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża&bassline001

I pewnie jej się mokro w majteczkach zrobiło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża&bassline001

dobrze troszke mówi ;) przy disco polo bawili się dziadkowie nasi a teraz kojarzy mi się jedynie z klimatem BLM. więcej basu w hausie albo techno to coś pięknego ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża&bassline001

ladyala1


Nie wiem co to za impreza była, ale może nie generalizuj, ze wszyscy, bo Ci co słuchają to nie chodzą na takie ambitne imprezy do Łomży. Może z czasem się to zmieni, ale nie po organizacji jednej imprezy. Co prawda w Łomży jest paru fighter-ów, którzy starają się zagrać ambitnie przynajmniej dla wąskiego grona, w małych lokalach - co się chwali. W większych lokalach jest ciężej się przebić, bo rachunek ekonomiczny jest nieubłagany. Trzeba pamiętać (szczególnie w Łomży), że muzyka nie zawsze stanowi główny wabik.
Wybacz, nie rozpisuje się więcej bo to jest temat rzeka, do obgadania może kiedyś przy piwie.

Zapraszam 19 i 21 maja 2011 (czwartek i sobota) na Juwenalia Białystok, do Alter.Namiotu. Tam się bawić będzie Łomża. Najwięcej w sobotę, bo DJe z Łomży będą grali. Więcej info wkrótce tutaj:
http://juwenalia.bialystok.pl/?page=alter-namiot
ewentualnie tutaj: http://facebook.com/Alter.Namiot

Muzycznie pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża&bassline001

alter to chyba dtekk ogarania no nie ? ********* biba sie tam szykuje


pozdro

ps: a wczoraj mimo wszystko było bardzo miło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża&bassline001

Super impreza była, dziękuję za przybycie i organizację! Czekam na kolejne edycje, które muszą się odbyć! Muzycznie zupełnie coś innego niż w łomżyńskich lokalach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża&bassline001

to nie muzyka klubowa, taką to se możecie w domu przy ćpaniu puszczać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża&bassline001

czesio ma rację

pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org