czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pokaz sztucznych ogni

Miałem nadzieję, że Łomża ma mądrzejszego prezydenta, który w końcu zrezygnuje z kołtuńskiej rozrywki tzw „pokazu sztucznych ogni”. Dla kogo ten pokaz? Czy w każdym prowincjonalnym mieście potrzebne są takie „pokazy”? Czy nie lepiej przeznaczyć tą kasę na (na przykład) schronisko dla zwierzaków zamiast je straszyć? Czy Miasto musi dawać przykład tym wszystkim pojebusom, którzy już od kilku dniu zaczęli „witać” nowy rok? Wszyscy doskonale wiedzą, że to nie chodzi o żadne witanie a jest to po prostu rozrywka dla prostaków, podobna do rozbicia flaszki (pustej) na ulicy, przewrócenia kosza na śmieci czy wybicia szyby. Plebs ma chwilowo zastępczą rozrywkę akceptowaną przez prezydenta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz sztucznych ogni

Oj, ktoś tu chyba nie dostał zaproszenia na sylwestra:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz sztucznych ogni

Zgadzam się w pełni,to wyrzucanie pieniędzy podatników w błoto, przepraszam , w zanieczyszczane powietrze

sld

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz sztucznych ogni

nie ważne kto rządzi... w sylwestra się strzela a jak wam cioty nie psy na dywan srają , to hu... nie pieski , pies jest przyjacielem człowieka a co to za przyjaciel jak przyjaciela nie rozumie .... a jak u ciebie w PEGRERZE nie było fajerwerków to daj innym poszaleć i nie nazywaj plebsem Pozdrawiam mi nie potrzebny prezydent żeby ponapierda....ć ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz sztucznych ogni

Fajnie jak nazywa się prawie cały świat plebsem. Widzę, że paru wybrańców po tym świecie chodzi :) nigdy nie lubiłem jak ktoś zaczyna się bawić petardami parę dni wstecz, ale jednego sylwestra można przeżyć. Mam psa, który boi się wystrzałów, ale mam też rozum i umiem się nim zająć.
Więcej otwartości do ludzi i świata życzę w Nowym Roku ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz sztucznych ogni

Kiedyś to każdy strzelił po razie i szedł do domu a teraz napi#rdalają jak przygłupy jakieś. Powinni zakazać bo kołtuneria nie ma umiaru. Jak chcesz huku to założ baranie jeden z drugim gar na łeb i napi#rdalaj w niego aż ogłuchniesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz sztucznych ogni

PA Fajnie jak nazywa się prawie cały świat plebsem
PA jakim plebsm 98% ludzi na swiecie to debile i idioci gloszone przez nich pogladady oczywiscie beda idiotyczne ludzi madrych na swiecie jest tylko dwa procent

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz sztucznych ogni

PA a co do Twojego stwierdzenia ze masz rozum to tutaj sie nie zgadzam ze potrafisz zajac sie swoim psem tylko akurat tutaj chodzi bardziej o dzika zwierzyne ptaki itp ok ale dosc za edukacje sie placi takze koncze temat

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz sztucznych ogni

Fobos i ty zapewne myślisz, że jesteś w tych 2% wybrańców. Tak, zrezygnujmy ze wszystkiego, bo paru oszołomów tak mówi. Masz rację, za edukację się płaci, a twoi rodzice ewidentnie poskompili na ciebie grosza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz sztucznych ogni

W internecie znajdziecie zdjęcia ptaków , które padły ze stresu wywołanego przez fajerwerki odpalane przez lumpenproletariat ( także ten łomżyński, choć w przypadku Łomży to adekwatne byłoby określenie ,,chłop żywemu nie przepuści\")

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz sztucznych ogni

Jasiu jak się pisze poskąpili,wężykiem, wężykiem. Pozdrowienia z zaświatów Jan Kobuszewski

sld

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz sztucznych ogni

Dobrze, że ktoś zwraca uwagę na byki, bo człowiek sam nie zauważa czasami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz sztucznych ogni

Cały świat wita nowy rok tego typu pokazami i nie widzę większych problemów w organizowaniu takich pokazów przez władze miasta. Problem leży raczej po stronie \"osób prywatnych\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org