czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

Interesują mnie jakieś ciekawe obojętnie jakie zaj.ęcia pozalekcyjne..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

lerzenie bykiem

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

Może interesują Cię obozy przetrwania? Uczniowie jadą na dzień lub kilka do puszczy - tam uczą się sztuki przetrwania - leśnicy opowiadają o przyrodzie, zwyczajach zwierząt, gatunkach roślin. Jest trening walki wręcz, rozpalanie ogniska, pieczenie mięsa. Nocleg w namiotach.
I to wszystko bezpłatnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

Dodam, że takie eskapady są organizowane TYLKO DLA CZECZENÓW. Fundacja z Białegostoku tak umila czas sympatycznym czeczeniakom za nasze pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

Cóż za wysublimowanie sarkastyczna ksenofobia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

Cóż za wysublimowany analfabetyzm wtórny. Sprawdź w słowniku co to jest ksenofobia.
Brak zgody na finansowanie agresywnych czeczeniaków z mojej kieszeni nie jest ksenofobią.
Brak zgody na islamizację Europy to nie jest ksenofobia.
Brak zgody na panoszenie się butnych nierobów w moim mieście to też nie jest ksenofobia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

Tak se to tłumacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

Ksenofobia (gr. ξένος ksenós - obcy, gr. φόβος phóbos - strach, czyli strach przed obcymi) - niechęć, wrogość, lęk wobec obcych, przesadne wyrażanie niechęci wobec cudzoziemców.

Często źródłem ksenofobii jest bezkrytyczne podejście do stereotypów etnicznych. Ksenofobia może dotyczyć wszystkiego, co wiąże się z obcokrajowcami, osobami nieznanymi, innymi pod pewnymi względami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

Ja osobiście odebrałem Twoją wypowiedz w ten sposób i mam do tego pełne prawo ponieważ jest to forum przypominam grzecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

No widzisz - o ksenofobii nie ma mowy. Czeczeni w Łomży są od 7 lat , już nie są obcy. Gdyby takie nastroje byłyby 7 lat temu - owszem mógłbyś bredzic o ksenofobii i stereotypach etnicznych.
Obecnie prawie każdy łómżyniak miał jakieś przeżycia z Czeczenami i ma własne zdanie na ich temat. Nie ma mowy o stereotypach.

Dlaczego nikt nie narzeka na Wietnamczyków, Chińczyków - oni są obcy, ich w łómży nie znamy. Czeczenów znamy i dlatego ich nie lubimy. To żadna ksenofobia a strach o naszych bliskich, którym na drodze może stanąć Czeczen z nożem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

Oczywiście masz prawo odbierać jak chcesz moją wypowiedź - nie ma zakazu bycia nierozumnym.
Możesz sobie twierdzić, że Czeczeni są sympatyczni, możesz myśleć, że białe to czarne a 2+2=8. Takie Twoje prawo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

Sam się troszeczkę zapętlasz w tym wszystkim co piszesz...

W tym oto poście opisujesz jaki jest zajebisty wyjazd:

"Może interesują Cię obozy przetrwania? Uczniowie jadą na dzień lub kilka do puszczy - tam uczą się sztuki przetrwania - leśnicy opowiadają o przyrodzie, zwyczajach zwierząt, gatunkach roślin. Jest trening walki wręcz, rozpalanie ogniska, pieczenie mięsa. Nocleg w namiotach.
I to wszystko bezpłatnie."

I nagle dowiaduje się z drugiego postu, że to tylko dla Czeczenów to jak mam to odebrać?

"- niechęć, wrogość,-przesadne wyrażanie niechęci wobec cudzoziemców"

z tych dwóch postów można to odebrać tylko w ten sposób...

Nic wcześniej nie napisałeś, że powodem Twojego niezadowolenia jest finansowanie tych wycieczek z Twojej kieszeni. W ogóle odbiegłeś od tematu, chłopak spytał na forum o jakieś wyprawy a Ty celowo w tym poście ubliżyłeś Czeczenom...

" przesadne wyrażanie niechęci wobec cudzoziemców".

Twoje posty były niesprecyzowane, mało przejrzyste, na tym poziomie wręcz nieczytelne!

Załóż temat o treści " Koniec finansowania Czeczeńców" napisz w pierwszym poście to wszystko co do tej pory napisałeś tutaj a ja wtedy tak tego nie określę.

Więc proszę Cie skończymy już ta bezsensowną polemikę i nie zaczynaj mnie obrażać...troszkę kultury wobec kogoś kto jest kulturalny wobec Ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

sam zacząłeś smęcić o ksenofobii. Ja nic o tym nie wspominałem. Bum (elant) zapytał o zajęcia - odpowiedziałem, że są organizowane wyjazdy. Z jego poprzednich wypowiedzi można wysnuć wniosek, że jest Czeczenem.lub po prostu ich lubi, więc może akurat mu się przyda informacja, że nie będzie musiał tam znosić towarzystwa znienawidzonych Polaków.
Sam zacząłeś bajki pisać o ksenofobiach i nic na temat zajęć nie napisałeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

100% poparcia dla realisty nie bez powodu taki nick nosi lunatyk w sumie też zasługuje na swój nick (bez urazy) ale twoja obrona czeczenów to jakies senne urojenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

lubie jak karzdy temat sprowadza sie do jednego

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

Nie chciałem bronic Czeczenów tylko udowodnić swoją racje w wypowiedzi a wyszło jak wyszło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

A teraz tak na temat. Wpadnij do Miejskiego Domu Kultury ul.Wojska Polskiego 3, od godz. 15-20.30 nabór na zajęcia teatralne. Wjazd za free, dobra zabawa, zajęcia dwa razy w tygodniu, planowane wyjazdy na festiwale, warsztaty, w grudniu robimy spektakl. Zachęcam zwłaszcza płeć męską, której o dziwo brakuje- kiedys to sie nie zdarzało! Przyjdz i spróbuj a co ci szkodzi? A jesli teatr to nie jest to co lubisz, to zawsze możesz iść nawarsztaty taneczne lub muzyczne. Od wyboru do koloru, tylko trzeba chcieć :)
Pozdrawiam

Jeśli chcesz by rządzili głupcy i egoiści dalej im ustępuj pola walki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

Lunatyk on musi ci ubliżać ponieważ brakuje mu argumentów żeby udowodnić ci że nie masz racji... Jakiego bys posta nie założył on zaraz tam będzie i zacznie opowiadać o swojej nienawiści do czeczenów i przekonywac cię że też powinieneś ich nienawidzić. Chociażby za to że jedzą kiełbasę z grilla...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

Przyjdź w weekend na mecz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

hehe a kiedy ten mecz i o ktorej?
bardzo podoba mi sie ten obóz tylko zebym ja mogla wyjechac..a jest polką ;p
Może ktoś zna coś takiegoo?
a te zajecia teatralne niech ktos mi wiecej i nich powie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

pilka nozna:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

najlepies spedzaj czas na dworzu pobiegaj do lasu kondycha ci skoczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

ojeej ale cos ciekawszego np. jakies wyjazdy, wycieczki itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe Zajęcia Pozalekcyjne

jest ktoss??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org