piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kaufland - ściema z 5zł

Uwaga! Wg. moich kilku testów Kaufland nie zwraca 5zł za stanie w kolejce dłużej niż 5minut.

Dodatkowo Pani kasjerka na pytanie o to powiedziała że nikt tego nie przestrzega, punkt obsługi powiedział że takiego czegoś nie robią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

zwraca zwraca, moja kolezanka zawsze jak stoi przy kasie wlacza stoper i prosi zawsze dwoje osob zeby byli jej swiadkami, potem podchodzi do informacji pokazuje stoper, oczywiscie zawsze ta baba z info probuje sie wykrecic, wtedy kolezanka wola swiadkow, pani kopara opada ale dalej stara sie wykrecic, kolezanka wtedy mowi ze skoro te 5 zl sie nie nalezy to prosze na moich oczach zdjac te tablice ktore wisza nad kasami, pani rozklada rece i mowi ze tego nie moze zrobic, kolezanka wtedy mowi ze chce rozmawiac z kierownikiem, przychodzi rozwscieczona pani kierownik, kolezanka prosi ja by ta zadzwonila do szefa, pani kierownik wymieka i rzuca te 5 zl i tu nie chodzi o kase bo 5 zl w dzisiejszych czasach to jest niewiele ale o uczciwosc, nie dajmy im sie oszukiwac!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

Już dwa razy testowałem to, za drugim było "nie wypłacamy 5 zł, bo jest za mało kasjerek" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

Hahahaha a pani kierownik boi sie szefa jak ognia:P Ona tylko do czasu jest taka odwazna :P

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

Nic tylko trzeba nagrać film dokumentalny z ukrytej kamery ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

Stac ze stoperem przy kasie. Ludzie wy jestescie normalni?
Tam i tak jest najszybciej! A żucac sie na 5zl bo pani kasjerka zlapala 10 s za duzo!!! Opanujcie sie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

Wszędzie pojawią się "sępy"
;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

do roboty !!!
pracować na mnie :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

e-mila tyle zachodu o głupie 5zł.
Porażka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

Tu nie chodzi o "głupie 5 złotych" tylko o zasady. Na cholerę wywieszają te słodkie tabliczki, skoro w ogóle tego nie przestrzegają? Dwie kasy zajęte, kolejki do połowy sklepu, a 3 baby plotkują sobie w "dziale informacji"... po zwróceniu uwagi jeszcze pyskują... jak nie chcą robić to wyjazd na ulicę!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

Macie racje trzeba pilnować bo sie k**wy pomądrzyły i udają uczciwych a myślicie że z przeterminowanym produktem to jak jest??? Rozgłaszają że jak klijent znajdzie produkt przeterminowany to " W RAMACH PRZEPROSIN OTRZYMA 5 ZŁ" h*ja prawda te "uczciwe" tabliczki to ściema jakich mało!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

Mi kurde też sie zdarzyło stać przy kasie dłużej niz 5 minut.. muszę zacząć się zgłaszac po 5 zł..! :) - faktycznie, po co wywieszają takie "chwyty" skoro nie chcą się do nich stosować! Durnia z kogoś robią..?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

a ja nie stałem jeszcze dłużej niż 5 minut :)

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

Ciekawe z czyjej to kieszeni idzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

Ja posiadam film jak znalazłem ze znajomymi ok 12 przeterminowanych jogurtów więc postanowiliśmy upomnieć się o swoje.Oczywiście nie wypłacono nam kasy oraz usłyszeliśmy,że chcemy wyłudzić pieniądze od sklepu i zadzwonią po policję.Początkowo bardzo "miła" pani chciała nam wmówić wszystko a my jej nawet przytoczyliśmy pewne artykuły prawne na mocy których powinna wypłacić pieniądze , lecz pozostała nieugięta.Obecnie pracuje ona w Stokrotce przy rondzie.Ewentualnie wrzucę potem film na YT , ale jeżeli chodzi o dostanie tych 5 zł to jest prawie niewykonalne a i rzucają tam tekstami , które niby mają człowieka zbić z nóg typu "Przyjdzie Pan po te 5 zł i jeszcze kilka osób to koleżanka opowiedzialna za dział "X" straci pracę/potrącą jej z pensji.Według mnie to albo niech wypłają $ a jak nie to niech zdejmą te tablice i nie oszukują ludzi.Oczywiście po całym zajściu jak nas tak potraktowano zadzwoniliśmy na infolinie Kaufland Polska , lecz pani obecna pracownica Stokrotki była tak zuchwała , że nawet nie obawiała się kontroli z Urzędu Ochrony Konsumenta(czy jak to się nazywało) i jawnie z tego drwiła.


MORAŁ:5 zł w Kauflandzie to bujda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

Pytanie do maciejet i nie tylko: A ochroniarzem was nie straszyli??? Bo bardzo lubią to robić bez powodu... (taka jest uczciwość w dzisiejszych czasach tylko przez radyjko i na tabliczkach pięknie, ładnie...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

to nie jest ''tyle zachodu o glupie 5zl'' tylko o uczciwosc:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

Prawdą jest to że nie chodzi o 5zł. tylko o zasady.
Kas jest pewnie z 10 a czynne trzy.
Tablica wisi nad kasą i nic złego w dopominaniu się o swoje nie widzę.
Była kolejka włączyłem stoper i dostałem 5zł.
Pani w informacji powiedziała że to przez zwolnienia....... a co mnie to obchodzi. To ich kłopot że mają tak mało pracowników.

Co by o KAUFLANDZIE nie pisać to jak na to miasto to i tak super sklep.

AZAZEL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

Mi także nie chcieli wypłacić tych 5zł. Pani na informacji powiedziała że nie ma Pani kierownik i nie wypłacają. Dałem się w końcu udobruchać jakimiś darmowymi gadżetami :)
Też jestem zdania że jeżeli sklep zamieszcza informację o wypłacie jakiejś kwoty pieniędzy w momencie niespełnienia jakiegoś warunku to powinien to realizować. Jako klienci powinniśmy to egzekwować nie dla marnych 5zł lecz dla zasady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

Zwracają,wystarczy tylko ładnie się uśmiechnąć,spojrzeć ironicznie w oczy, a na stwierdzenie że jest mało kasjerek odpowiedzieć że mnie to że obchodzi-zawsze skutkuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

tak sobie wejsc raz na pol godziny za 5 zl to przez 10h niezla dniowka sie uzbiera hehe :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland - ściema z 5zł

hej ktos wspomnial o ochronairzu... widzieliscie tego miska... to kiedys z anmno bylem i chcial sie pokazac przed nai ze jaki on pan ochroniarz... heh ee taka awantre zrobilem ze kierwoniczka la tlaa jak by jej w gaciach sie aplilo i co jakis czas przychodzi list z centrali kauflandu z przeprsinami... hehe kaufland to poprostu niemiecki szajs

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org