czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie kupię rowerek?

Witam powiedzcie proszę, gdzie w Łomży kupię rowerek dla trzylatki na 3 kołach?Bo w naszych hurtowniach nie ma nic.Pozdrawiam.

kaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupię rowerek?

przewaznie w sklepach z takim sprzetem, a jak tam nie ma to zapytaj w aptece,albo u swojego proboszcza,ale ludzie maja problemy, niech zgadne kajka29 jest blondynką ,co by tlumaczyło jej tok myslenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupię rowerek?

W DIAVOLO byla dostawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupię rowerek?

w biedronce pojawily sie kilka dni temu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupię rowerek?

Dziękuję za błyskotliwe odpowiedzi,jak zawsze można na was liczyć w dowiedzeniu się niczego.dzięki ,dzięki.

kaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupię rowerek?

Fordeo złosliwcu masz uraz do blondynek?Ja też jestem blondynką i jakoś wiem gdzie kupić rowerek dla dziecka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupię rowerek?

Polecam rowerowy na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Sikorskiego, przy aptece, mają duży wybór rowerów dziecięcych i przystępne ceny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupię rowerek?

kmalinka (---.odpowiem CI na Twoja sugestie,otóz nie mam urazu,ale rozbawia mnie tok myslenia niektórych blondynek,co prawda zarzaja sie przeblyski inteligencji,moze znajdziesz sie wsród nich, pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupię rowerek?

Piatnica ul.forteczna 30

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupię rowerek?

Nie daleko szkoły nr 7 jest taki dam a na dole rowery na sprzedaż, spory wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupię rowerek?

w sklepie z rowerkami

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org