piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nielegalny hazard w Łomży

a jak ktoś ma kartkę a zaperte maszyny to dzie tera sie po piniondze z kartko zgłosić?
do celnech ?

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nielegalny hazard w Łomży

Ponoc straz miejska wyplaca ale tylko do 1000pln,jak wygrales wiecej to wniosek do wojewody w celu rozpatrzenia.

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nielegalny hazard w Łomży

:-)

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nielegalny hazard w Łomży

Bezpieczeństwo jest wszystkim, jeśli chodzi o hazard online w dzisiejszych czasach; dlatego platforma <a href=\"https://zakladybukmacherskie.tv/\">najlepsze zakłady bukmacherskie</a> priorytetowo traktuje dostarczanie wysokiej jakości usług, zapewniając jednocześnie wystarczającą przejrzystość poprzez ujawnianie szczegółów licencyjnych tych kasyn za każdym razem, gdy są one recenzowane. Dzięki znacznym bonusom i warunkom płatności dostępnym na wyciągnięcie ręki na stronie, w ciągu kilku sekund znajdziesz to, co Ci odpowiada, bez obawy o oszustwo lub niezadowolenie po dokonaniu inwestycji - czeka na Ciebie tylko satysfakcja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nielegalny hazard w Łomży

Coraz więcej osób zarabia na zakładach sportowych. Mój sąsiad mówi, że jest z tego zadowolony. Na początku tracił pieniądze, ale teraz już ich nie traci. Ostatnio polecił mi sprawdzić to źródło. Mówi, że można tam przeczytać szczegółowe informacje na temat zakładów sportowych. Możesz to sprawdzić, jeśli jesteś zainteresowany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org