piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
basen

no nareszcie wzieli za basen ile to mozna jezdzic do zambrowa teraz basenowi w zambrowie troche sie ukruci funduszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: basen

no teraz i przez 1,5 roku to dopiero oni zarobią, że starczy im na następne 1,5 roku:)

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: basen

Zobaczymy jak skończą za min, 2 lata(bo wątpie w 1.5 rokU)
pewnie długość bez zmian zostanie, pewnie zmienią tylko przebieralnie, prysznice i odpicują "kabine" ratownika :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: basen

wysadzić w powietrze i wybudować od początku zamiast nowych,super ekstra,hiper marketów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: basen

a można wiedzieć co tam mają zmodyfikować ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: basen

niech przestaną remontować, jeszcze można uratować te 16 miejsc pracy w skansenie-basenie
Niech życie super redaktor z 4lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: basen

Z tego co ja wiem, ma być zjeżdzalnia i coś tam jeszcze... mają chyba jeszcze przepudować na dworzu bieżnie i reszte tego "obiektu". Mam nadzieje ze będzie teraz więcej siedzeń niż jest :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: basen

Dlaczego jest cisza na temat budowy nowego basenu przy szkole nr 10.A przecież miała w tym roku rozpocząć się budowa. Czy to następne obiecanki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: basen

Myślę, że bardzo dobrą opcją na dzień dzisiejszy jest posiadanie basenu ogrodowego i ja w końcu również u siebie go postawiłem. Muszę dodać, że także ciekawie w artykule https://polskiebudowlane.pl/portal/jak-dbac-o-wode-w-basenie-ogrodowym-poznaj-pompy-basenowe/ wyjaśniono to jak należy właściwie dbać o wodę w basenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: basen

ja zdecydowanie preferuje rower ostatnio kupilam super na https://pogobikes.pl/kategoria/rowery i swietnie sie sprawdza; super jakosc; basen tez fajna sprawa ale ja akurat nie moge

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: basen

Powinieneś mieć świadomość, że będziesz potrzebować pompy ciepła do basenu aquamonkey.pl. Basenowa pompa ciepła pobiera ciepło z powietrza zewnętrznego i podgrzewa nim wodę w basenie. Urządzenie zużywa bardzo mało prądu i jest w pełni automatyczne (lub sterowane zdalnie). Pompa ciepła jest obecnie najlepszym sposobem na podgrzanie wody w basenie obok wymienników ciepła. Dzięki pompie ciepła możemy łatwo i ekonomicznie podgrzać wodę w basenie. Pompa ciepła czerpie większość swojej energii z powietrza. Basenowa pompa ciepła zużywa średnio 25% energii. Jeśli masz pompę ciepła, na przykład 4 kW, tylko 1 kW jest wykorzystywane do produkcji ciepła, reszta to 3 kW, co stanowi około 75% powietrza zewnętrznego. W końcu jest to najlepszy system podgrzewania wody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org