| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Poprzednia wiadomość | Następna wiadomość |
| Zbiórki na sprowadzenie zwłok z zagranicy... |
|
na wycieczki za granicę to raczej biedni nie jeżdżą, ale braknie rozumu czy chęć oszczędzenia paru groszy na odpowiednie ubezpieczenie , cwaniakowanie - a później płacz i żebry rodziny podobnie z pracą zarobkową za granicą, szczególnie \" na czarno\" - wsio dobrze jak jest zdrowie i kasa do kieszeni, w razie tragedii - jelenie z kraju zrobią zrzutkę na biedaka ... a może wcześniej samemu użyć rozumu albo i najbliższa rodzina podpowie : ojcu, synu, bracie, siostrze ; ZŁE LICHO NIE ŚPI, JEDZIESZ SIĘ BAWIĆ CZY PRACOWAĆ - POMYŚL KTO I ZA ILE W RAZIE TRAGEDII ZAPŁACI ZA LECZENIE CZY SPROWADZI TWOJE ZWŁOKI ? STRANSKY
|
| Odpowiedz na tę wiadomość | Wyświetlaj płasko | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| Tematy |
Autor | Data | ||
|
THE. | 27-05-26 14:56 | ||
|
nie`dotyczy | 28-05-26 07:03 | ||
|
zewka | 29-05-26 20:44 | ||
|
zewka | 29-05-26 20:45 | ||
|
THE. | 30-05-26 20:21 | ||
|
THE. | 09-06-26 16:53 |