wtorek, 09 czerwca 2026 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kapitan Wiesław Szczubełek odpłynął do wieczności pływać na Bonie.

to bardzo smutna wiadomość utraty tak ciekawego i pełnego zapału do działania naszego lokalnego działacza. Tak samo smutna jak to ,że taki piekny statek .Taka piękna inicjatywa podnosząca atrakcję naszego miasta upadła. Przykre jest to , że miasto a dokładnie pan prezydent nie wsparł dofinansowaniem funkcjonowania tej inicjatywy w postaci rejsów po Narwii. Tak aby ten wspaniały człowiek nie musiał dokładać a zarobić tak aby się mógł utrzymać. Miasto finansuje wiele bardziej lub mniej istotnych i potrzebny działalności . W tym przypadku to wsparcie wcale nie byłoby takie duże czy uciążliwe dla miasta ale jakże by bardzo czyniło to miasto bardziej atrakcyjnym turystycznie. Myślę ,
że lokalne władze wcale nie są tak zainteresowane podnoszeniem atrakcyjności turystycznej miasta albo nie potrafią tego robić pomimo faktu ,ze intensywnie inwestują w budowę bulwarów . Trudno ten fakt upadku rejsów Bona po Narwii czy zamulenie portu rzecznego nie odbierać w ten sposób.

Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kapitan Wiesław Szczubełek odpłynął do wieczności pływać na Bonie.

sami popatrzcie jak ten statek pieknie się prezentował

https://www.youtube.com/watch?v=QsQC4erj-JI&t=1s

Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kapitan Wiesław Szczubełek odpłynął do wieczności pływać na Bonie.

na filmie jest uchwycony moment w których piękna i dumna Bona na zawsze odpłynęła z naszego miasta grzebiąc marzenia wielu ludzi. Zwróćcie uwagę na port który wówczas jeszcze był zadbany a nie zamulony jak obecnie. Dbał o niego pan kapitan portu pan Nawrocki absolwent szkoły morskiej w Gdyni zwolniony z tej funkcji w porcie zaraz po przejęciu w miescie władzy przez PIS. To ten pan w zielonej kurtce z gwizdkiem zwyczajem wodniaków żegna Boną sygnałem gwizdka. Dzisiaj port umiera zamulony traci swoje znaczenie i istotne dla niego funkcje. Z tego powodu i znaczącej podwyżki cen wielu wodniaków trzymających w nim swoje łodzie z tego zrezygnowało. Port stał się martwy a miał być miejsce które reaktywuje tradycje wodniackie i wioślarskie naszego miasta. Czy ja się mylę ?. Jeżeli tak to może ktoś coś więcej w tej sprawie wie. Zapraszam do dyskusji.

Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org