czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Unisław w Piątnicy

Nawiązując do usuniętego w bardzo szybkim tempie postu, PAN PREZES moim zdaniem jest niepoważny. Daje ogłoszenia, że poszukuje pracowników. W rozmowach telefonicznych umawia się na konkretne terminy i nie raczy odebrać telefonu, a klamkę trzeba całować. Gdyż żaden z obecnych pracowników nigdy nie wie co się z nim dzieje ani kiedy będzie. Mam na to potwierdzenie od kilku osób. A skoro inspekcja pracy w Łomży nie chcę nic robić w kierunku wyjaśnienia sprawy, to może warto byłoby zgłosić do instytucji niezależnych.
Najpierw informacja od \"poszkodowanego\", że sytuacja wyjaśniona a po pewnym czasie nagle , że adresat postu przekazuje, iż jest dalej jak było.
Więc jak to właściwie jest ?? Szukają pracowników czy niewolników jak w obozach pracy... ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unisław w Piątnicy

Masz na myśli prezesa geesu?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unisław w Piątnicy

Miło ze temat wraca niech się ludzie wypowiedzą na temat jegomościa może uda się komuś uniknąć straty pieniędzy lub czasu poświęcając go tym świniom z unispawu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unisław w Piątnicy

Witam wszystkich.

Odzyskałem zaległe pobory. Dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unisław w Piątnicy

Balsam na moje oczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unisław w Piątnicy

Zmień Malutka 19 tytuł, bo nazwę zle napisałas

zibi10151

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unisław w Piątnicy

To może być bardzo ciekawa opcja. Muszę się tym zainteresować!
___________________________________
Pisanie pracy magisterskiej z Prawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org