wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najlepszy kebab

Który kebab najlepszy w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy kebab

Jakie kryteria bierzemy pod uwagę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy kebab

... stosunek psiny do kociny w mięsie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy kebab

No o smak mi chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy kebab

A jest taki?
Jak już to : Kebab King al. Jerozolimskie 42, Warszawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy kebab

Zgadzam się z przedmówca . Natomiast jest jeszcze ten gość chyba w Radzyminie czy gdzieś co i tort z Kebsa robi . Wydaje mi się że w Łomży prawdziwego kebka nie zjemy . W skali od 1 do 10 , moce 5 mogę dać temu na dworcu , 5 na lipowej , 5 na Bema .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy kebab

Ja jak przeczytałem jakie meduzy z zapalnej zatoki dodają do niego wolę Polski Schabowy z kapustą ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy kebab

Tylko Kebab Bar na dworcu PKS. Jako jedyni robią sami mięso, nie żadne mielonki jak gdzie indziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy kebab

Na dworcu to nie wiem czym się tu zachwycać.
Nie raz zamiast mięsa to jakieś wiórki z mięsa były w kebabie.
Trzy razy próbowałem i nigdy więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy kebab

psina jak każdy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy kebab

W Łomży nie zjesz dobrego kebaba ,a ci co piszą, że dobry ten czy tamten ,to po prostu nie jedli tego dania w dobrym wydaniu .Jak ktoś napisał King ,albo Efes , wszystko na temat

Tomecki101

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy kebab

Kiedyś polecono nam Nastoli i rzeczywiście na początku kebab był bezkonkurencyjny. Ostatnio obniżyli loty. Podobno właściciel otworzył drugi bar w Ostrołęce. Pewnie dlatego raz dają kebab lepszy, raz gorszy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy kebab

Muszę zweryfikować swoją opinię sprzed trzech lat. To już nie te kebab co kiedyś. W dniu dzisiejszym po raz pierwszy w życiu (a żyję już \"trochę\" na tym świecie) w w kebabie XXL za ponad 35 pln znalazłem kość (chyba z kurczaka, bo chyba nie z indyka, czy innej kaczki?). Zawsze mi się wydawało, że kebab to przede wszystkim mięso z dodatkami. A tu były dodatki z mięsem i to w w takich proporcjach, że smaku mięsa w ogóle nie poczułem. Żałuję, że wziąłem kebab na wynos, bo bym to od razu zareklamował. NIE POLECAM. Na dzień dzisiejszy w naszej biednej Łomży są już duuuużoo lepsze kebaby!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy kebab

Muszę przyznać, że kebaby są w Łomży jak Wielka Stopa - niby wszyscy je widzieli, ale nikt nie ma pewności, czy naprawdę istnieją. Zgadzam się z przedmówcami, że ciężko znaleźć prawdziwy kebab, który zachwycałby smakiem. Ja jednak lubię się dobrze bawić. Oto dobra strona https://boskatv.pl/ , którą warto odwiedzić

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org