czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pył znad Sahary w Polsce

A fachowcy od mierzenia pyły walą na alarm ,że im wzrosło . Czy takie mierzenie jest potrzebne ? Czy w Polsce nie ma na co wydawać pieniędzy tylko na takie rzeczy jak pył znad Sahary ? Czy tej stacji nie można przenieść w pobliże młynów i tam niech se mierzy pył ?
Powinna powstać placówka mniemanologii stosowanej jak mawiał klasyk może to jest bardziej potrzebne niż podawanie ilości pyłu w powietrzu ...

O jej ściągałem kalesony i zaczął się sypać pył, może to nie pył a pruchno nie wiem co mam zrobić olaboga ... Czy chodzić bez gaci i kaleson czy w ogóle przestać chodzić bo wytwarzam pył ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pył znad Sahary w Polsce

alkoholiku z Nowogrodu,
u ciebie to nie pył a BRÓD I SMRÓD :)
podmywaj menelu częściej obesraną dopę, to, może przestanie sypać ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pył znad Sahary w Polsce

Nie jestem alkoholikiem , menelem i nie posiadam obsranej dopy jak tu mnie szkalujesz i wyzywasz ...
Szukam adwokata aby przed sadem doprowadzić tego entelegenta za szkalowanie i wyzwiska .

A co porabia Inspekcja Ochrony Środowiska w Łomży z nielegalnymi wysypiskami w laskach k Nowogrodu ? Nic liczy piasek w powietrzu ...bo wysypisk coraz więcej powstaje ,następuje degradacja środowiska przez zanieczyszczenia i nielegalne żwirownie . I taki to pożytek z tej firmy dla obywateli ...

Oczywiście popieram PiS i Badania prowadzone dla dobra ludzi anie dla siebie samego i swojej pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pył znad Sahary w Polsce

pastuchu z Nowogrodu,
jak wypijesz to nie pisz bzdur,
bo później nie pamiętasz, jak sam mnie tu wielokrotnie wyzywałeś,obrażałeś i pomawiałeś o różne bezeceństwa.


Swoją drogą,
jaki normalny facet ok. 60tki sam sobie obierze bimbrowy nick ?
Tylko alkoholik, który dzień bez bimbru uważa za dzień stracony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pył znad Sahary w Polsce

Podobno i dwa wielbłądy przywiało



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pył znad Sahary w Polsce

Ale wielbłądy po naprawie czy do naprawy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pył znad Sahary w Polsce

Ostatnio zauważyłem pewną prawidłowość jak burmistrz prezydent albo wójt jest z PełO - kakało to od razu jest ekologiem, jak np mój ulubieniec czaskoś i nic by w tym złego nie było, gdyby ten cłojek zajmował cię ekologią ,ale jest następna prawidłowość, zawsze ale to zawsze ONI najwięcej tą ekologię niszczą i jej nie przestrzegają i znów wzór ze stolicy - czaskoś plus gowno z Czajki plus woda z Wisły to popularny napój ekologiczny czaskowianka ... Smacznego dla ekologów z Wa wy i z prowincji i dla każdego popierającego takich ekologów i fachowców ...

Oczywiście popieram PiS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pył znad Sahary w Polsce

menelu z Nowogrodu
tyś taki głupi od małego czy od kolan ?

Ile PiS ci płaci za robienie z siebie większego idioty niż nim jesteś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pył znad Sahary w Polsce

Więcej niż tobie a jakie dziewczyny ha ha ha

Nie wyzywaj mnie od idiotów i meneli niereformowalny ledwosapiensie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pył znad Sahary w Polsce

... jakie dziewczyny,
wszak żona od ciebie pijaczyno już dawno uciekła,
a z taką mordą , jak u ludzi dopą ,
to ty możesz tylko dalej obracać swoją sukę amstafa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pył znad Sahary w Polsce

Nowogrodzki czubie, jesteś menelem, alkoholikiem, mitomanem koniobijco, frajerem z parciem na szkło, kompletnym debilem i prostakiem PiSdzia szujo.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pył znad Sahary w Polsce

No piknie wiedziałem ,żeś niedorozwinięty emocjonalnie ale teraz udowodniłeś ,że ty caruś jesteś pospolitym bydlądkiem omyłkowo nazywanym człowiekiem ...

Popieram PiS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pył znad Sahary w Polsce

alkoholiku,
a co prawda cię zabolała ?
Wszak większość forumowiczów na dziale Polityka,
ma cię za totalnego idiotę
i podPiSze się pod tym,
co naPiSał Autor: czar~ .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org