czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jaśnieChamie , stary stetryczały dziadu jak wali ci w dekiel, zwiększ dawkę psychotropów i przestań wyPiSywać bzdury na forum .

jaśnieChamie,
parobku i potomku roztrząsaczy gnoju z aspiracjami do szlachectwa :)
... a to dlaczego twoje nazwisko figuruje w \" Księdze chamów polskich \" ?

Na twoim przykładzie stary dziadu, troglodyto widać, że cham ze wsi wyjdzie ale wieś z chama nigdy.
Parobku, potomku roztrząsaczy gnoju , słoma ci z gumiaków wystaje - wróć do wideł .

ps:
stary dziad jaśnieCham , to pasożyt społeczny , beneficjent MOPSu i opieki społecznej, który wyPiSywał wcześniej brednie jako Autor: rej ( vel świński ryj )
swego czasu chwalił się, że kwestował kilka lat na rzecz WOŚP
- do czasu, aż złapano go na gorącym uczynku, jak poodpieerdalał pieniądze z puszek .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaśnieChamie , stary stetryczały dziadu jak wali ci w dekiel, zwiększ dawkę psychotropów i przestań wyPiSywać bzdury na forum .

Następny paszkwil obrażający wyzywający i lżący ludzi troglodyty zera wcześniej specha i zezaka ...Karma wraca ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaśnieChamie , stary stetryczały dziadu jak wali ci w dekiel, zwiększ dawkę psychotropów i przestań wyPiSywać bzdury na forum .

haha
dziad dostał za darmo komputer i darmowy dostęp do internetu w ramach programu \" Stop wykluczeniu cyfrowemu w mieście Łomża\"
i PiSze bzdury.
... a jaki to z niego bohater z za monitora :)
Ten obłąkany paranoik dziesiątki razy wyPiSywał coś o Kownatach, krowach itp...
- myląc mnie z kimś innym.
Ba, chwalił się wielokrotnie na forum, że już niby z jakąś tam swoją ekipą ( cmentarnych dziadów, jedną nogą w grobie, tak jak i on )
byli na mojej niby posesji w Kownatach , chcąc mi , jak PiSał wpier..ć :)
Raz, że z Kownatami nie mam nic wspólnego, nawet tam ani razu nie byłem,
po drugie, to jak tam niby już byli, to czego się przestraszyli,
w pampersy popuścili, do bramy czy drzwi nie zapukali/zadzwonili ?
Wyszedłby Bogu ducha winny chłop, poszczuł psami, pognał te stare tałatajstwo a może jeszcze i by im ryje oklepał :)

PiSałem temu obsrańcowi :
bohaterze podaj miejsce i czas , gdzie ci pasi,
podjadę SAM i ci ryja obiję .
... a ten wije się jak piskorz,
moczy gacie na samą myśl o spotkaniu ze mną face-to-face w realu.

Oj, świni pluć w ryj, to powie ...



ps:
Chciałoby się naPiSać : gowno parobkowi nie zegarek :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaśnieChamie , stary stetryczały dziadu jak wali ci w dekiel, zwiększ dawkę psychotropów i przestań wyPiSywać bzdury na forum .

alkoholiku z Nowogrodu ,
znów się bimbru ożłopałeś, to nie PiSz bzdur i ty. Wcześniejszych tematów i postów tego chama, to ty nie czytałeś nigdy ?
...no, ale co można się spodziewać po takiej kanalii, jak ty adszeju Piotrowski,
wszak wy z jednej gliny ( a raczej gowna ) ulepieni w PiSuar zapatrzeni :)
I swój swojemu krzywdy nie da zrobić ( qrva qrvie łba nie urwie :))))

ps:
a jak tam pastuchu idzie ci hodowla gęsi i handel jajami ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaśnieChamie , stary stetryczały dziadu jak wali ci w dekiel, zwiększ dawkę psychotropów i przestań wyPiSywać bzdury na forum .

chamie z kownat wysprzątaj szopę bo wielki PAN HRABIA z ekipą złoży ci wizytę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaśnieChamie , stary stetryczały dziadu jak wali ci w dekiel, zwiększ dawkę psychotropów i przestań wyPiSywać bzdury na forum .

No i pewnie ryju w tej szopie skończysz ....





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaśnieChamie , stary stetryczały dziadu jak wali ci w dekiel, zwiększ dawkę psychotropów i przestań wyPiSywać bzdury na forum .

Ten pastuch , potomek roztrząsaczy gnoju, pasał niedawno świnie i krowy po okolicznych rowach i wyrzucał w gumofilcach gnój z obory u moich znajomych rolników.
Do tego ten troglodyta ledwie skończył wiejską powszechną siedmioklasową szkołę za czasów głębokiego PRLu i a i to za kury, masło i jajka, jakie matka słała nauczycielom.

Prostak sam się tytułuje Autor: Hrabiajasinepan ... jasINE pan :)
... ten parobek nawet nie ŁUMI się sam poprawne podPiSać :)
TROGLODYTA !

Barani łeb, stary dziad , beneficjent MOPSu i opieki społecznej ,

jedną nogą w grobie,
straszy innych - w tym i mnie, że kiedyś był , z jakąś tam niby ekipą emerytów albo i chciał mnie niby obić, ( Autor: smolen - też ? )
najeżdżając niby, moją niby posesję w Kownatach ( ... co ta menda ma do Kownat itp.. skoro ja NIGDY w życiu nawet tam nie byłem ? )
... a jak się chwali, to dlaczego ekipa starych dziadów nie zapukała/zadzwoniła do niby mojej posesji ?
Obsrali się wcześniej w pampersy ?
Bali się, że Bogu ducha winien rolnik wyjdzie i starym dziadom oklepie pyski czy poszczuje ich psami ?

Po co ten bohater za za monitora ma się trudzić ?
Już wiele razy jemu i innym , proponowałem : podajcie swój adres, czas i miejsce które wam kozaczki w wirtualnym świecie pasi - ja podjadę SAM, bez \\\"ekipy\\\" i wam mordy oklepię.

TEN TYP JEST NIEZRÓWNOWAŻONY PSYCHICZNIE !

ps:
vide tematy zakładane przez tego troglodytę i obsesję na moim punkcie , gdzie od dłuższego już czasu - dziad wkleja linki do YouTube a NIE związane z moją osobą w jakikolwiek sposób.

... do tego ta MENDA wielokrotnie na forum zamieszczała swoje tematy ,
oskarżając mnie i sugerując forumowiczom , gdy ktoś np. ukradł rower, okradł piwnicę, napadł na sklep z alkoholem, itp... to właśnie zrobił to Autor: 0-22.

GDYBY TA STARA MENDA I DZIAD , może i była świadoma swoich czynów ,
mógłbym i niby dochodzić swoich praw,.

ALE CZY WARTO KRUSZYĆ KOPIE Z CHAMEM,
który będzie uznany ( wg wszelkich przesłanek medycznych ) - za DEBILA ? :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaśnieChamie , stary stetryczały dziadu jak wali ci w dekiel, zwiększ dawkę psychotropów i przestań wyPiSywać bzdury na forum .

jaśnieChamowi znów dziś w dekiel wali :)
i swoim starym zwyczajem zamieszcza na forum linki do filmików z youtube,
a dwa dni wstecz admin dał już dziadowi ostrzeżenie, kasując jego temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaśnieChamie , stary stetryczały dziadu jak wali ci w dekiel, zwiększ dawkę psychotropów i przestań wyPiSywać bzdury na forum .

hahaha

no i jasnieCham dostał BANA :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaśnieChamie , stary stetryczały dziadu jak wali ci w dekiel, zwiększ dawkę psychotropów i przestań wyPiSywać bzdury na forum .

To jest po prostu świetna sprawa. Muszę sobie takie rzeczy przeanalizować!!
________________________
PisaniePracMagisterskichKatowice.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaśnieChamie , stary stetryczały dziadu jak wali ci w dekiel, zwiększ dawkę psychotropów i przestań wyPiSywać bzdury na forum .

Ostatnimi czasy, tak ze trzy dni wstecz - ten CHAM po dostaniu BANA na konto Autor: Hrabiajasinepan ,

JEDNEGO DNIA ZAŁOŻYŁ AŻ 3 NOWE KONTA na nicki :

Autor: jasniepanhrabia ,
Autor: twojkoszmar,
Autor: czerwonypazdziernik




...jest taki mały problem, ciemnyparobek nie kuma po polsku. On założył po pradziadku gumofilce, popił jabola z nocnika szlachcica i już myśli, że jest hrabią:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaśnieChamie , stary stetryczały dziadu jak wali ci w dekiel, zwiększ dawkę psychotropów i przestań wyPiSywać bzdury na forum .

Niestety, nie ma lekarstwa dla jasnieChama,
znów dziadowi w dekiel wali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaśnieChamie , stary stetryczały dziadu jak wali ci w dekiel, zwiększ dawkę psychotropów i przestań wyPiSywać bzdury na forum .

jasnieChamowi znów w dekiel wali,
psychotropy nie działają ?

... zaraz w kaftanie bezpieczeństwa wróci stary dziad do Choroszczy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaśnieChamie , stary stetryczały dziadu jak wali ci w dekiel, zwiększ dawkę psychotropów i przestań wyPiSywać bzdury na forum .

oj, jasnieCham znów nadaje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org