piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaki % młodych ludzi obecne popiera KK , w Boga można wierzyć , ale nie w struktury, hierarchów i księży.

... przepych, \"Bizancjum\" księży obnoszących się ze swoim bogactwem,
vide ks. pedał i pedofil Henia Jankowski ( złotem zdobione szaty i DUŻE złote pierścienie )
czy np. monumentalna posiadłość arcybiskupa flaszki Głódzia ; 21 ha - marmury, figurki jeleni i lwów .

... no a, ks. Tata z Torunia - na tle wiernych, to się nie obnosi ze swoim bogactwem ?


ps:
podobno kilku polskich biskupów wzięło siebie do serca nauki papieża Franciszka i przesiadło się z luksusowych lemuzin, do autobusów ? :)))

Podobno dopa biskupa jest bardziej delikatniejsza , niż szarego wyznawcy KK ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki % młodych ludzi obecne popiera KK , w Boga można wierzyć , ale nie w struktury, hierarchów i księży.

Zamknij śmieciu tego ryja swego z Kownat - jesteś dzieckiem pękniętego kondona i dla tego jesteś chory - psychicznie

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki % młodych ludzi obecne popiera KK , w Boga można wierzyć , ale nie w struktury, hierarchów i księży.

chamie z kownat posprzątaj szopę bo wielki Hrabia z ekipą złoży ci wizytę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki % młodych ludzi obecne popiera KK , w Boga można wierzyć , ale nie w struktury, hierarchów i księży.

Autor: smolen ... a może ty kvtasie i masz rację ?

Ot, jakbyś \"bohaterze z za monitora\" miał i odrobinę cywilnej odwagi powiedzieć mi to twarzą w twarz ?
Czekam na twoją propozycję spotkania, podaj miejsce i czas - ABYŚ SIĘ NIE OBSRAŁ WCZEŚNIEJ :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki % młodych ludzi obecne popiera KK , w Boga można wierzyć , ale nie w struktury, hierarchów i księży.

.. .ja to PIER.DOLĘ te wasze Kownaty ( z szacunkiem dla ludzi tam zamieszkujących , a Bogu ducha winnych bezpodstawnie wmieszanych w tą paranoję )

... bydło waszego pokroju, utożsamiało mnie bezpodstawnie przez długi czas ze śp. panem Z. Skowrońskim - Gość już dawno nie żyje --wyPiSowyliście rożne brednie i paszkwile, ale NIKT z was HIEN CMENTARNYCH -
NIGDY NIE PRZEPROSIŁ ZA KALUMNIE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki % młodych ludzi obecne popiera KK , w Boga można wierzyć , ale nie w struktury, hierarchów i księży.

CHAM Z KOWNAT PISZE ŻE NIE Z KOWNAT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki % młodych ludzi obecne popiera KK , w Boga można wierzyć , ale nie w struktury, hierarchów i księży.

Od kiedy wierzy się w struktury?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org