czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto ma ciepełko w domku?

U kogo już grzeją kaloryfery z miejskiej sieci.... ? Bo u mnie zimne....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma ciepełko w domku?

Niektóre wspólnoty grzeją od dawna. ŁSM od wczoraj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma ciepełko w domku?

W ŁSM nie grzeją. Wczoraj 2 razy zabulgotało w grzejnikach i na moment zrobiły się ciepławe, ale tylko te w pokojach i w kuchni. W łazience ały czas były i są lodowate. Dziś, a jest 21.18, do tej pory nic nie bulgoce i cały czas grzejniki są zimne (lotowate). Temperatura w mieszkaniu aktualnie 18 stopni. W łazience nie mierzyłam, ale strach rozebrać się, aby wziąć prysznic. Temperatura idealna na rozwój infekcji (nie tylko koronawirów i covid 19).
Temperatura nad ranem ma spaść do 6-7 stopni, a w ciągu dnia w niedzielę nie będzie wyższa jak 10 stopni. Zatem w mieszkaniach ŁSM, jeśli nie zaczną grzać, jutro będzie lodowato. Ale pracownikom administracji opłacanym z naszych pieniędzy (czynszów) widocznie jest ciepło. Ciekawa jestem, ilu z nich mieszka w blokach ŁSM. Może mieszkają w swoich domach, gdzie włączają ogrzewanie sami, więc im to \"lotto\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma ciepełko w domku?

Na Małachowskiego ciepłe od wczoraj.

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma ciepełko w domku?

W nocy zrobiło się ciepło. Na Księcia Janusza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma ciepełko w domku?

W dupach wam sie poprzewracało...A potem płacz , że rachunki za ogrzewanie wysokie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma ciepełko w domku?

mi tam jest zawsze zimno... już nawet wykonałam sobie dodatkowe narzuty...
https://www.mir-tex24.pl/12-tkaniny

kamyki_80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma ciepełko w domku?

Badziew znów wrzucasz kamyku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma ciepełko w domku?

Ja jestem zależna sama od siebie bo mam indywidualny system grzewczy u siebie w mieszkaniu. Postawiłam na panele na podczerwień, które dają w mig odczucie komfortowego ciepła i temperaturę mogę ustawiać indywidualnie do każdego pomieszczenia osobno. Co do kosztów to wynosi mnie to tylko około 200 zł miesięcznie, a wszystko to zasługa fachowców z Eco Partner.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org