czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zakłady pogrzebowe w Łomży

Co sądzicie o ich usługach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

Ja jeszcze żyję póki co to i wypowiedzieć się nie mogę:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

Chyba dobrze kopią, bo jeszcze nikt się nie odkopał :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

zdziercy i tyle!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

Mocne słowa, Mariolka1...Znam instytucje, które zdzierają znacznie więcej. Ja w grudniu ub. roku korzystałam z usług p. Marczyka (zmarła mi babcia) i byłam zadowolona - taktownie, profesjonalnie, z szacunkiem dla osoby zmarłej i uczuć rodziny...A z zasiłku pogrzebowego zwrócono mi jeszcze kilkaset złotych - to zależy, jakie usługi, trumnę, wieniec itp. zamawiasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

A co tu sadzic.. Wykonuja swoja prace i tyle, aby z szacunkiem i uczciwie. Raczej na temat takiej profesji nie ma co dyskutowac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

To zasiłki robio chorą sytuację. Pogrzeb mógłby spokojnie kosztować 1500, ale skoro zasiłek jest 4000 to zakłady naciągają ceny.

A czy w tych 4000 w zakładzie pogrzebowym ksiądz jest już wliczony, czy sie wykupuje tę usługę dodatkowo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

Nie jesteś zorientowany kankan w cenach. Sama trumna to wydatek od 1500 w górę, a gdzie opłata za salę przedpogrzebową, wykopanie dołka, kaplicę, jakiś wianuszek, przewiezienie ciała? To wszystko kosztuje. A nikt nie będzie za darmo świadczył takich usług.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

Ksiadz oddzielnie oczywiscie, platne od 600zl w gore. W lomzy w kaplicach jeszcze zbieraja na ofiare, na wsiach sie z tym nie spotkalam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

4000 tyś zasiłku pogrzebowego niestety nie starcza na wszystko.A płacić trzeba wszędzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

Trumnę pewnie dałoby się kupić za 200-300 zł.
Ubranie - 200 zł
Wykopanie dołu - 100 zł
Wynajęcie sali i przygotowanie do pogrzebu - 600
Kwiaty - 300
Ksiądz i organista - 300 zł (za godzinkę śpiewów to uczciwa płaca)

Obecnie tych ludzi nie można inaczej nazwać jak hieny - żerują na czyjejś żałobie i naciągają.

Ciekawe, czy trudno wejść w ten biznes - jakie trzeba mieć pozwolonia, ciekawe, czy nekro-mafia pozwoliłaby wejść na rynek nowemu graczowi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

za 1500 to zapakowałbym cię do pudełka po butach i spalił w kotłowni
ale spalanie szmat jest zabronione

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

Za to takich degeneratów umysłowych jak ty należy zapakować w kontener biologicznie szczelny i zalać betonem, żeby się głupota do wód gruntowych nie przedostała. Stąd też i pochówek debila musi sporo kosztować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

kankan za 3 stówki to bym se na zapas kupił,jeśli zrobisz mi w tej cenie to bierz się do roboty, no i co do kopania jeśli jesteś taki tani to bym cię wynajął...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

Hehe kankan jak kolega wyzej, jezeli za tyle takie uslugi bedziesz swiadczyl to zapewniam Cie, ze kazdy zaklad w Lomzy bedzie sie o Ciebie bil.. Uderzaj w rynek jak nic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

kankan z lomzyk mają spółkę założyć

tu ściera , tam truchło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

a wiecie jaka jest ulubiona zabawa grabarzy ?


w chowanego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

Dołów to przez dzień pewnie ze 2 bym wykopał, więc za 100 za każdy to ci jeszcze gratisowo kropidłem machnę i odśpiewam Gorzkie żale.

Trumna? Zamiast dębowej można wybrać sosnową albo olchową. - Trumna dębowa jest bardzo ciężka, zdaniem wielu osób nieekologiczna, bo długo się rozkłada, dlatego na wielu cmentarzach w Niemczech takie trumny zostały zakazane - mówi Tomasz Kilarski z firmy Lindner. To największy eksporter trumien w Europie. Miesięcznie firma produkuje ich 13 tys.

Sosnową czy olchową można znaleźć nawet za 500 zł. Koszty administracyjne, trumna sosnowa, tabliczki, krzyże, transport w dniu pogrzebu: razem cena zamyka się w 2480 zł. Z zasiłku zostanie nam 1520 zł.

A może kremacja? Kremacja jest tańsza niż tradycyjny pogrzeb, kosztuje 500-600 zł. Cena za urnę - już od 80 zł. Taniej też zapłacimy grabarzom - nie potrzeba czterech osób do niesienia ciężkiej trumny, tylko jedna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

10 osob w miesiacu chowasz to tak na czysto masz od 10 do 15 tys zalezy jakie oplaty za lokal ilu pracowniokow na poczatek sam mozesz czesc zrobic,grabarz srednio bierze 80 zltrumna u stolarza sredniej polki 500 ty sprzedajesz za 1500 czysty biznes lodowka dla nieboszczykow od 8 do 10 tys dwa karawany uzywane po jakies 12 tys no i samochod osobowy zeby ksiedza dowiesc nie lubi chodzic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

Chłopaki czemu w takim razie nie otwieracie takiego biznesu skoro kasa sama na Was czeka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

Firma (Z Nowogrodu, nie pamiętam dokładnie która) wzięła 2500zł (trumna, transport, 1szt. wieniec) a ksiądz , organista i dołek koszttowały 1500 zł!!! Także, wszystko mają wyliczone i nic nie zostało z owego zasiłku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

P.A.to jest dochodowy biznes i staly ,ale czy ja wiem czy dam rade z nieboszczykami kontakt z nimi,pozatym i rodzina placzaca ,mozna razem z nimi plakac jak ktos o slabej psychice i jest uczuciowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

egzorcyste bym zatrudnul na grabarza bo mu pewnie sie nudzi w domu trolowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

A czy ktoś z was wie, gdzie mogę znaleźć jakiegoś dobrego mówcę pogrzebowego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

u Marczyka jest profesjonalnie, jednak to drogie i smutne tematy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

Autor: Marzena K. daj ogloszenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

spier.dalać trolle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

Ta trollu skorzystaj i daj znać jak było. Bo od naszych lokalnych żaden klient reklamacji nie zgłaszał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

A nieboszczyków nie ożywiają przypadkiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

Jeśli za kwotę równą zasiłkowi pogrzebowemu (4000) firma pogrzebowa zadba o godny pochówek, to krzyki, że są zdziercami są przejawem pogardy zarówno da zmarłego, jak i są zwykłem oszczerstwem firm pogrzebowych. Pamiętam pogrzeby w czasach, kiedy firmy pogrzebowe nie wyręczały rodzin w sprawach organizacyjnych i nie chciałabym, aby wróciły te czasy. A ty droga rodzino, chcesz, aby coś została z zasiłku po zmarłym na własne potrzeby??? A co datku dla księdza. Nie jest obowiązkowy. Jeśli Ci ksiądz niepotrzebny na pogrzebie osoby bliskiej, to nie zapraszaj go, nie płać. Trochę asertywności i godności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

złego słowa o nich nie słyszałem https://rememberme-forever.pl/urny-artystyczne/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakłady pogrzebowe w Łomży

Zakłady pogrzebowe to jest fajna sprawa. Tam można zarobić doskonałe pieniądze!!!
________________________________
wegait

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org