czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Orlen płyn do dezynfekcji

Gdzie na stacji Orlenu w Łomży lub okolicy kupię reklamowany płyn do dezynfekcji ?
Jaka cena?
Czy już jest w sprzedaży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlen płyn do dezynfekcji

Czasami pojawia się na stacjach, ale znika w parę minut. Zaznaczam, że ta moja informacja nie dotyczy Łomży, ale podwarszawskiej miejscowości. Myślę, że upłynie dużo czasu zanim rynek nasyci się.
Pierwszy rzut to służby medyczne, sanitarne, itp itd. I myślę, że jest to dobry kierunek.
Społeczeństwa zadanie to ograniczyć kontakty. Mydło i detergenty w bardzo dużym stopniu wystarczają. Do dezynfekcji powierzchni bardzo dobry jest np. domestos oczywiście nie do wszystkich powierzchni i rozcieńczony. Dobry jest do podłóg i trwalszych elementów. Niemniej trzeba zachować ostrożność. Nie można nim raczej dezynfekować miejsc, gdzie mógłby dostać się następnie na ręce, a później do oczu czy do przewodu pokarmowego. Podłogi (panele odpadają), schody na klatkach, chodniki. Tylko rozcieńczony aby nie niszczyć obuwia itp. i nie spowodował większych strat w zdrowiu i mieniu niż sam koronawirus. Cały czas rozwaga i zdrowy rozsądek ustrzeże nasz wszystkich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlen płyn do dezynfekcji

Jest w Orlenie na Piłsudskiego po 150 za 5 litrów /Boryszew/.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlen płyn do dezynfekcji

150? to chyba jakas pomylka z tego co mi wiadomo cena na orlenie jest narzucona i jest to cos kolo 50 zl. Dzis osobiscie kupilem w wawie na orlenie litrowy kosztuje 15 zl przydzial jedne opakowanie na osobe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlen płyn do dezynfekcji

Dla zainteresowanych tematem :
https://businessinsider.com.pl/firmy/strategie/ile-orlen-produkuje-plynu-do-dezynfekcji-na-stacje-trafila-tylko-czesc-produktu/5l9x1y8?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlen płyn do dezynfekcji

Wystarczy alkohol wysokoprocentowy.
Możne być skażony. Myśleć kurcze




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlen płyn do dezynfekcji

... te myślicielka, a ile kosztuje litr alkoholu wysokoprocentowego ?
100-120zł. litr
myślisz , że obecnie kupisz gdzieś taniej nawet i skażony , to się grubo mylisz .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlen płyn do dezynfekcji

To już denaturat wykupili?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlen płyn do dezynfekcji

\" Autor: jeniec (---.130.klient.avito.pl) Data: 26-03-20 18:10

Jest w Orlenie na Piłsudskiego po 150 za 5 litrów /Boryszew/. \"

\" Autor: artaras (---.dynamic.chello.pl) Data: 26-03-20 19:54

150? to chyba jakas pomylka z tego co mi wiadomo cena na orlenie jest narzucona i jest to cos kolo 50 zl. Dzis osobiscie kupilem w wawie na orlenie litrowy kosztuje 15 zl przydzial jedne opakowanie na osobe. \"


To nie jest płyn z produkcji ORLENU.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlen płyn do dezynfekcji

Sprawiedliwy ciebie myślenie boli? Napisałam ci że może być skażony alkohol. Denaturat itp




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlen płyn do dezynfekcji

Sorry komentarz tyczy się 0-22




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlen płyn do dezynfekcji

Denaturat - nie zalecany do dezynfekcji skóry,
a raczej powierzchni czy przedmiotów użytkowych .
Powoduje podrażnienia .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlen płyn do dezynfekcji

To ty oskarżasz siebie denaturatem?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlen płyn do dezynfekcji

Dodaj czegokolwiek np żelu aloesowego i nie wysuszy ci dłoni kiedyś taki delikatny. W internecie masz kupę pomysłów. Spirytus można spożytkować w lepszy sposób.




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org