piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

Wobec możliwości realnego zagrożenia społeczności Łomży koronawirusem proponuję PREZYDENTOWI CHRZANOWSKIEMU odłożyć na razie inne mniej pilne sprawy i zwołać w ratuszu posiedzenie sztabu kryzysowego oraz wydać stosowne zalecenia do podległych sobie służb i naszej społeczności.
Może niektórzy bagatelizują niebezpieczeństwo podobnie jak na początku we Włoszech, ale są u nas rodziny z małymi dziećmi, które z pewnością pragnęłyby czuć się w swoim mieście bezpiecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

Kup sobie OP1 i będziesz miał koronowirusa z głowy, nie zawracaj Prezydentowi d..y swoimi fobiami/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

do: Misia2

Masz na tym forum już 1182 posty.
Ale ten zamieszczony powyżej jest jednym z najgłupszych.
Poczekamy (nie)spokojnie te dwa tygodnie, a potem tobie przypomnę twoje gówniarskie mądrości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

Ty masz za to aż 2 i obydwa s..ce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

Hahaha dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

Zaniepokojony co trolujesz maski czy szczepionkę ?
Ktoś Ci dobrze poradził - zakładaj OP1 i będziesz miał spokój a o innych się nie martw a Prezydenta zostaw w spokoju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

Przestańcie siac głupotę i zamęt!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

A oni wszyscy i tak mają to gdzieś....ratuj się kto może ..https://zdrowie.wprost.pl/medycyna/choroby/10301533/na-zywo-koronawirus-nowe-informacje.html.....ten stypa po co pojechał za pubiczne pieniądze do italii ,by coś przywieźdź?? Do ratusza......

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

Zachęcam do lektury, bo już dawno prezydent powołał i spotkał się w sprawie
Info z 7 lutego 2020

http://www.lomza.pl/index.php?wiad=9680

Miejski Zespół Zarządzania Kryzysowego o 2019-nCoV

Kwestia rozprzestrzeniania się w ostatnim czasie w Chinach oraz w innych krajach zachorowań spowodowanych przez koronawirus 2019-nCoV była tematem posiedzenia Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Podczas spotkania w Urzędzie Miejskim przekazane zostały informacje o postępowaniu w przypadku wystąpienia tej choroby. Wzięli w nim udział przedstawiciele jednostek podległych miastu i służb mundurowych.

Do objawów wywołanych przez koronawirus 2019-nCoV należy wysoka temperatura ciała powyżej 38° C oraz duszności i problemy z oddychaniem. Jak informuje Główny Inspektor Sanitarny koronawirus jest wirusem osłonkowym, podatnym na działanie wszystkich rozpuszczalników lipidów. Z tego powodu trzeba pamiętać o częstym myciu rąk wodą z mydłem lub dezynfekować je środkiem na bazie alkoholu. W przypadku zaobserwowania objawów koronawirusa należy bezzwłocznie powiadomć stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się do szpitala z oddziałem zakaźnym, gdzie określony zostanie dalszy tryb postępowania medycznego.

- Bieżąca informacja o rozprzestrzenianiu się tej choroby pozwala ze spokojem obserwować indywidualne przypadki pod kątem jej zapobiegania. W tej chwili możemy czuć się bezpiecznie, jednak musimy pamiętać o wszelkich środkach ostrożności i profilaktyki – przekazał prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, który wziął udział w spotkaniu Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Jego członkowie na wcześniejszym szkoleniu zostali poinformowani o postępowaniu w przypadku wystąpienia zachorowań związanych z koronawirusem. Wszelkie instrukcje jak postepować w przypadku ewentualnego wystąpienia choroby zostaną wysłane do jednostek podległych miastu.

Miejskie Zespół Zarządzania Kryzysowego przy realizacji zadań współpracuje ze Strażą Miejską, Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej, Komendą Miejską Policji, centrami zarządzania kryzysowego organów administracji publicznej oraz innymi służbami, inspekcjami i jednostkami organizacyjnymi realizującymi zadania z zakresu zarządzania kryzysowego, bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony ludności i środowiska.

Więcej informacji dotyczących koronawirusa 2019-nCoV znajduje się pod linkiem: http://www.lomza.pl/index.php?wiad=9677.

tekst i fot. Łukasz Chełchowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

Można się bardzo cieszyć, że odbyło się takie spotkanie, ale warto zauważyć, że od 7 lutego minęła już w zasadzie cała epoka, a koronawirus podbija od tego czasu całą Europę i pół świata.
Sądzę, że po jednak bardzo alarmistycznych wczorajszych tytułach łomżyńskich mediów, my jako rodzice mamy prawo wiedzieć, czy te piękne i opisane wyżej procedury wdrożone są chociażby w naszych placówkach szkolnych.
To znaczy, czy dyrekcje i nauczyciele przeszkoleni są w ich stosowaniu, czy są dostępne elektroniczne termometry do szybkiego mierzenia temperatury ?
Czy w szkołach i placówkach oświatowych nawet przysłowiowa woźna ma podstawową wiedzę jak ewentualnie zareagować na niepokojące objawy sygnalizujące potencjalne zagrożenie.
Pytania oczywiście można jeszcze mnożyć, ale na marginesie mogę tylko powiedzieć, że taki zespól powinien na logikę okresowo się spotykać, aby na bieżąco monitorować sytuację w Łomży, tym bardziej, że od 27.02.br obowiązuje nowe rozporządzenie Ministerstwa Zdrowia rozszerzające o koronawirusa zakres działania ustawy dotyczącej chorób zakaźnych. Tak więc jak widać sytuacja w Polsce jest dynamiczna i czy chcemy, czy nie ta sytuacja dotyczy także Łomży.
Dziękuję też w imieniu nie tylko swoim, za szybką reakcję przez jak się domyślam służby prezydenckie, na niepokojące doniesienia łomżyńskich mediów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

trzeba dużo pić alkoholu i dobrze jeść ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

Proponuję autorowi posta wyłączyć TV, radio i nie zaglądać do internetu.
Będziesz zdrowszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

Poziom intelektualny postów autorów: Serpico, Monika198445, SN4P , fabian i Misia2 jest żenujący. I zaprezentowanym przez nich poziomem ignorancji wcale bym się na ich miejscu nie chwalił.
Miejmy tylko nadzieję, że nikt z was nie jest pośród osób decyzyjnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

Nie siej zametu przedzej czy pozniej korona wirus bedzie w polsce ale trzeba dbac o higiene i bedzie dobrze. A co ma prezydent zrobic? zamykac juz szkoly? czy odciac Łomżę od swiata? chcesz byc spokojny to zrob sobie zapasy a potem 2-3 tygodniowa kwatantanne w domu i tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

A co ma zrobić prezydent? Mieć plan, przetestowane procedury, wyznaczone miejsca, ludzi, instytucje, sprawdzone informacje.
A ma tylko specjalne mydło w swoim kiblu w urzędzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

KK na takie okazje ma wodę święconą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

znawcy kazdy wie co powinien zrobic prezydent wiec do dziela jak sie skonczy jego kadencja widze ze juz mamy dwoch powaznych kandydatow.
Jak sie testuje procedury? wyznaczyc miejsca i ludzi? chyba to moge wyznaczyc ja... miejsce: szpital zakazny ewentualnie oddzial zamkniety na plucnym ludzie: no nie wiem strzelam ze jakis lekarz by sie przydal ale moge sie mylic.

poki co trzeba pilnowac higieny i nie panikowac.

ps. przez ostatnie pol roku grypa \"zabila\" 8 osob w Polsce koronawirus zadnej... czemu na wiesc o panujacej grypie nie dostajecie takiej sraczki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

@Zaniepokojony - odpuść sobie sianie paniki, nie sil się na pomaganie ludziom na tym forum, wystarczająco dużo informacji jest w mediach ogólnych i lokalnych.
Masz sraczkę to na zakupy i siedź cicho w domu.
Ja ze swojej strony życzę Ci dużo zdrowia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

\"Koronawirus rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie. - W najbliższych dniach w polskich kościołach będzie odczytywana informacja Ministra Zdrowia prof. Łukasza Szumowskiego, dotycząca koronawirusa - poinformował rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Paweł Rytel-Andrianik.
Dodał, że informacja ta została przekazana w piątek wieczorem i została przekazana do wszystkich diecezji, z prośbą o rozpowszechnienie wśród wiernych.
Minister Szumowski podkreślił w swoim liście, że większość państw Europy, w tym najbliżsi sąsiedzi Polski, odnotowało już przypadki zarażenia koronawirusem. \"Zapewne i my w Polsce doświadczymy pierwszego przypadku zarażenia. Najważniejszy w kontakcie z każdym wirusem jest dostęp do informacji, wiedza, a także spokój i zdrowy rozsądek.

I nie wiem doprawdy po co ta panika. Przecież ten niemądry minister zdrowia powinien przede wszystkim posłuchać powyższych rad gównażerii forumowej, która radzi założyć sobie maskę op1, stłuc termometr, nakupować jedzenia i siedzieć w domu.

SEE YOU LATER i dobrego zdrowia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

Nawiedzony człowiek. Tak po ludzku - bardzo Ci dziękuję przyjacielu za pomoc. Współczuję Ci bo widzę, że już spać nawet nie możesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

Nawiedzeniem (albo głupotą) to jest wiara w płaską ziemię albo w szkodliwość szczepionek.
Głupotą jest siedzenie przed kompem i pisanie bzdurnych rad o braku zagrożenia.

Wiesz, ile jest izolatek na terenie Łomży? Albo gdzie przewiduje się izolować podejrzanych o zachorowanie?
Wiesz, że w mieście nie ma ani maseczek przeciwwirusowych, ani nawet przeciwpyłowych? Jeżeli zaczną się zachorowania (a nie ma cudów - zaczną się) - wtedy skończy się Twoja sielanka. Będzie panika w sklepach i improwizacja w odpowiedzialnych instytucjach.
Moim zdaniem lepiej martwić się na zapas, niż potem narzekać, że miało być tak pięknie.
Bo może się okazać, że to nie Ty miałeś rację, a pan Zaniepokojony. A to nie będzie miłe dla nikogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

Wszystkim, którzy obawiają się koronowirusa polecam, jedyny skuteczny środek zabezpieczający w 100% przed tym monstrum :)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

misia wszystkie kondony w Łomży już wykupiła



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

@vonReuffen - następny zbawiciel i pomocnik.
Jeśli będziesz miał zbiorową panikę, to żadne izolatki, maseczki, zaopatrzenie temu nie podoła czy to w Łomży, w Warszawie, w USA czy innym miejscu na ziemi. Jeśli wszyscy i wszędzie będą p........ć o wirusie to już jest zaczątek paniki.
Wyobraź sobie, że klika grupek ludzi w Łomży założy sobie maseczki będą chodzić ulicami, pójdą dla jaj do Biedronek i zrobię duże zakupy to już będzie efekt domino. Pewnie, że wirus do na dotrze, że będą jakieś przypadki śmiertelne (oby jak najmniej) ale wbij sobie do pustego łba to co może zrobić wirus to pikuś w porównamiu z paniką i głupim zachowanie społeczeństwa spowodowany medialnym p..........m.
Coś tam bazgroliłeś o mojej sielance ale Cię sprostuję - żyję w normalnej rzeczywistości, twardo stąpam po gruncie i myślę więc jestem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

do: Serpico, Monika198445, SN4P , fabian i Misia2

Wypadałoby chyba powiedzieć wam jakieś słowo przepraszam, za głupoty które dwa dni temu wypisywaliście na temat zagrożenia koronawirusem.
Czyż nie tak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

Buahahahahahaha, zrywam boki, kolego, śmiech to zdrowie.
Leć po zakupy, potem umyj dobrze ręce.
Spełniłeś już swój obywatelski obowiązek i chwała Ci wielka za to i szacun.
Ale powiadam Ci - na świecie nic się nie zmieniło, trochę fortun urosło dzięki ludzkiej naiwności.
Serdecznie Cię pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

Spoko, Fabian. Śpij spokojnie, brak rozsądku nie zatopi Cię, najwyżej trochę potarga. W razie czego mamusia ugotuje Ci na obiad rybki w akwarium.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

@vonReuffen chyba mnie z kimś pomyliłeś, mamusi częściej gotuje obiad niż ona mi, gotuję także żonie i dziecom bo lubię pokucharzyć a oni lubią jak coś przygotuję. Zgadłeś że mam rybki w akwarium a w zasadzie syn ma i nawet jak mielibyśmy umrzeć z głodu przez koronowirusa to nie da zjeść - taki twardziel z niego jest. Przez twoją obywatelską postawę foruny zbijają masoni, żydzi i inni krwiożercy. Pewnie dzięki telewizji zacząłeś myć ręce a ja to wyniosłem z domu i tym góruję nad Tobą.
Nim się obejrzysz będzie już po koronowirusie a Ty zostaniesz z pełną szafą mąki i ryżu. Mole będą zacierały skrzydła z radości, że mają tyle żarcia.
Nie będę już pisał w temacie bo zbyt marne są szanse, że wyciągniesz jakieś pozytywne wnioski. Ja w Ciebie jednak wierzę. iskierka się tli.
Bez urazy oczywiście, życzę Ci dużo zdrówka, na 100% pokonasz koronowirusa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

Cytat:

oruny zbijają masoni, żydzi i inni krwiożercy

Masona w życiu nie widziałem. A idiotów spotykam co chwila - zwłaszcza tutaj. Szkoda czasu na takie dyskusje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL DO PREZYDENTA CHRZANOWSKIEGO

Ja przy okazji polecę Wam moją stronę - dentysta Wałbrzych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org