piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
remont

szukam dobrego fachowca do wykonanie remontu.głownie chodzi mi o ułożenie terakoty,glazury, podwieszenie sufitu...zależy mi na czasie...prosze o propozycje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont

512747147 - polecam człowieka solidnego znającego się na swojej pracy, zadowolenie gwarantowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont

696 771 836 Kompleksowe i solidne usługi remontowo budowlane, polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont

692 248 576 POLECAM!!!

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont

506302295 robilam,mao zaplacilam,i jestem zadowolona;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont

ja natomiast polecam tego pana>>>696734237<<<. remont zostal bardzo solidnie i estetycznie wykonany.(bez najmnijszych problemow,jak to bywalo z poprzednimi wykonawcami.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont

692514532 młody chłopaczek ale zna się na rzeczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont

autor posta napisal 12 lat temu, mysle ze nawet oswietlenie juz zrobil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont

A u nas praktycznie już po remoncie. Wreszcie koniec tego bałaganu. Musze jeszcze kupić akcesoria i jakieś dodatki ale to już nic w porównaniu z tym co trzeba było kupić na tę łazienkę i kuchnię. Mam nadzieję, że dziś uda mi się coś zamówić, bo trafiłam na świetne promocje w superwnetrze.pl i to jakicj marek - blomus, brabantia, umbra, czy fissler lub cilio. Naprawdę świetne ceny jak na taką jakość.

Beja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont

Ja natomiast odradzam każdemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont

Podczas aranżacji mojego mieszkania przeglądałem różne portal w poszukiwaniu inspiracji i pomysłów i natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na temat wykorzystania fototapety - fototapety tappy.pl . Jakie Wy macie zdanie na temat takiego rozwiązania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org