piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Groźne bakterie w basenach

https://4lomza.pl/index.php?wiad=54651

To na pewno robota paplika 0-22: zomex-a facmen szamac i tym podobnych trucicieli.
Zatruli forum teraz się biorą za zatruwanie basenów.
A takie bakterie jak oni powinno się utylizować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Groźne bakterie w basenach

A co ty byś zrobił z takimi jegomościami rei ,oraz podobnymi z własnego podwórka.....utylizacja xiędzy?.https://plus.gloswielkopolski.pl/ksiadz-z-rawicza-oskarzony-o-pedofilie-molestowanej-8latce-tlumaczyl-ze-to-rytual-przed-pierwsza-komunia/ar/c1-14527907...a cha rytuały religijne jak w komży rytuał na kleryku.....i to są trucizny ,bakterie lokalne GOGO życia zatruwające ludziom egzystencje czyli art.151 k.k. stosowany w komży jak broń psychologiczna.......

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Groźne bakterie w basenach

o i następna groźna bakteria

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Groźne bakterie w basenach

Kochani trzeba porządnie myć się na basenie , wtedy nie będzie bakterii.. Często jestem na pływalni i widzę , jak niektórzy ludzie myją pod natryskami , raczej można powiedzieć ,.że wcale się nie myją. Tylko nieliczni myją się porządnie mydłem i dokładnie spłukują . Zdarza się klient wchodzi w klapkach , używanych przez niego w ogródku. Wtedy cały basen jest w błocie i sprzątaczki muszą biegać z mopem , żeby zapobiec roznoszeniu brudu.
Powinno być zabronione wchodzeniu w butach z ochraniaczami. Dziury w ochraniaczach pozostawiają piach i błoto.
Wiele osób nie wie , po co brodziki z wodą prze wejściem na nieckę basenową ?. Przeskakują przez niego nie myjąc klapek basenowych.
Korzystanie z sauny przez wielu klientów ,też ma dużo do życzenia. Siadają w mokrych długich spodenkach na ławeczkach , nie korzystając z ręczników pozostawiać pot na deskach ławki .
Za czystość pływalni odpowiadają wszyscy , którzy z niej korzystają . Technologia basenowa sama tego nie zrobi, a jak zrobi to kosztem naszego zdrowia dawkując chlor w większej ilości .
Zadbajmy o czystość tych obiektów, dbając o higienę osobistą. Edukacja , edukacja i jeszcze raz edukacja.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Groźne bakterie w basenach

No i dlatego nie chodzę na basen...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Groźne bakterie w basenach

Dramat... ja wolę sobie posiedzieć w swoim basenie na ogródku, przynajmniej niczym się nie zarażę hah

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org