czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Grafik szuka pracy

Dzień dobry,

tak jak w temacie, grafik komputerowy poszukuje zleceń.
Zajmuję się tworzeniem witryn internetowych, identyfikacji marek (logo, wizytówki, papier firmowy, etc.) oraz materiałów drukowanych (plakaty, kalendarze, projekty niestandardowe).

Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z częścią moich prac pod adresem: www.behance.com/kalinovskyy

Kontakt: norbertkalinovsky@icloud.com

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafik szuka pracy

gościu
zajmujesz się tworzeniem stron internetowych a nawet strony dobrej nie masz


z czym do ludzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafik szuka pracy

Uściślając - nie mam strony wcale. Głównie dlatego, że korzystam z gotowego serwisu Behance (link wyżej) na którym dużo łatwiej jest promować swoją działalność. Poza tym zajmuję się jedynie tworzeniem wizualnej warstwy projektów www, czyli tak zwanych layoutów, resztą zajmuje się zwykle informatyk.

Dopóki nie prowadzę własnej działalności, myślę że posiadanie własnej witryny nie jest koniecznością. Wspomniany przeze mnie portal Behance jest na tym etapie zupełnie wystarczający (przy okazji, polecam zapoznać się z dostępnymi tam pracami i artystami).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafik szuka pracy

Strona internetowa to jest twoja wizytówka i bez niej nie ruszysz
możesz robić strony babci mamie ciociom koleżankom

Ale jak nie zrobisz własnej strony i nie zrobisz tego dobrze nikt poważny nie złoży u ciebie zamówienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafik szuka pracy

Dodam jeszcze że ma być to płatna domena i płatny serwer nie jakieś cba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafik szuka pracy

a na jakie zlecenia oczekujesz nie prowadząc własnej działalności ?
Bez faktur, pieniądze pod stołem, bez Vat, podatku dochodowego, poza fiskusem?

Piszesz, że cyt: Dopóki nie prowadzę własnej działalności, myślę że posiadanie własnej witryny nie jest koniecznością\" ---- no to komu proponujesz wykonanie tych stron, bo nie bardzo rozumiem --- osobom prowadzącym działalność - nie, osobom prawnym też nie ?! - Kosmitom?!

Może dzieciaku najpierw zastanów się, kto zechce z tobą współpracować? Faktycznie, jak ktoś pisze wyżej: młodsza siostra, wujek lub babcia, ... ale oni chyba nie wiedzą co to strona www !!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafik szuka pracy

Widzę, że poziom kultury na łomżyńskim forum jak zawsze w normie, chyba niepotrzebnie się łudziłem. Z ciekawości - czy ktoś z was pracuje w branży, czy jesteście jedynie bezinteresownymi obrońcami moralności?

Jeżeli nie jesteście zainteresowani nawiązaniem współpracy to nie widzę żadnego powodu, dla którego tracicie tutaj swój czas. Nie posiadając własnej działalności w dalszym ciągu mogę pracować na umowie o dzieło, do tej pory nikt nigdy (poza wami, kochani) nie miał z tym problemu. Tak samo jak i z brakiem strony internetowej - nie wiem, możliwe ze zatrzymaliście się w czasie kilka lat wstecz.

Także dziękuję za troskę, ale możecie już wracać już do innych zajęć. Przestawienie skończone.

www.behance.com/kalinovskyy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafik szuka pracy

złudzenia i przemyślenia swoją drogą ale jest na 4lomza taka zakładka jak ogłoszenia i to tam należałoby się pokierować nie zaśmiecać forum autoreklamą. Jako człowiek związany poniekąd z wiedzą informatyczno-graficzną powinieneś wiedzieć, że to nie miejsce na reklamę więc nie dziw się, że tak Cię potraktowano. Swoją drogą kultura tego forum jest na poziomie no niestety bardzo niskim ale to głównie wina administracji, która to ma gdzieś.

_____________________
Łomża...... cała prawda!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafik szuka pracy

No niestety teraz to i na mnie się obrazisz, poświęciłem trochę czasu no i poprzeglądałem Twoje prace, niestety ale popełniłeś jak na grafika komputerowego mnóstwo typowych błędów technicznych i to takich których uczą nie popełniać na pierwszym roku. chyba uwielbiasz kolor różowy bo jego odcienie dominują, mylisz pojęcie zdjęć artystycznych ze zdjęciami folderowymi, reklamowymi, takim prostym przykładem jest, ze jak reklamuje się hotel to wszystko musi być idealne, czyste i poustawiane a nie artystycznie wymięte itp itd to taki przykład a za razem zachowanie kątów prostych i idealna estetyka w reklamowaniu biur gdzie na stole panuje iście idealny ład i porządek to kolejne przestępstwo. Ostatnią kwestią jest Twoje nazwisko Panie Norbercie, wstydzi się go Pan? bo raczej nie jest ono zgodne z dokumentem tożsamości a to raczej podstawa w świecie grafiki. Życzę powodzenia ale niestety zgadzam się z przedmówcami, mają zupełną rację, wujkowi, cioci itp może Pan projektować ja niestety bym Pana nie zatrudnił. Bez urazy ale to forum nie ogłoszenia i dla tego postanowiłem wystawić niniejszą opinię.

_____________________
Łomża...... cała prawda!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafik szuka pracy

Widzę, że mamy tutaj prawdziwego eksperta. Poziom merytoryczny dyskusji wzrasta, świetnie.

Po pierwsze - jestem ciekaw o jakich błędach mówisz, ponieważ większość z prac które znajdują się na moim profilu są to prywatne projekty lub właśnie zadania na uczelnie, które były konsultowane z profesorami projektowania graficznego. Wole ufać ich opinii, niż kogoś kto nie potrafi odróżnić „reklamy hotelu” od artystycznego projektu magazynu (który zresztą jest wciąż w fazie projektowania).
Nie bardzo tez rozumiem, kto wbił ci do głowy zasady z góry narzucające, że coś MUSI być jakieś. Materiały promujące hotel powinny być równe i czyste? Zdawało mi się, że wszystko zależy od klienta, ale możliwe że taki nowicjusz jak ja po prostu się nie zna.

Pomijam już fakt, że połowy twojej wypowiedzi nie rozumiem. Chyba ostatni raz na lekcji języka polskiego byłeś kilkadziesiąt lat temu, więc wybaczam rażąca interpunkcje. Ale jaki problem masz z moim nazwiskiem? Równie dobrze może być to mój pseudonim. Nie wstydzę się go, wstydzę się natomiast pochodzenia - bo jestem z Polski ;)

A kolor różowy lubię i to chyba jedyna trafna uwaga z twojej strony. Czy to też narusza jedną z twoich świętych zasad projektowania?

Bardzo proszę, żebyście oszczędzili wszystkim tej całej żenady i nie pisali dalej głupot, nie posiadając żadnej wiedzy w temacie (albo taką, która aktualna była 10 lat temu).

www.behance.com/kalinovskyy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafik szuka pracy

To jeśli wstydzisz się pochodzenia bo jesteś z Polski to jwystarczy.. Wiesz tu są Polacy,a gdy ktoś się wstydzi bo pochodzi z Polski,a oczekuje pomocy od Polaków ( chyba, że się mylę) to słabo to wygląda. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę powodzenia w znalezieniu zleceń.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafik szuka pracy

Już wystarczy powinno być....

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafik szuka pracy

kalinovskyy no cóż, jak widzę jesteś zadufanym w sobie ignorantem bez pochodzenia. Spodziewałem się takiej reakcji po Twoich wcześniejszych wypowiedziach i cieszę się, że udało mi się sprowokować Twoją reakcję. Czepiając się mojej interpunkcji powinieneś zauważyć jakie sam popełniasz błędy choćby w formie grzecznościowej gdzie piszemy zwroty do osoby z dużej litery. wracając do tematu, jeśli proponujesz komuś swoje usługi a taki był cel Twojego tematu powinieneś przedstawić się z imienia i nazwiska nie pseudonimu. Jeśli nie rozumiesz mojej wypowiedzi to mogę stwierdzić tylko to, że zostałeś ukształcony a nie wykształcony. Rozróżniam reklamę od folderu, nie chce tu ujawniać swojego wykształcenia i zajęcia ale myślę, że jeśli chodzi o foldery, reklamy a nawet fotografię to moja wiedza i doświadczenie przewyższa znacznie Twoje wypociny zwłaszcza, że rzucasz tu wytycznymi z uczelni. Nie zrozumiałeś, że Profesor nadaje tylko temat i zarys a reszta zależy od kreatywności ucznia...... no cóż..... pozostawię tą ostatnią kwestie bez komentarza bo bym musiał się powtarzać.

A żartobliwie Ci powiem synku jak będziesz miał moje lata i doświadczenie to zrozumiesz, że nie liczy się w tej pracy twój punkt widzenia a klienta. Niestety nie potrafisz przyjąć krytyki z pokorą więc raczej nic z Ciebie nie będzie człowieku bez ojczyzny.

Idź w ten Twój zachwycający świat i wstydź się, że jesteś Polakiem.

_____________________
Łomża...... cała prawda!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafik szuka pracy

Do lomzyniakjestem - dzięki za pełne i taktowne pouczenie \"zadufańca\", który sobie strzelił antyreklamę swoimi niedopracowanymi dzieła i przy okazji pokazał swój nietakt, ogładę, profesjonalizm i swoje prawdziwe \"ja\". Myślę, że Jego \"autoreklama\", powinna być szczegółowo omawiana na uczelni \"jak nie czynić, aby sobie samemu w stopę nie strzelić\" Szanowni Profesorowie, jakby przeczytali tą wymianę zdań to z rozpaczy wyłamywaliby sobie ręce ze stawów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafik szuka pracy

lewitan1860 - dziękuję za słowa uznania ale to w zasadzie nie moja zasługa tej dyskusji Tylko Pana Grafika - Artysty. Najgorzej boli mnie to, że taki człowiek pluje na swoje pochodzenie ale studia w zasadzie za darmo robi za nasze pieniądze, bo to co ewentualnie dopłaca to są grosze. Inaczej by mówił gdyby zdobywał wykształcenie za granicą. W Niemczech za wypowiedź, że wstydzi się być Niemcem groziłoby mu wydalenie z uczelni. To nie żart tylko fakt taki mają status na uczelniach ale co ja tam wiem przecież jestem w oczach Pana Norberta zacofanym Polaczkiem, który się nie zna na świecie.

_____________________
Łomża...... cała prawda!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org