czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca w PH Konrad -praca w biurze

Witam
Proszę o rzetelne opinie o ww. firmie, atmosferze pracy, stabilności zatrudnienia, polecacie? jeśli nie to dlaczego? Jestem pracowitą osobą, szukam \"dobrego\" zatrudnienia, stabilnego, bez mobbingu itp. Czy płace to nie najniższa krajowa?
Proszę pomóżcie i dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w PH Konrad -praca w biurze

żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w PH Konrad -praca w biurze

Jest super wręcz wymażona praca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w PH Konrad -praca w biurze

Składałem tam dokumenty kilka razy na różne stanowiska i nigdy nie było żadnego odzewu. Także albo mają bardzo wysokie wymagania albo rekrutacja jest jedynie formalnością. Złóż cv, co Ci szkodzi? na rozmowie się dopytasz o zarobki i stwierdzisz czy ci to pasuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w PH Konrad -praca w biurze

PH Konrad jest rodzinną firmą , nawet nie jest to spółka z o.o. -
- oni nie muszą ogłaszać konkursów itp... na dane stanowisko pracy,
i nie muszą się nikomu tłumaczyć ze swojej polityki zatrudnienia.
Więc przestańcie pisać bzdury o ustawionych rekrutacjach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w PH Konrad -praca w biurze

Pracowałam tam kiedyś i ogólnie na warunki zatrudnienia nie można narzekać. Jeżeli chcesz pracować i szukasz stabilnego zatrudnienia to dobry kierunek. Z atmosferą, to tak jak w każdym zakładzie pracy. Tak jak ktoś wyżej pisał, firma jest rodzinna. Ogólnie pracę wspominam bardzo dobrze. O ustawionych rekrutacjach nigdy nie słyszałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w PH Konrad -praca w biurze

to czemu juz nie pracujesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w PH Konrad -praca w biurze

Też tam pracowałem w biurze i dobrze wspominam. Oczywiście ludzie są różni ale generalnie atmosfera fajna. A z kasą to wiadomo, ile wywalczysz tyle będziesz zarabiać, można liczyć na coś więcej niż min.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w PH Konrad -praca w biurze

Cześć, ludzie! Jeśli chcesz znaleźć świetne miejsce, w którym możesz kupić skórki do gier, polecam zwrócić uwagę na tę stronę https://dmarket.com/pl/ingame-items/item-list/csgo-skins/knife. Jestem pewien, że na pewno będziesz zadowolony z jego używania. Przynajmniej nie mogłem znaleźć niczego lepszego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org