piątek, 03 kwietnia 2020 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaka biżuteria na ślub?

Hej, Nadciąga to wielkie wydarzenie w moim życiu, a pomijając obrączki zaczęłam zastanawiać się jakie dodatki wybrać na ślub. Przeglądam właśnie stronę i widzę, że mają bransoletki, łańcuszki, przywieszki itd.. Rodzi się pytanie, z czym nie należy przesadzać, albo wręcz unikać?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Jaka biżuteria na ślub?

Nalezy unikac reklamy produktow sklepu daleko od potencjalnych klientow po drugiej stronie Polski, bo sie nikt nie pofatyguje

Jakis link z reklama produktow firmy daleko od Lomzy zapodasz?

Arturpm, wklej już link reklamowy bo nie mogę się doczekać, zarób kilka srebrników i spadaj stąd.

Przepraszam, post powyżej skierowany jest do kamgrah.

Wybrałam sklep internetowy https://www.radziszewska.com/, bo mają tanio i świetną jakość wykonania :) Biżuteria z kryształkami Swarovskiego w takiej cenie? Grzech było nie kupić :)

Sprawdż może ten - disponible a través de Blog Adelgazar

en Blog Adelgazar

najlepiej się przejść do sklepu i sama zobaczysz co ci się podoba oraz jaką biżuterię będziesz chciała założyć na swój ślub

Moim zdaniem zdecydowanie nie warto przesadzać, bo zwykle suknia ślubna jest już dość strojna. Chyba, że suknia nie ma żadnych zdobień (co wcale nie jest takie proste do znalezienia), wtedy można pójść bardziej w kierunku widocznej biżuterii.
Łańcuszek i bransoletka to chyba taki podstawowy zestaw i jeśli będzie dopasowany do sukienki to nie będzie przesadą :)

gonia w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j trollu

Prawdziwa nie sztuczna.

Ja bym wybrała coś delikatnego. Bardzo ładną biżuterię zalazłam na https://lumarigold.pl/15-naszyjniki-celebrytki Myślę,ze bez problemu wybierzesz tam coś na ślub. Ja wychodzę za mąż za dwa lata i na pewno postawię na srebrną biżuterię.

Zerknij sobie na bransoletki Pandory:
https://pl.pandora.net/pl/gifts/bridal/
Pandora ma sporo biżuterii dedykowanej własnie na ślub.
Koncepcja biżuterii modułowej jest obecnie bardzo na czasie. Koraliki dobierasz sobie albo według gustu albo kupujesz sobie w wyjątkowych dniach tak aby pamiętać dane momenty. Dzięki temu każda bransoletka może być inna.
Ze wszystkich bransoletek modułowych Pandora oferuje najlepszą jakość wykonania. Jest bardzo wiele podróbek na rynku ale moim zdaniem żadna jej nie dorównuje.

Pandora miewa sporo sklepów stacjonarnych, głównie w galeriach handlowych dużych miast, ale w sklepie internetowym mają moim zdaniem najwięcej dobrych promocji.

Daj spokój z tą pandorą. Odradzam

Ja miesiąc temu miałam na swoim ślubie założoną biżuterię ze sklepu lacante.pl. Goście zwracali uwagę i mówili, że wyglądam zjawiskowo z tą biżuterią. Mi też się bardzo podoba i świetnie prezentowała się również na zdjęciach. I uwaga... biżuteria była sztuczna. Było kilka elementów tego ślubu i wesela, za które postanowiliśmy nie przepłacać, a ja z wyprzedzeniem czasowym zamówiłam biżuterię na https://www.lacante.pl/, żeby mieć jeszcze ewentualnie czas na zakup prawdziwej biżuterii, bo nie znalazłam wtedy żadnej opinii o tym sklepie. Natomiast nie zawiodłam się. Ich sztuczna biżuteria jest piękna, więc nie musiałam już szukać niczego innego. Na ślub poszłam w bardzo drogiej sukni i bardzo taniej biżuterii, a oba elementy stylizacji świetnie ze sobą współgrały.

AmeliaM trollu nikt tego badziewia nie nosi. Twoje płatne zachwyty i reklama tej bieda-firemki tego nie zmieni.

sliczna bizuteria :) a jak z innymi przygotowaniami do slubu jak np suknia, makijaż czy fryzura? Bo sama wlasnie zastanawiam sie czy taki makijaż ślubny z dojazdem w warszawie nie bedzie najlepszym rozwiazaniem bo nie zostalo mi juz sporo czasu samej do slubu, a zauwazylam ze ta firma Mobile Salon http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi/makijaz-slubny-z-dojazdem-warszawa/ swiadczy takie uslugi. No i tez slyszalam ze znaja sie na tym , takze mysle ze juz za pierwsza próbą będe pomalwoana tak jakbym tego chciala.

Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego jak wyglada sukienka. Jeśli jest bogato zdobiona, z falbanami, haftami to biżuteria powinna być delikatna. Natomiast jeśli jest skromna to w biżuterii cała odpowiedzialność, żeby ją uświetnić. W tym wyjątkowym dniu najczęściej zakładane są kolczyki, naszyjnik i pierścionek.
Polecam stronę LaVivre - mają na niej piękną biżuterie do ślubu.

Ja kupiłam swoją u Składanków. Cena była rozsądna, podoba mi się do dziś :)
Jedynie odradzam Ci kupowanie w salonach ślubnych, mocno przepłacisz.

Piękne kolczyki :)

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0