czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Walizka/Torba Podróżnicza

Gdzie w Łomży mogę kupić porządną, wytrzymałą, na lata torbę/walizkę podróżniczą? Chodzi mi o taką bardziej kwadratową, sztywną, na kółkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

Proponuję zakup na allegro tam do wyboru i do koloru.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

Tylko, że jest problem, żę potrzebuję jej na dzisiaj, bo stara mi się rozwaliła :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

U Chińczyka :P Serio, wiadomo nie będzie firmowa, ale wytrzymała na pewno. Ja swoją tam kupiłam i jest już ze mną ponad 3 lata. Przetrwała studia i wszelakie podróże, autobusem, pociągiem, nawet samolotem :)
A jeszcze chyba ostatnio widziałam na ulicy długiej, tylko nie pamiętam gdzie dokładnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

Sa w sportowym tam przy alkoholach świata bo tez sam szukałem ostatnio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

takie kwadratowe sztywne na kolkach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

takie okrągłe, miękkie na łyżwach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

U Szmita w obuwniczym na ul. Długiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

dokładnie, polecam u Szmitów, mają dość drogo, ale sa wytrzymałe. Ja kiedyś też pilnie potRZEbowałam walizki podczas pakowania zamek się rozszedł a było przed 18 wiec pojechałam szybko do chińskiego. Jak na raz ok. ale w powrocie juz musiałam ją taśmą obklejać, TAKŻE NIE POLECAM, KOSZTUJE 100ZŁ ALE DZIADOSTWO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

dokładnie, polecam u Szmitów, mają dość drogo, ale sa wytrzymałe. Ja kiedyś też pilnie potrzebowałam walizki podczas pakowania zamek się rozszedł a było przed 18 wiec pojechałam szybko do chińskiego. Jak na raz ok. ale w powrocie juz musiałam ją taśmą obklejać, TAKŻE NIE POLECAM, KOSZTUJE 100ZŁ ALE DZIADOSTWO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

Najlepiej jest i tak przez internet na www.e-walizki.pl, tam jest najdłuższa gwarancja (dwa lata dłuższa)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

ja kupilam w pepco za ok 150 czy 160zl sztywna szara na 2 kolkach i sprawdzila sie rewelacyjnie, takie na 4 kolkach kosztuja x2 jak sprawdzalam w innych sklepach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

Kitek, a kiedy to było? bo teraz w Pepco nie ma nic fajnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

kupywalam w 2 polowie marca jak dobrze pamietam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

zernij tam na koncu sklepu po prawej stronie przy szkolnych rzeczach, albo na poczatku sklepu przed kasami, powinne stac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

Dzis widzialam w lidlu przy dworcu pks. Duze twarde na kolkach. W oczy rzucily mi sie niebieskie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

Jak dla mnie to nawet taka torba treningowa sprawdza się w podróżach. Najlepiej jednak chyba poszperać po internecie w poszukiwaniu walizki, torby. Ogólnie na przykład na lotniskach nie ma znaczenia czy torba będzie pancerna, czy walizka stalowa - zależy na kogo trafisz i bach. Rozerwane, bez kółek, czasami nie doleci. W Łomży szukaj w jakimkolwiek sklepie, markecie czymkolwiek. Lepiej jednak chyba na necie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

Nie wiem czemu wszyscy ograniczają się do zakupów stacjonarnych, skoro w sieci jest tyle dobrych i polecanych sklepów . Jeśli chodzi o walizki, to możesz zajrzeć tutaj na przykład https://sklep.solier.pl/pol_m_Walizki-podrozne_Walizki_Walizki-duze-733.html/ . Mają w ofercie walizki duże, średnie i małe, również na kółkach. Idealne na dalekie i bliskie wojaże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

Mi się przydaje moja torba treningowa z Pitbulla. Jak gdzieś wyjeżdżam, to zawsze się do niej pakuje :) https://pitbull.pl/akcesoria/akcesoria/torby-sportowe.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

ja uprawiam kite i często latam gdzieś dalej. Do przewożenia sprzętu mam torbę z easy-surfshop.com i jestem z niej zadowolony. Pojemna, wytrzymała. nie dbam specjalnie o rzeczy. Często coś podrę i zaleję a ta torba trzyma się dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

spadać trolle tym swoim g.ó.w.n.e.m

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

Polecam sprawdzić Hale Targową. Zawsze można tam coś ciekawego wypatrzeć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Walizka/Torba Podróżnicza

Ja sama nie wiem, co lepsze. Jak widzę, jak oni na lotniskach traktują te walizki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org