piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

Gdzie najlepiej opłaca się kupić takie płytki? W Łomży (który sklep?) czy może Castorama/? Podpowiedzcie, jeśli ostatnio robiliście takie zakupy.

Ene

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

w Zambrowie jest jakiś sklep ogromny wybór !ale nie pamiętam ulicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

Ja kupowałam w sklepie KOMAX w łomży jest duży wybor;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

wszystkie sklepy mają to samo na ekspozycjach. Najwiecej wzorów ma komax na spokojnej, a jak chcesz taniej to Faster przy bts. A ztym zambrowem to lekka przesada-to tak jakby jezdzić rano do kolna po pieczywo na śniadanie.Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

zgadzam się z feende

w Komaxie można sobie obejrzeć, bo mają dużą ekspozyjcę, ale niektóre ceny powalające... te same płytki masz w Faster sporo taniej, moim zdaniem zawsze warto zaoszczędzić, ale to zależy od Ciebie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

Castorama będzie najtańsza prawdopodobnie ale dochodzi dowóz. W Leroy też tanio ale też trochę trzeba dojechać. W białymstoku też CONSUS. W łomży pewnie najtaniej i najwięcej w Farbexie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

Ja po długich poszukiwaniach najtańszego i porządnego sklepu trafiłem do komaxu. okazało się tanio i można się jeszcze targować :)

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

w piszu jest najtaniej,
polecam płytki z "tubądzin"
lub tez "ceramika paradyż"

"im mniej wiesz tym lepiej dla ciebie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

a na zjeździe u Nowika? jestem ciekawa gdzie można wynegocjować najlepsze rabaty kupując np glazurę i terakotę na cały dom (kuchnia, 2 łazienki, przedpokój, gres garaż/kotłownia)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

w komaxie ceny kosmos kupiłem w blue zresztą oni wszyscy biorą z tego samego źródła znajdź wzór i polataj po sklepach gdzie najtaniej Ci sprowadzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

Ja kupowałam w blue. Wzór płytek, który najbardziej mi się podobał, najtańszy okazał się właśnie u nich, a do tego kobietka zrobiła mi projekt (za darmo) i łazienka wygląda naprawdę pięknie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

Zapytaj na Allegro :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

Kupując w internecie i dużych sklepach typu Castorama możesz zaoszczędzić pieniądze ale nie nerwy . Trzeba kupić tyle towaru ile trzeba albo więcej bo jeśli zabraknie Ci dwie płytki lub dekory to albo długo czekasz albo wcale się tym nie zajmą .
Jest jeszcze jedna rzecz która zauważyłem nie kupujcie dodatków ( kleje , fugi , silikony , listwy ) razem z glazurą bo na tym firmy windują straszne ceny i się nie opłaca brać razem .


pozdrawiam Zbyszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

Osobiście polecam przez internet. Wiele można przy tym zaoszczędzić a do tego mamy szeroki wybór. Polecam ilazienki.pl/plytki-lazienkowe,c_1. Mają bardzo niskie ceny oraz dostawę na terenie całej polski :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

Ja również szukałam w sklepach w Łomży ale jak w końcu upatrzyłam konkretny wzór to dowiedziałam się że trzeba czekać ok miesiąca na ten wzór bo to nowość więc zamówiłam przez internet na ilazienki.pl i za 3 dni otrzymałam przesyłkę. Dodam że cena również była niższa. ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

spadac z tą nedzną reklamą pizdy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

W dobie internetu, chyba tylko bogaczy stac na kupowanie po komaxach.... Jest mnostwo sklepow internetowy, w ktorych mozna kupic plytki nawet o 20 zl taniej za metr 2 niz w komax. Osobiscie korzystalem np ze sklepu glazura24h.pl oraz eurolazienki.pl. Naprawde polecam sprawdzenie cen przed zakupem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

komax

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

zawsze można poszukać w internecie tego typu produkty. Jest tego duży wybór. Są zarówno gładkie jak i chropowate. Ja u siebie w domu kiedyś położyłem chropowate i jak były wilgotne to nie były śliskie. Widziałem ostatnio kafelki wyglądem i strukturą przypominające panele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

Trolle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

A co sądzicie o szkle na ścianę w kuchni? Czy jednak lepiej jest zainwestować w płytki?

The best of the best;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

Ja kupiłem w OBI i płytki były o wiele tańsze niż w Łomży. Także polecam OBI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

Zdecydowanie najlpesze ceny mają w internecie. Ja kupiłam terakotę do domu w sklepie www.alekafelki.pl w bardzo atrakcyjnej cenie. W dodatku sklep ma bardzo duży wybór płytek, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

W necie szukaj będzie najtaniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

trolle w natarciu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

Spierdalać z reklamą sklepów,wszystkie sklepy z glazurą i terakotą są w Łomży do dupy,zdziercy jebane,na Internecie dobre są ceny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

Szukaj takiego sklepu który przyjmie pozostałe po remoncie nie uszkodzone rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

To zależy czy szukasz większego wyboru, promocji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

zadnych sklepow internetowych, ostroznie w marketach musisz widziec plytke, przylozyc jedna do drugiej i sprawdzic czy przylegaja idealnie plaszczyzna, wbrew pozorom jest tylko kilka pozadnych plytek w przecietnym markecie, zauwaz ze plytka 60cm zazwyczaj ma 595mm lub podobnie z tolerancja nawet do 2 mm, czasem uda sie to ukryc na fudze ale zazwyczaj nie, lazienki czy kuchni nie remontuje sie co roku i nie ma sensu oszczedzac na plytkach bo to niewielka czesc kosztow lazienki o kuchni nie wspominajac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PŁYTKI ŁAZIENKOWE I PODŁOGOWE

Czasami i w markecie może być z tym różnie. U mnie się okazało, że płytki mają nieco innego odcienie między opakowaniami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org