piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wet. ,Czartorji

Weteryniarz w Czartorii to naciągacz żeruje na ludziach sprzedając to ziółka nie ufajce mu w prywatnej rozmowie przyznał ze na bóle krzyża to tylko rechabilitacja a ludzi omania i robi natym majątkiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wet. ,Czartorji

Weteryniarz ,
rechabilitacja,
omania
natym :))))

... do szkoły miałeś pod górkę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wet. ,Czartorji

Tak się sklada, że znam osobiście oczernianą tu osobę i dzięki Niemu ominęła mnie operacja kręgosłupa, masaż i nastawienie czynią cuda, jeśli ktoś to robi umiejętnie. A odnośnie ziół znam wiele osób,które czują się o niebo lepiej po kilku lub kilkunastu wizytach,w zależności co im dolegało...No chyba że ktoś myśli że po wypiciu jednego zestawu i jednej wizycie będzie cudownie uzdrowiony....

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wet. ,Czartorji

: 0-22 pewnie dlatego nauczyciele strajkowali , ze takich tumanów nie chca uczyc:))))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wet. ,Czartorji

To w koncu weterynarz czy znachor?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wet. ,Czartorji

Człowiek o dużych umiejętnościach 😃

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wet. ,Czartorji

Kasia
Dlaczego gdy on jest chory nie idzie po poradę do drugiego znachora , tylko do lekarza medycyny . Zwykły szarlatan , żerujący na bezradności ludzkiej .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wet. ,Czartorji

Ja wyraziłam swoją opinię po moich osobistych doświadczeniach,a jak mam wymieniać dalej to długo by zeszło pierwsze z brzegu wyleczona wiele lat temu moja córka z przewlekłych angin, siostrzeniec któremu nie pomagało nic na krwawienia z nosa,nawet przypalanie naczynek,On pomógł i mogłabym jeszcze dalej,ale po co? Komuś takiemu nie potrzeba promocji o Jego umiejętnościach świadczą zaparkowane auta pacjentów z całej Polski, którzy przyjeżdżają codziennie,a dodzwonić się w jeden dzień miesiąca gdy tylko wtedy na zioła są zapisy trzeba dosłownie wisieć na telefonie. Lekarze medycyny mnie leczyli pół roku, łącznie z pobytem w szpitalu i mocnymi lekami i tylko pokroić chcieli, wyszłam ze szpitala z takimi samymi bólami jak przyszłam, trafiłam wtedy z polecenia do Niego i po kilku wizytach w końcu ból zaczął ustępować, więc ja temu człowiekowi będę wdzięczna do końca życia i gdy teraz czasami coś się dzieje, dzwonię, jadę, masaż i nikt mnie nie pokroił.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wet. ,Czartorji

I jeszcze coś ten człowiek nigdy nie mówi aby ktoś kto bierze leki na stałe,je odstawiał, zioła są jedynie dodatkiem do leczenia.. A czy pan jest pewien, że On sam nie pije swoich ziół? Proszę nie być takim pewnym co do leczenia, jeśli nie ma Pan o tym informacji.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wet. ,Czartorji

Mialem problem z ciaglymi bolami brzucha i nóg ogolnie bole pleców.. chodziłem rok po lekarzach wymyslali antybiotyki i masę lekow nawet zabieg... w koncu trafilem do czartorii tak mnie poustawial ze dolegliwosci nigdy nie wrocily... bylo tp 10 lat temu ale do dzis pamietam jak mi ulzyl w cierpieniu.... zbieram sue na odwage zeby isc ponownie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wet. ,Czartorji

Wiem o czym Pan rzecze... Nastawianie😀..Fakt,ja za tym momentem też nie przepadam. Ale to tylko chwila. Odwagi 🙂

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org