piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Po co są drzewa w mieście?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co są drzewa w mieście?

a odpowiem na ten obrazem pytaniem retoryczno-sarkastycznym: \"na **** komu tlen?\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co są drzewa w mieście?

Jak to komu tlen? ludziom. Jak by można było spalać paliwo w silnikach bez tlenu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co są drzewa w mieście?

Drzewa w miastach są też po to by ptaki miały gdzie robić gniazda, a później obsrywać wszystko i wszystkich dookoła...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co są drzewa w mieście?

Ciekawe czy nasze władze coś z tym wreszcie zrobią? Budują się nowe bloki, galerie a drzew brak. Myślę, że nie zaszkodziło by nikomu, jeśli zamiast dwutlenku węgla poszłoby w atmosferę trochę tlenu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co są drzewa w mieście?

mam wrazenie , ze decyzje podejmuje holota ktora wyrwala sie z pegeerow ktorzy nie znaja co to wlasnosc i co to tlen!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co są drzewa w mieście?

Jak widzę taką odpowiedź jaka Pana saddama, to krew mnie zalewa... Ptaki zawsze srały i srać będą, taki jest ekosystem i jak Ci nie pasuje to proponuje zamieszkać w bunkrze. Jak w mieście są ptaki to jest mniej komarów, much, kleszczy i innych takich. Skąd mamy wysyp kleszczy, tabuny komarów ? a stąd, że w mieście jest coraz miej drzew, ptaki nie mają gdzie bytować. Nowe elewacje poprzykrywały wszystkie gniazda w blokach, domkach, śmietnikach. Kiedyś zimą ptaki przygrzały się na \"świecącej reklamie\" np sklepu, dziś w większości to ledy. Ptak się nie ogrzeje... Najlepiej pozbądzmy się wszystkiego i mieszkajmy w betonowej dżungli, sami ze sobą. Aż zabraknie nam jedzenia, wody i tlenu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co są drzewa w mieście?

Saddamowi ptaki srają na 15+letnią limuzynę w TDi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co są drzewa w mieście?

: zaniepokojonasasiadka zgadzam sie co do slowa.Ponadto mysle czy to nie przygotowanie pod G-5 , poniewaz instalacja na lampach i niekiedy drzewa sa wyzsze.na przydomowej dzialce u mnie co nie wycieli to okaleczyli. jak zostana glodni , goli i biedni wtedy zrozumieja .

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co są drzewa w mieście?

Taaaa, pytajcie pisowców o drzewa...

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co są drzewa w mieście?

a po co są chodowle gołębi w mieście gdzie jest sanepid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co są drzewa w mieście?

gumofilc a co Ci do miasta jak Ty na wsi mieszkasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co są drzewa w mieście?

a po Łomży chciałeś \"doroszką\" jeżdzić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co są drzewa w mieście?

TDI to dla wsiochów. Prawdziwe auta jeżdżą na benzynie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co są drzewa w mieście?

A nie, bo na Lewoskrętnym Podtlenku Gazoliny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co są drzewa w mieście?

Niestety ale od dłuższego czasu istnieje tendencja do pozbywania się drzew w miastach, ale mam nadzieje, że niedługo się to zmieni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co są drzewa w mieście?

Mieszkam na ul.Słowackiego naprzeciw byłej Jednostki Wojskowej.Obecny właściciel wszystkie drzewa wraz z żywopłotem wyciął.Żeby zostawił przynajmniej jedno.Miasto też się dołożyło i wycięło przydrożne.No ale Łomża ma kolejną Biedronkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org