piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Usługi asenizacyjne

Jakie firmy polecacie wykonujące w/w usługi na tetenie gminy Piątnica ? (Obkętość beczki i cena mile widziane)i czy MPWiK świadczy takie usługi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi asenizacyjne

Wierciszewski na Starej Łomży ma teraz 3 samochody, bodajże 2 x 10m3 i 1xm3, cena 140-150zł za wywóz. jest taki problem, że chlapie olejem z samochodów, także ja muszę podkładać kartony, i myć kostkę brukową po jego wizytach...
co do MWPIK do cena jeśli się nie mylę ok. 300zł, także chyba ich pogieło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi asenizacyjne

Wierciszewski na Starej Łomży ma teraz 3 samochody, bodajże 2 x 10m3 i 1xm3, cena 140-150zł za wywóz. jest taki problem, że chlapie olejem z samochodów, także ja muszę podkładać kartony, i myć kostkę brukową po jego wizytach...
co do MWPIK do cena jeśli się nie mylę ok. 300zł, także chyba ich pogieło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi asenizacyjne

Tylko Pan Wierciszewski ze Starej Łomży, konkurencja nie jest w stanie dorównać, a ta jeszcze jedna \"beczka\" to min. 15m3 jak dobrze pamiętam. Polecam tą firmę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi asenizacyjne

Czyli mamy monopol na wybieranie szamba. Kolejny przypadek

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi asenizacyjne

Mało tego interesuje sie wszystkim i wszystko chce wiedziec niech swoim synem sie zainteresuje jak mercem jezdził.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi asenizacyjne

Warto widać założyć taką usługę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi asenizacyjne

nawet myślałem o tym... , zawsze jak się do niego dzwoni to ma dużo roboty, w sumie jak opowiada, albo jak jego pracownik opowiada to jeżdżą od rana do wieczora. teraz jak gmina wzięła się za kontrole szamb może być jeszcze więcej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi asenizacyjne

Ciekawe jak z Mpewikiem sie rozlicza ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi asenizacyjne

Ciekawa jestem czemu mają służyć te kontrole szamb w gminie? Czy to chodzi o to, żeby podpisywać umowy z Mpwikiem? Co to ma na celu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi asenizacyjne

Ciekawa jestem czemu mają służyć te kontrole szamb w gminie? Czy to chodzi o to, żeby podpisywać umowy z Mpwikiem? Do czego oni dążą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi asenizacyjne

Kontrole szamb - służą, pomiarowi szczelności bezodpływowych zbiorników na zanieczyszczenia gospodarcze. Za nieszczelność - kara - 20000 zł. za każdy udokumentowany rok, brak umowy z \"utylizatorem\", brak faktur....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi asenizacyjne

bardzo dobrze niech sprawdzają, u mnie w okolicy większość wieśniaków ma pompki i leje ten smród na pola. później sprzedają to ziemniaczki, to truskaweczki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usługi asenizacyjne

Polecam firmę JESIOTR 511103197 z Wygody konkretny chłopak przyjeżdża na czas beczka 11m3 i wybieram do końca nie oszukuje na m3 wystawia zawsze rachunki za wykonaną usługę naprawdę godny polecenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org