piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

Niemiecki Bundestag uchwalił w czwartek wieczorem ustawę wprowadzającą tzw. trzecią płeć. Będzie ona wpisywana do księgi stanu cywilnego obok płci męskiej i żeńskiej jako „divers” (inna, odmienna), informuje gazetaprawna.pl.

http://www.pch24.pl/niemcy-wprowadzaja-trzecia-plec--bundestag-przeglosowal-gender-kompromis,64828,i.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

Proces instalowania szariatu w Europie przyspiesza, dzięki krajowi dwóch wojen światowych i ludobójstw na Polakach i Żydach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

Czego się boisz - że ci zmienią płeć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

Tutaj nie bac sie, a martwic dokad to wszystko zmierza..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

Czyż nie zmierza to ku zagładzie \"białej\" Europy i zaprowadzeniu szariatu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

WYPIER.DALAJ Z TYM NA DZIAŁ POLITYKA
nie rób tu młodym wody z mózgu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

A co ma ten temat do polityki?
Już jakiś czas temu przymierzali się do tego, moim zdaniem najlepsza nazwa dla trzeciej płci to ,, ufo\" ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

Kuźwa trzecia płeć, czyli co? Jak ludzie się nie obudzą wreszcie to lewicowe tatałajstwo u władzy doprowadzi świat do totalnego skvrvienia.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

Moze taka trzecia plec by nazwac ksiądz? Niby chlop a w kiecce lata... a i ludzie sie juz opatrzyli i w oczy nie kole....





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

Właśnie tak trzecia płeć już od dawna znana jest u nas pod nazwą Kler,dobrze prawisz w sukienkach paradują,lubią i chłopczyka i dziewczynkę.Co to za nowość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

Polonia Christiana,ale ty musialeś/łaś przejść w życiu, dramaty caly czas opisujesz tylko jaki to ten świat jest zły i tyle zła dookoła.A naiwni ludzie to chłoną i pompują kasę na waszą pseudo stowarzyszenie.
A wiadomo uczuciami łatwo sterować.
Tak że napiszę delikatnie po raz kolejny uciekaj z tego forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

To masakra jakaś. Czar Uważaj za ten obrazek Urban 120 tyś kary zapłacił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

Na Zachodzie to już dawno chyba wszyscy sfiksowali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

Śmigacz dlaczego zawsze mierzymy innych naszą miarą.A może to my zacofani jesteśmy.Skoro sądzisz że zachód sfiksował to po cholerę wszyscy się tam pchają.Hmm widocznie lepiej im się zyje niż w kraju.Co oczywiście przekłada się na wiarę,gender i inne tego typu rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

Skoro uważasz że my zacofani jesteśmy, to mam nadzieję, że pokażesz pierwszy jak idziesz z duchem czasu i będziesz w związku z tą tzw :trzecią płcią... Wszyscy się pchają na Zachód? Nie, nie wszyscy.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

Masz rację reszta za ocean i na wyspy pos....pierdalała.Po za tym napisałem ze:może to my jesteśmy zacofani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

Kasia a ty pewnie tylko po bożemu na wznak.O bidulko nie wesz co tractylko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

tracisz to ostatnie słowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

Materacem byłeś? Nie przypominam sobie, czy ciekawy jesteś? Widzisz mnie jakoś to zbytnio nie interesuje kto w jakich pozycjach....Porównując wszelakie pozycje do trzeciej płci to rzeczywiście jest i co porównywać.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

Kobieto już dawno w przepaskach na dupach i z dzidami ludzkość w Europie nie biega.Niestety nie powstrzymamy pędu cywilizacyjnego.A czytając twoje wypowiedzi mozna stwierdzić że ty taka wzorowa matka Polka.Szkoda bo ten gatunek na wymarciu.
Nie powstrzymamy gejostwa,gender,lesbijstwa,gmo,itp itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

Widzisz mnie jakoś pęd za ową \"nowoczesnością\" nie kręci. Matka Polka na wymarciu? Trudno, jestem kim jestem i bardzo dobrze mi z tym, tym bardziej gdy słyszę od dorosłej już córki miłe słowa o sobie jako matce.Dla mnie dziadkowie, słowo matka, ojciec, a nie jak już w niektórych państwach kombinacje aby słowo matka i ojciec się nie pokazywało nawet w dokumentach to coś bardzo ważnego. Pęd cywilizacyjny to ta niby trzecia płeć? Tak pędząc można zapędzić się za daleko, skoro już we Francji dozwolone śluby z trupami, to co potem będzie modne i trzeba będzie doganiać aby być modnym-zoofilia, pedofilia? Ja w życiu kieruję się zasadami aby pozostać człowiekiem. Geje, lesbijki itp, itd były, są i będą i niech sobie są i żyją, to są też ludzie, ja nie pluję na nich, co nie oznacza że muszę się zachwycać dwoma gejami. Wszelakie lewactwo na wysokich stołkach posuwa się do swoich idiotyzmów na tyle na ile im ludzkość pozwala. Mam nadzieję że w końcu się ludzie obudzą, bo inaczej świat będzie mega skvrviony bez jakichkolwiek zasad, moralności ...zezwierzęcenie na maksa.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

Kiedyś był szacunek do rodziców, nauczycieli, osób starszych, dziś często i gęsto rodzice nie wychowują a chowają dzieci w stylu róbta co chceta.Potem zbierają tego plony. Młodzież pijana, naćpana, a zamiast zabaw jakie były gdy kiedyś w stylu gry w gumę, klasy, berka, chowanego, jest zabawa w słoneczko, a 14 letnia dziewica to wstyd na maksa. Komputer, gry w stylu - niebieski wieloryb, doprowadzające do samobójstw, teraz na fali momo, o którym o zgrozo dzieci w przedszkolu dyskutują. I to ja być fajne? To jednak ja niczego nie żałuję. Moja córka mówi do mnie mamo i ma szacunek, ostatnio koleżanka opowiadała mi o pewnej znajomej która skarżyła się że jej starszy syn 12 latek bije młodszą 8 letnią siostrę, bije dzieci w szkole, wagaruje,a Ona się najzwyczajnej jego w świecie boi. Jest czasem spier.alaj, trzaskanie drzwiami, a w nagrodę gdy nie zdał dostał komputer, który katuje non stop w dvpie mając naukę. To jest te mega nowoczesne wychowywanie dzieci....I oto takie jest młodzieży chowanie.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

W pełni popieram to co napisałaś.Ale Polonia Christiana nie odpuszczę bo żerują na uczuciach ludzi,ich łatwowiernosci i próbują pokazać w większości że źle dzieje się zagranicą,co nie musi przekładać się na naszą Polską rzeczywistość.
A wiadomo że czlowiekiem zastraszonym łatwiej się manipuluje i to doskonale wykorzystuje Polonia Christiana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

Nie odpuszczaj, masz do tego prawo. Forum jest dla wszystkich. Jest wiele instytucji żerujących na ludziach.Na pierwszym miejscu jest pewien Tadeusz. Trzeba być ostrożnym, nie naiwnym i ślepo wierzącym, a myślącym.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

Na pewno byłoby głupotą uważać, że skoro na Zachodzie większy dobrobyt, to wszystko, co tam u siebie wprowadzą, jest sensowne. Gdzie tu zależność?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemcy wprowadzają „trzecią płeć”. Bundestag przegłosował „gender-kompromis”

To nie zależność a myślenie ludzkie.Znam zagorzałych pseudo patriotow,którzy uważają się za Polaków a jak wejdziesz na FB to imiona zmieniają na zagraniczne.Wiecie to już nie Krzyś tylko Chris i to jest bezsensowne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org