piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nowa galeria przy MC

wie ktoś jakie sklepy tam będą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

na pewno : Media Expert i Chińskie Centrum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

http://galeria-narew.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

wszystko po 5 zł ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

CCC, Media Expert, Martes Sport, \"Chińczyk\". I wiem, że Biedronka zza MC Donaalds ma się tam przenieść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

I galeria będzie się nazywać \"Aleja Park Łomża\" ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

wow, naprawdę same \"nowości\", kolejne miejsce zbiórek młodzieży ale jakże strategiczne i MC donald na burgierka i statol na hotdoszka, biedronka na energetyka i piwko, Media expert zeby popstrykać elektroniką, chinczyk żeby pobawić się byle czym ... tylko czekać aż kolejny taki wykwit powstanie naprzeciw Venedy .... a gdzie, jakaś kawiarnia na przyzwoitym poziomie? jakiś klub a nie mordownia? jakieś porządne żarcie, choćby fast food ale sensowny, gdzie można usiąść zjeść, wypić kawę pogadać ze znajomymi? gdzie miejsce na kulturę, cokolwiek innego niż te sklepy. Porażka, beznadziejny pomysł z tymi galeriami, niby nie ma pracy ale kasa na wydawanie jest.... Łomża głupieje i tumanieje....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

\"Porządne żarcie, choćby fast food\"....To takie jedzenie może być porządne? Chyba tylko porządnie kichy zapchać chemią....

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

Kasia

/ Chyba tylko porządnie kichy zapchać chemią..../ - z całym szacunkiem a jadłaś kiedyś normalną pizzę? - nie z sieciówki? porządnego hot doga? - nie ze stacji? burgera pewnie jadłaś bo są dobre w Łomży - Magic ale nie wiem czy przez swoje uczciwe podejście do klienta nie wypadli z interesu :( ... można zjeść szybko i zdrowo do 500 - 600 kcal na posiłek w którym są warzywa, minerały, białko, węgle i jest on syty ale można też zjeść mrożona parówkę z mrożoną bułka w tej samej kaloryczności gdzie praktycznie jest sam tłuszcz.... ale nie o jedzeniu tu mowa ale o braku ruchu miasta w dobra stronę, w stronę osób w wieku 25-40 lat? Tacy ludzie muszą mieć gdzie się spotkać, gdzie wyjść, wymagają od siebie trochę więcej niż \"szwędania się po sklepach\" a jak do tej pory tylko takie formy spędzania czasu ( nawet młodych rodzin!) proponuje nam włodarz, najlepiej do sklepów zagnać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

Mandaryn załóż taki biznes w Łomży i zobaczysz jak na tym wyjdzie :). Kawiarnie też były i poznikały, bo nikt tam nie chodzi w tym mieście! Restauracje z resztą masz tylko też ledwo już ciągną, bo w tym mieście to się wpie*** chessa z MC plus kawę małą, albo kebsa. Mało kto potrafi wydać 30-50 zł na posiłek. Tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

kawiarnia w Łomży :))))))))))))))))))))))))))
a to dobre :)))

... szybciej padnie, jak powstanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

Porządne i smaczne jedzenie, hmmm, trudno mi do tego wrzucić burgera ze stacji co nie oznacza że nie jadam sporadycznie podobnych \"kanapek\", ale nie nazywam tego niestety dobrym:) , a właśnie śmieciowym...Przyznam, że jest sieciówka z której lubię pizzę i zwie się \"Rukola\" .....\"Magic\" słyszałam że smacznie tam jest, ale osobiście nie przepadam za zapachem wołowiny, a tym bardziej w wersji burgera więc nie jadłam i szczerze powiem niewiem czy serwują tam inne...Odnośnie całej reszty zgadzam się z Tobą, gdyż sama nie należę do osób które lubią szwędać się po sklepach traktując to jako formę rozrywki. Ale skoro jest jak jest to ja zamiast narzekać mam grono znajomych i jakoś ze spotkaniami dajemy sobie radę...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

Kasia

\"Ale skoro jest jak jest to ja zamiast narzekać mam grono znajomych i jakoś ze spotkaniami dajemy sobie radę...\"

... i elegancko ! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

To co napisał autor o nicku:\"D\" to niestety smutna po części prawda i szkoda że tak jest. Młodzież zapycha się non stop po szkole kebabami, popija energetykiem, nie wiedząc co to zdrowa kanapka przygotowana w domu i zjedzona na przerwie.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

http://galeria-narew.com/ To dobre w chodząc na stronę w zakładce galeria (zdjęcia)macie tytuł Wbudowanie Aktu erekcyjnego hahaha i kto miał tą erekcję po akcie na zdjęciach widać Klerów hahhha

jak widać na stronie od 2011 roku nic się nie zmieniło prócz pokolenia zajączków i bażantów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

Ja cie nie pier... w środku miasta galeryjka. Na zachodzie to nie do pomyślenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

Jakie miasto, taka galeria .
Na zachodzie, to kilka ha ziemi w centrum miasta za drogo kosztuje.

... haha jak w mieście chcieli zrobić ubojnię bydła,
to dopieru były jaja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

Skoro w Łomży nie powstaje dobra kawiarnia, dobra restauracja i dobry klub, to oznacza, że nie ma na to klienteli. Proste.
Każdy by chciał wypić normalne piwo (nie Łomża, nie Tyskie ani żaden badziew), ale normalne. Tylko, że za 5 zł, a tak się nie da.
Każdy by chciał dobrą księgarnię, ale gdy przychodzi co do czego to woli pobrać z chomika.
Każdy by wolał \"niby coś lepszego\" ale gdy przychodzi do rzeczy, to kończy się fast foodem, kebabem, sieciówką, używakiem. Bo większość ludzi z Łomży mentalnie jest biednych. Nie łapie, że lepiej kupić odpowiedzialnie, u Łomżyniaka, że lepiej dać zarobić swojemu, choćby płacąc nieco drożej.
Więc nie po raz pierwszy to forum huczy, że trzeba, że można, że powinniśmy. A i tak wygra promocja w Lidlu, moi drodzy Janusze :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

Ahmed, zgadzam się z pierwszą częścią Twojego komentarza,
ale później się trochę zagalopowałeś .

Pokaż mi jakąkolwiek nację, gdzie ktoś woli płacić drożej, aby tylko kupić u swojaka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

Ma być Carrefour

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

Zawsze komuś coś nie pasuje.A mnie pasuje-ano dlatego ,że wreszcie zniknął ten płot szkaradny z drutem kolczastym,,Brawo jeszcze raz BRAWO !!!!!!!!!!Widok jest super.

Maria47

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

Tesco, Kaufland, Biedronki, Lidle, Carrefour jeszcze do tego? ... ktoś ma dane przybliżone, jakiekolwiek ile z tych sklepów inwestycji wpłynie do kasy miasta? Podatki, grunty? ile osób znajdzie zatrudnienie a nie zostanie zatrudnionych w kołchozie?

Konkrety, to powinno być transparentne i podane do wiadomości przed inwestycją, ba winna być częścią przetargu jeśli takowe są rozpisywane na tego typu inwestycje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

Przypominam , że już ok. 2005r Józef Bałdyga, właściciel firmy JBB Łyse,
kupił działkę o ok. 2,5 ha powierzchni, po wojskowej jednostce chemicznej. Od początku opowiadano o planach budowy kolejnego centrum handlowego w mieście.
Gość zwlekał z budową, bo miał inne problemy np. z odbudową spalonego w 2009r zakładu w Łysych.

Na 100% do miasta wpłyną podatki od nieruchomości, jakieś % od CITu , do tego nareszcie została uporządkowana działka w centrum miasta. Zamiast krzaków będzie ładnie oświetlony teren przy głównej trasie przelotowej. Na pewno znajdzie tam pracę kilkadziesiąt osób w handlu i parę osób z logistyki.

A czy komuś to potrzebne, to inna kwestia. Gość inwestuje swoje pieniądze i nikomu z postronnych nic do tego. Druga sprawa, to od przybytku głowa nie boli. Będzie większa konkurencja, większy potencjalny wybór dla konsumenta.

Pisanie o : :... ile osób znajdzie zatrudnienie... Konkrety, to powinno być transparentne i podane do wiadomości przed inwestycją, ba winna być częścią przetargu jeśli takowe są rozpisywane na tego typu inwestycje.\" - to kompletna bzdura i nieznajomość tematu.

Działka została wystawiona do sprzedaży na zasadach ogólnych w przetargu nieograniczonym, kto chciał mógł ją kupić. NIC nikomu do tego ile osób będzie tam pracować i co właściciel zamierza tam budować . Ważne , aby było to zgodne z miejskim planem zagospodarowania przestrzennego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

A niektórzy myśleli, że będzie tam firmowy sklep JBB z prawdziwego zdarzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

speech - dzięki teraz wiem więcej.

Dobry komentarz !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa galeria przy MC

No nie! Serio kolejny chinol? Bank za złotówkę, a miasto za 5 złotych!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org