piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
praca TMT

Co myślicię o pracy w TMT?? Ostatnio sporo tam ogłoszeń

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca TMT

kibuce

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca TMT

Rynek niewolników ( ładnie nazywanymrynek pracy)tylko kiedyś kupowano niewolnika obecnie WYMUSZA się na ofieże ,zap..erdalaj za najniższą albo giń bez środków do życia a najlepiej wypad na banicję do england. Taka komża.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca TMT

I od takich słów zaczynają się takie \"piękne\" ogłoszenia o pracę: W związku z rozwojem firmy itd...
Nie jedno takie ogłoszenie pojawia się cyklicznie i nie z jednej firmy. Aż do UP idzie i dają skierowania na siłę bo nikt kto wie co i jak nie pójdzie sam w takie miejsce. Woli wyjechać niż ... dorabiać.
A wszyscy wiedzą i udają że nie wiedzą i tak bez końca .... rotacje...
Nie każdy nadaje się na pracodawcę który wie jak prowadzić firmę i rozumie, że to pracownicy są najważniejsi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca TMT

Chcesz jeba_ za dziesięciu i być jebany_ na każdym kroku, jeszcze do tego w większości z debilami. Możesz spróbować nie będzie pasowało to rzucisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca TMT

praca trzyzmianowa, na rękę jakieś 9 zll na godzinę, umowa zlecenie. na rozmowie podkreślają, że tylko na początek umowa zlecenie a później na etat ale to nie prawda. rozmowa kwalifikacyjna też nie jest profesjonalna, pracuje Pani albo nie pracuje i następny

M.U.D.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca TMT

a czy już nie weszło że netto ma być na rękę więcej? Ktoś tu sobie w ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca TMT

niestety, to jest umowa zlecenie. byłam na rozmowie w lutym to wiem, sama nie wierzyłam dlatego poszłam na rozmowę, ale jak pisałam wcześniej rozmowa bym tego nie nazwala. jesteś chory, nie idziesz do pracy zwyczajnie nie zarabiasz.

M.U.D.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca TMT

a PIP to coś o tym obozie pracy wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca TMT

A co to jest za firma TMT ?

____________________________________________________________
Ludziom uczciwym zawsze należy oddać sprawiedliwość.
A nieuczciwym, pieniądze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca TMT



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca TMT

a to tam robią obicia i wysłania do trumien?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca TMT

na pewno jak każda prywatna firma w Łomży jest fer play do pracownika ? warto iść i być białym murzynem za najniższą krajową z wyzyskiem ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca TMT

To może być bardzo dobrze działająca firma w perspektywicznej branży!
________________________________
https://samo-dzielni.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org