sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Elektronarzędzia - gdzie kupić?

Witam. Gdzie w Łomży kupię markowe elektronarzędzia typu bosch, makita, dewalt w rozsadnych cenach? W ktorym sklepie można negocjować ceny biorac wiecej sprzętu? Za reklamy sklepów dziękuję, pytanie jest do tych co juz kupowali i sa zorientowani w tym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektronarzędzia - gdzie kupić?

Głupiego szukaj wśród ludzi na twoim poziomie . Nagle potrzebujesz dziesięciu wiertarek i pięciu młotów udarowych .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektronarzędzia - gdzie kupić?

Jesli nie masz nic madrego do powiedzenia to sie gamoniu nie udzielaj, tak sie sklada ze akurat potrzebuje wiecej sprzetu do nowej działalności. Pokaz sie publicznie jak jestes na takim zaj..stym poziome i wtedy sie wypowiedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektronarzędzia - gdzie kupić?

w biedronce so dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektronarzędzia - gdzie kupić?

Demart na sikorskiego, ceny mozna negocjowac. Markety typu brico, mrowka itp odpusc jezeli chcesz wieksza ilosc i dogadac sie z wlascicielem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektronarzędzia - gdzie kupić?

Denary? Wiesz jakie tam ceny? Np dmuchawa olejowa 10kw 1700 zł gdzie za 65kw zapłaciłam 1100 w bstoku i osobiście po nią pojechałam kupując przez allegro lub Olx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektronarzędzia - gdzie kupić?

No widzisz a ja nigdy nie zaplacilem wiecej jak w internecie :) wystarczy rozmawiac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektronarzędzia - gdzie kupić?

Re: Elektronarzędzia - gdzie kupić?
Autor: Pozytywna (---.ftth.elomza.pl) Data: 24-03-18 22:18

Denary? Wiesz jakie tam ceny? Np dmuchawa olejowa 10kw 1700 zł gdzie za 65kw zapłaciłam 1100 w bstoku i osobiście po nią pojechałam kupując przez allegro lub Olx A na rynku w Nowogrodzie (bliżej niż Białystok) jak byś chińską zamówiła to by 600 kosztowało. Człowiek się pyta o porządne urządzenia a nie tanie ****** jednorazowe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektronarzędzia - gdzie kupić?

W Demarcie można pertraktować bo hurtowo też sprzedają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektronarzędzia - gdzie kupić?

Ten sklep powyżej racja jakaś masakra chińska Spadać dziady

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektronarzędzia - gdzie kupić?

jestem budowlancem, niema polsrodkow, tylko hilti i tylko dealer, nie wazne gdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektronarzędzia - gdzie kupić?

Mnie z elektronarzędzi na ten moment byłby potrzebny odkurzacz przemysłowy i akcesoria do niego. Wydaje mi się, że na stronie można znaleźć najciekawsze propozycje, ale mam dylemat na co się zdecydować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektronarzędzia - gdzie kupić?

ja mam karchera wd3, satysfakcjonujacy na codzien ale pod zyrafe lepiej cos z odtrzasaniem
uzywam czesto i srednio co 3-4 lata pada silnik ale uzywam tez do wody i pewnie to wplywa na zywotnosc chociaz producent twierdzi ze nie
jestem pewien ze bedziesz zadowolony z ceny jak i jakosci



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elektronarzędzia - gdzie kupić?

Jak szukacie dobrych elektronarzędzi, to sprawdźcie te: https://www.fischerpolska.pl/pl-pl/produkty/elektronarzedzia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org