czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
majówka 2018

Witam serdecznie :)
Chciałam się gdzieś wybrać na tegoroczną majówkę ale nie mam pomysłu gdzie... może podsuniecie jakieś ciekawe miejsca? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2018

Poczekaj aż parlament uchwali gdzie będzie to majówka, w tv1 powiadomią ale słuchy chodzą że ma być w Zakopanem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2018

Jak najdalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2018

Ja jade do Malborka na zamek moze jakas chetna pani ma ochote wybrac sie ze mna?

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2018

To co Ty?Jurand jaki? Miała być w Jedwabnym ale Niemen wykręcił i nie ma komu zaśpiewać, ale może Rodowicz zgodzi się zaśpiewać a my tak łatwopalni.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2018

To prawda. Jedna jeszcze bliżniaczo podobna w Jedwabnem została i czeka na sędziego co odgwiżdże spalonego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2018



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2018



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2018

Krucjata i palenie na stosie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2018

vivet.tv

vivet.tv

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2018

Dzięki Różańcowi zwycięstwo nad Turkami pod Lepanto



W drugiej połowie XVI wieku muzułmańskie imperium tureckie, powodowane nienawiścią do wiary katolickiej i nieokiełznaną chęcią nowych podbojów terytorialnych, niebezpiecznie zagrażało europejskiemu chrześcijaństwu. Usiłowania te napotkały silny i skuteczny opór ze strony nieustraszonego męża zasiadającego wówczas na tronie papieskim – świętego Piusa V.

Dzięki wytrwałym zabiegom dyplomatycznym po wielu wysiłkach udało się temu wielkiemu papieżowi stworzyć flotę złożoną z prawie dwustu galer dostarczonych przez królestwa Hiszpanii, Neapolu i Sycylii, republiki Wenecji i Genui, a także przez Zakon Maltański i samo Państwo Kościelne. Flota ta, ożywiona obietnicą zapowiedzianego przez papieża zwycięstwa, wyruszyła z ufnością na miejsce ostatecznego starcia. Bitwa została stoczona 7 października 1571 roku w pobliżu portu Lepanto, u wejścia do Zatoki Korynckiej.

Pomimo słabości liczebnej i bardzo niekorzystnego początku walk, sytuacja w końcu odwróciła się na korzyść strony katolickiej, a stało się to dzięki spektakularnej interwencji Matki Bożej, która pojawiła się na niebie, wzbudzając popłoch wśród muzułmanów.

W tej samej chwili św. Pius V miał cudowną wizję: przerwawszy pracę z jednym ze swoich pomocników, skierował się do okna i patrząc w niebo, ogłosił pomyślne zakończenie bitwy.

Dwa tygodnie później dotarła do Rzymu wieść o zwycięstwie, jeszcze jeden dowód na skuteczność modlitwy różańcowej. W rzeczywistości bowiem tego samego dnia, w którym miała miejsce bitwa, bractwa różańcowe w Rzymie organizowały procesje i modlitwy publiczne o sukces wojsk katolickich.

Read more: http://www.pch24.pl/dzieki-rozancowi-wyblagano-zwyciestwo-pod-lepanto-,31363,i.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2018

polecam lepszego psychiatrę ...niebawem na tym forum koronka będzie klepana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2018

Leczenie psychiatryczne było stosowane powszechnie wobec przeciwników władzy Rosji sowieckiej. Nie wiem jak dziś, ale nie można wykluczyć.
Jeśli chodzi o Koronkę (o miłosierdzie Boże nie tylko nad pogubionymi, ale i w intencjach własnych) oraz Różaniec, to niedawno odbył się Różaniec do Granic (powielony już w wielu krajach, nie tylko Europy). Zaś poprzez internet można i nauczyć się i włączyć się.
Jest w Polsce modlitwa za Ojczyznę http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/
jest też np. Przymierze Wojowników modlących się za swoje żony GROM: http://grom.przymierzewojownikow.pl/opis-akcji/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2018

Ja w tym roku zaplanowałam rodzinną majówkę w Primavera w Jastrzębiej Górze https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/majowka-nad-morzem-2018/ w obiekcie jest bardzo dużo atrakcji dla najmłodszych, dla dorosłych też jest, więc ja korzystać będę na pewno z gabinetów SPA i się relaksować. Na pewno będę chodzić na długie spacery nad morzem bo jest bardzo blisko, zaledwie 100 m. Moje dziecko już nie może doczekać się wyjazdu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majówka 2018

Witam, ja w tym roku wybieram się do Lourdes. Był ktoś? Jak wrażenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org