piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pizza

Witam. Mam dzisiaj smaka na Pizze. Gdzie jest obecnie w Łomży największa i najsmaczniejsza Pizza??
Odpowiedzi typu zrób se sam i kup w biedronce nie biorę pod uwagę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizza

nie wiem czy największa ale dla mnie Sawana wygrywa polecam z dodatkiem jajka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizza

BENEK
ul.Dmowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizza

Bistro Apetyt na Księcia Janusza wprowadziło do swej oferty też pizze b. dobra polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizza

Największa - Biesiada u Sławka na ul. Nowogrodzkiej, 60 cm za około 40 zł. A najlepsza? Osobiście nie mam takiej. Raz jem w tej pizzeri, a drugi raz w innej.

Tararararatata!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizza

Potwierdzam, Biesiada u Sławka, najwieksza 4 strony świata 38zł! Do auta nie wchodzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizza

Ale zrobiliście mi ochotę na pizzę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizza

A dlaczego największa jest najlepsza ??
Dlatego że się można nażreć ???
Czy o to chodzi ??? Czy o smak ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizza

Te z biedronki lub lidla po odpowiednim tuningu - palce lizać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizza

hej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizza

A ja postanowiłam, że już więcej pizzy nie kupię - trochę kilogramów mi ostatnio przybyło :( Może za jakiś czas zamówię sobie takie ciasto na pizzę stąd i postaram się zrobić tego typu danie w domu, aby było zdrowiej, ale póki co muszę się niestety wstrzymać :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizza

pizza jest pyszna, ale cztery litery od niej niestety rosna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizza

c.uj?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizza

Powiem wam szczerze, że do niedawna byłem święcie przekonany, że Biesiada u Sławka jest najlepsza na świecie... Ale potem pojechałam do córki do Torunia i zaprosiła mnie na kolację do staremetropolis.pl... Nigdy w życiu nie jadłam lepszej pizzy, moim skromnym zdaniem to była najlepsza pizza w Polsce, a już na pewno najlepsza w całym Toruniu :)
Dobrze, że mam kochaną córkę, która ma dobry gust do włoskiego jedzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizza

i po to założyłaś sobie konto na tym nędznym forum ? troll

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizza

Jak dla mnie dobra jest z Biedronki ta tzw z pieca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizza

hej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizza

Da grasso zdecydowanie! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizza

Hej, no ale samemu jak najbardziej też przecież można zrobić dobrą pizzę. Trzeba tylko trochę o tym poczytać. No i dysponować odpowiednim sprzętem - tutaj http://podsuwam.pl/kamien-do-pizzy-granitowy-czy-szamotowy-jak-uzywac-kamienia-do-pizzy na przykład możecie się dowiedzieć, jaki kamień do pizzy wybrać i jak go używać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org