czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
angielski

Poszukuję osoby,namiarów na kurs języka angielskiego,gdzie i jak najszybciej opanować mowę-zależy mi na czasie.Dziękuję,proszę o podpowiedź.

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

...do ćwiczenia mowy najlepsze są konwersacje z tzw. native speakers, a w Łomży tylko jedna szkoła takich posiada: Linguo na Piłsudskiego. Znam jednego z nich (rodowity Anglik) jednak nie wiem czy zgodzi się na zajęcia z pominięciem szkoły. Mogę zapytać.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

To ja dziękuję za taką naukę, jeżeli to twój znajomy, to zapewne taki sam "mądry" jak ty. Omijać z daleka!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

zgadzam się z postem wyzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

..nie wiem czy jest tak mądry jak ja, bo nawet się z nim porozumieć nie mogę, a znam z powodu tego, ze inny znajomy ćwiczy u niego konwersację nie komercyjnie zresztą...., ze szkołą Linguo też nie mam nic wspólnego...
A poza tym jakie zastrzeżenia masz do mojej mądrości...?, czy tylko takie, że jestem racjonalistą-ateistą...? jeśli tak to ja nie chcę w jakikolwiek sposób służyć pomocą dewotce słuchającej radyja z usteczkami... szukaj i ucz się łamanej angielszczyzny wsród kuriewnej hołoty...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Ponawiam prośbę.Gdzie w Łomży można pójść na przyspieszony kurs angielskiego?Proszę o konkretne podpowiedzi.

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Linguo...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Dziękuję za pomoc-mam już znalazłam :]

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

ja takie poszukuje, moze polecicie cos fajnego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Linguo





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Najlepsza według mnie jest szkoła Educo, jeszcze trwa nabór do grup, po pół roku można już w miarę swobodnie konwersować 86 2162224.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Na pewno szybkość przyswojenia umiejętności zależy tylko od szkoły... Jeśli chodzi o konwersację to najlepsze efekty powinni przynieść zajęcia z native speakers, a tych ma "stanie" wyłącznie Linguo http://www.linguo.com.pl/





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

paplik:"Na pewno szybkość przyswojenia umiejętności zależy tylko od szkoły... "
Kto Ci takich głupot naopowiadał. Oczywiście szkoła, lektor to ważne czynniki, ale nie mów mi że ktoś się nauczy języka tylko dlatego, że pójdzie do Linguo do nativa. Nie rób ludziom wody z mózgów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

..to nie ja, to "Mija" wyraził/a taką opinię: "...po pół roku można już w miarę swobodnie konwersować ...", niedokładnie zbudowałem zdanie. Natomiast, jeśli ktoś chce nauczyć się poprawnie wysławiać w obcym języku to konwersacje z kimś, dla kogo ten język jest rodowitym, są najskuteczniejsze. Zatem jest ktoś chce mówić po angielsku tak jak poseł Godson po polsku, niech czerpie nauki od nauczyciela-Polaka...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Na pewno nie TYLKO od szkoły, ale głównie, a o tym jest chyba temat - gdzie iść, prawda? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

jest pełno szkół na mieście poczytaj o nich a na pewno jakąś wybierzesz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

paplik, wszystko OK z jednym małym ale... Jeżeli to, co piszesz jest prawdą to znaczy, że wystarczy być Polakiem żeby nauczac języka polskiego obcokrajowców. Wyobrażasz sobie pierwszego zgarniętego z ulicy nativa Polaka, który naucza j. polskiego np. Brytyjczyka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Absolutnie nie.... ale "nativi" (nie cierpię tego słowa) często posiadają już jakieś doświadczenie (nie wszyscy, to prawda). Ale nawet jeśli nie, to jest różnica między nauką języka (w sensie całościowym, tj. gramatyka, rozumienie tekstu itd.) a rozwijaniem umiejętności mówienia, kiedy to pomoc "nativa" jest nieoceniona, bo przecież mało który Polak jest w stanie mówić tak płynnie i z takim akcentem, prawda? Dlatego wydaje mi się, że, szczególnie na wczesnym etapie nauki, powinno odbywać się to na zasadzie komplementacji - Polak wyjaśni po polsku a "nativ" wyszlifuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

...temat jest o doskonaleniu konwersacji, dlatego optuję za "native", który przecież nie nadaje się na nauczyciela dla początkujących...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Paplik-fakt najlepsza opcja proponowana przez Ciebie,tyle,że bardzo droga...,ale dziękuję:]

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

wiesz co czasem w gazetach się ogłaszają ludzie do pomocy i to jest taniej niż szkola jezykowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

dzięki-spojrzę i na to,bo w sumie nauka ,może być również w moim domu

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Ty tez powinienes sobie przyswoic umiejetnosc myslenia.Tylko niestety zeby to zrobic trzeba miec mozg.Moze janusz p ci w tym pomoze.Zycze powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Zanim zdecydujecie się na native speakera, warto go zapytać czy ma przygotowanie do nauki angielskiego dla obcokrajowców. Ja trafiłem na takiego, który nie miał i to było bez sensu, bo gadanie ok, ale nie umiał mi wytłumaczyć co, jak i dlaczego.

- - - -
www

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Orientujecie się czy któras szkola w łomży udziela kursów angielskiego online?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Jak to maja być kursy online to po co Ci miasto konkretne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Online to nikt się nic nie nauczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Ja swój angielski poprawiłem przez naukę w prywatnej szkole, co bardzo polecam ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Jeśli zależy Ci na tego typu nauce to nie ma konieczności zapisywania się do szkoły, ktora ma placówkę w Łomży. Jest bardzo wiele szkół, które organizują kursy przez internet. Przykładem jest Speak up:
https://speak-up.pl/pl/metoda

Możesz równiez wykupić sobie lekcje z lektorem doszkalające ( taka rozmowa pomaga szczególnie jeśli masz problemy z rozumieniem i rozmową - czasami trudno jest się przełamać jeśli chodzi o gadanie).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

zapisalem sie do http://drenglish.pl i moge smialo powiedziec, ze byla to swietna decyzja. Dla mnie najwiekszym plusem sa elastyczne godziny nauki, a nie jak w innych szkolach na sztywno ustalone. No i pakieciki cenowe tez spoko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Jeżeli chodzi o szkolę angielskiego dla dzieci i młodzieży to tylko EEC na Mackiewicza.
Co do starszych nie orientuję się ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Przepraszam Mickiewicza ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Hej :) Ja miałam korepetycję z angielskiego. Bardzo miły młody Pan mieszkający wiele lat w Anglii. Miał fajną cenę, a ja dzięki niemu i szybkiej naucze dostałam awans w pracy :) Jak chcesz mogę podać namiary!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Ja bardzo polecam https://jaksiemaszpolsko.com/ bardzo fajny serwis z kursem angielskiego. Wszystko elegancko, nie muszę wychodzić z domu. nauczyciel jest bardzo przyjaznym człowiekiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

ja mogę polecić szkołę www.britishacademy.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Zdecydowanie polecam szkołę językową Progres https://www.progres.edu.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Szczególnie polecam ich kurs: angielski dla dorosłych łódź



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Podsumowując: żadna szkoła i żaden nauczyciel nie wbije Ci w głowę języka, jeżeli nie przysiądziesz fałdów i nie trząchniesz robotą :)

*finka*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

moje dzieci urodzily sie w anglii i chodzily tam 6 lat do szkoly, po powrocie do pl nauczycielka mogla by sie uczyc od 12 letniej corki a wiem ze ta wlasnie nauczycielka uczy prywatnie i daje korepetycje w ciekawych pieniazkach chociaz nie zawsze potrafi zdanie poprawnie zlozyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: angielski

Przeglądałem różne portale informacyjne i natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na temat nauki języków obcych - https://turystycznepropozycje.pl/znajomosc-idiomow-przyda-sie/ . Czy wiecie dlaczego znajomość idiomów przyda się na wakacjach za granicą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org