piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Okulary

Jakiego okulistę polecacie? gdzie jest największy wybór i atrakcyjne ceny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulary

przez neta. szkła są te same co w sklepach. a z kolei w sklepach są zawyżone ceny po jedna włoska firma ma monopol na rynek okularów na świecie 78% posiadają zarówno fabryki jak i wiekszosc sklepow. ceny okularów są zawyrzane o około 600%



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulary

Mam koleżankę która pracuje u optyka. I często mówi, że ludzie przychodzą mierzą, spisują model i kupują taniej przez net :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulary

Tak też można, choć jestem zwolenniczką kupowania przez internet, to w kwestii okularów wolę to robić osobiście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulary

Chyba o optyka chodzi, a nie o okulistę :) U okulisty okularów się nie kupi, on jest lekarzem. Poszukaj optyka i sklepu optycznego :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulary

Mądre słowa. Jednak zanim pójdziesz do optyka, to idź lepiej do okulisty. Nie wszędzie badają wzrok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulary

Jeśli masz receptę, to bez problemu kupisz okulary przez internet.
Ja właśnie tak zrobiłam, trochę obawiałam się czy będą mi pasować, ale zmierzyłam poprzednie oprawki i wybrałam o podobnych wymiarach.
Nie będę podawać nazwy internetowego optyka, bo zostanę posądzona o reklamę. Mogę tylko powiedzieć, że akurat była wyprzedaż oprawek i za całość razem ze szkłami średniej jakości zapłaciłam 100zł.

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org