czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezent dla żony :)

Witam moja żona ma niebawem urodziny ale nie mam pojęcia co można jej kupić... :/ Moje pomysły przez lata już się wyczerpały :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Witam polecam fajną bieliznę albo fajną piżamkę w sklepie
Sklep Paris - bielizna rajstopy
@SklepParisLomza ul. Sibiraków 22/6A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Zabierz ją na wycieczkę do Lublińca


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Jak masz dobrego kolegę to zorganizuj trójkącik,urozmaicisz jej i swoje życie seksualne,na pewno będzie zadowolona:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

posprzątaj w domu, kup kwiaty, przygotuj kolację. będzie bardziej zadowolona niżby dostała jakiś prezent. to jest prezent od serca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Z tym trójkącikiem to dobre ale jak dla mnie to tylko na ekranie kompa ;) hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Gorzej jak kolega okaże się lepszy i żona odejdzie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Kolega rosił mnie o poradę, czy warto kupić żonie na prezent url=https://www.domenasportowa.pl/pol_m_Silownia-Fitness_Silownia-i-Fitness_Bieznie-679.html]bieżnia sapphire Może mogłaby w domu ćwiczyć, ale nie wiem czy się nie obrazi za taki prezent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Moim zdaniem najważniejsze są kwiaty.

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Kwiaty i kolacja to świetny pomysł i do tego jakiś drobiazg. Ja ostatnio dostałam pokrowiec na telefon z https://ubierzfona.pl/collections/galaxy-grand-neo-etui-pokrowce-futeraly . Bardzo kobiecy, elegancki, zdobiony diamencikami. Na pozór mało romantyczny a naprawdę przydatny i ładny gadżet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

No to kupię kwiaty i coś do tego jakąś drobnostkę i może będzie oki :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Nie widziałem jeszcze kobiety, która nie lubiłaby kwiatów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

A może kup jej jakąś ładną sukienkę? Kobiety lubią ubrania, a na allani na pewno znajdziesz coś fajnego taka pomarańczowa może by się jej spodobała? Wydaje mi się, że ładnie wygląda, ale ja się niezbyt znam na modzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Czekoladki są jak najbardziej doskonałym pomysłem. Nie ma to jak coś słodkiego w tym dniu. Ale tak czy inaczej warto pomyśleć nad czymś dodatkowym, co byłoby dość oryginalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Najlepszy prezent dla żony to zadowolony mąż :)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Zabierz ją na romantyczny wieczór do warszawy - idźcie do teatru, na spacer a potem na kolację. My kobiety uwielbiamy takie romantyczne wypady we dwoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Mysle, ze zrobienie obiadu i deseru będzie super pomysłem. Jezeli nie czujecie sie dobrze w gotowaniu polecam blog http://www.sklep.savpol.pl/blog/pieczenie-ciast-w-domu-czy-musi-byc-trudne.html , zawiera bardzo ciekawe wskazówki dla początkujących i nie tylko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Kup jej jakiegoś małego pieska i nazwij go tofik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Albo jakiś komplet srebrnej biżuterii. Na olx widziałem jakiś czas temu fajne zestawy i niedrogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Seks najlepszy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Jeżeli ma to być coś wyjątkowego to ja np. cieszyłabym się ze wspólnego weekendu tylko we dwoje. Do tego szampan lub wino, dobre jedzenie i namiętny wieczór ;) Sama niedawno musiałam uświadomić męża, że zbliża się nasza pierwsza rocznica ślubu i chciałabym jakoś miło spędzić ten czas. Przez przypadek zobaczyłam, że przegląda oferty domków na weekend dlatego ja też postanowiłam kupić coś ciekawego aby urozmaicić te kilka dni, a właściwie nocy. Znalazłam koronkową bieliznę erotyczną więc myślę, że to będzie bardzo fajnie spędzona rocznica naszego ślubu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Koronkową bieliznę i tylko bieliznę, to na jesień i zimę.
To potem na lato będzie dziecko, też miły prezent. No i spokojna głowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Pochwalę się Wam dziewczyny co dostałam od męża na swoje urodziny. Jestem niesamowicie z prezentu zadowolona ( nie wiem tylko kto mu doradził co mi podarować - pewnie moja siostra albo jego siostra, nie będe się nawet ich pytała bo mi sie nie przyznają).

Kupił mi taki zegarek od firmy Adriatica

Który podoba mi sie niesamowicie. już dawno planowałam sobie kupić nowy zegarek. jednak nie chciałam tyle na niego wydawać, wiecznie szkoda było mi kasy. jenak jestem szczęśliwa,ze on o tym pomyslal


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Kup jakąś prostą rzecz jak kubek czy koszulka z własnym nadrukiem a resztę przeznacz na kolację albo kino, kwiaty. Jest to dużo lepsze od samego prezentu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Ja ostatnio swojej żonie kupiłem druty z żyłką . To trochę taki obupulny prezent, bo żona dzierga wieczorami więc ja mam świętny spokój ;) A teraz zbliża się zima więc jeszcze bardziej szaleje w swoim domowym kąciku bo osttanio wpadłą na pomyśł e będzie robiła i sprzedawała swetry na jesień. Także u mnie pomysł wypalił- polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

A może jednak jakaś biżuteria? Ja bym chyba zabiła za druty na prezent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Taki babciny prezencik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Skoro wyczerpały Ci się pomysły to może warto zacząć sugerować się aktualnymi trendami i w ten sposób wybierać prezent? Teraz bardzo modne w makijażu jest konturowanie twarzy. Kup jej więc może zestaw dobrych pędzli, którymi będzie mogła to robić. Hakuro ma świetne jakościowo pędzle z naturalnego włosia, na pewno się sprawdzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Polecam

https://www.olx.pl/i2/oferta/piekna-y-opel-insignia-2012-r-CID5-IDnFwxE.html#dadc91f31b

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Nic jej nie kupuj. Jak kocha, to rozumie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Znacie jakiś fajny sklep z powerbankami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Zaproś do kina, nasze ładne kino łomżyńskie :)
a jak nie to podpisuje się pod tym co dużo osób napisało, sprzątnij mieszkanie, zrób kolacje winko, weźcie razem kąpiel :) na pewno będzie zadowolona

kklaudyna94

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

co do power banków, polecam z TP-LINKa są super, trzymają długo

kklaudyna94

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Nie wiem, czy kosmetyki to dobry pomysł. Można nie trafić z ich rodzajem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Kosmetyki może sobie kupić sama, najlepiej zadbać, aby miała co wspominać :) Dlatego moim zdaniem najlepszy będzie jakiś wyjazd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Zabierz żonę na jakiś romantyczny weekend :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Weekend to super pomysł, ale może weźcie urlop i pojedźcie gdzieś na tydzień? W czasie, kiedy w Polsce będzie zimno można wybrać się na przykład na Kanary , gdzie temperatury są naprawdę wysokie, nawet w okresie jesiennym :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

kosz prezentowy,bizuterias,perfumy,wycieczka wspolna :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Ja kupiłem ostatnio żonie na urodziny portfel. Nie byle jaki. Podałem jej stronę i kazałem wybierać :) Była bardziej zadowolona niż kiedykolwiek. W końcu to ona nalepiej wie czego jej potrzeba :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Jak kobieta sama może wybrać prezent, to zawsze będzie zadowolona. Proste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

pierścionków nigdy u żony za dużo, kupuj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Ja w tamtym roku dostałam od męża wymarzony płaszcz z firmy Hexeline. Gdy go zakładam to jakby moja pewność siebie wzrastała kilkukrotnie! :D PAnowie, wierzcie mi, wasze żony będą zachwycone :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Kup jej ładna sukienkę.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Zabierz żonę na jakiś romantyczny weekend we dwoje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Ja swoja zone zapisalem na zabieg kwasem hialuronowym, zawsze o tym marzyla a szkoda bylo jej kasy...znalazlem super oferte, gdzie szukaja modelek i robia zabieg po kosztach materialu...swietna klinika i super specjalisci...rejestracja online http://www.modelki-medycynaestetyczna.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Sądzę, że będąc w małżeństwie powinno się wiedzieć, co może się żonie spodobać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Według mnie sam najlepiej będziesz wiedział jaki wybrać prezent dla żony, w końcu każda kobieta lubi inne prezenty. Ja na przykład uwielbiam dostawać na prezenty kosmetyki i nie uważam, żeby było coś złego w takich praktycznych prezentach. Teraz poluję na krem BB z koreańskiej serii SKIN79 i na pewno napomknę mężowi, że chętnie otrzymałabym taki prezent

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Słuchaj, ja właśnie próbuję mężowi zasugerować żeby mi kupił kurs wokalny http://voiceon.pl/kompletna-technika-wokalna/ : D I jak to zrobić? Ciężka sprawa, to jak z włączeniem ogrzewania, jemu nie trzeba bo mu ciepło czyli to nie jest potrzebne. : P Jak tu wpłynąć na niego, pouczyłabym się śpiewać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

http://allegro.pl/ldn-chusta-duza-ludowa-goralska-folk-nowe-modele-i6883050154.html?utm_source=rtbhouse&utm_medium=CPC&utm_campaign=rtbhouse-retargeting

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Ta stronka jest luksio.
Wytrzepac ok 150 za np. tzw. JAPONKI to albo trzeba miec nierowno pod kopóła lub kasztanic sie forsa i dolarami podcierac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Praktycznie każda kobieta dba o swoje paznokcie więc może coś do pielęgnacji? Na przykład taki fajny zestaw https://www.al.to/p/295957-pielegnacja-dloni-i-stop-revlon-travel-chic-manicure-set.html ? Jest to profesjonalny, elektryczny zestaw który doskonale posłuży do polerowania i nadawania pięknego kształtu paznokciom, jak również doprowadzi do porządku niesforne naskórki :) Jest poręczny i łatwy w obsłudze. Ja osobiście bardzo bym ucieszyłabym się z takiego prezentu ;D

Ale ja się wstydzę... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

dużo tu spamu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Pomyśl o jej zainteresowaniach i pasji ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Komplet biżuterii?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Zdawać by się mogło, że powinno się znać swoją żonę i jej gusta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Może jakaś elegancka pościel albo komplet garnków?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Prosto, niewielkim kosztem, a w dodatku prezent robiący dużą różnicę - masaz-relaksacyjny. Sami oceńcie, czy to wasze klimaty, ale wydaje mi się, że taki własnie prezent powinien każdemu pasować. Koszt niewielki, a jednak zdecydowanie coś fajnego. I kto nie przepada za relaksem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Według mnie ciekawym pomysłem jest bilet do galerii. Jest to co prawda prezent przeznaczony głównie dla osób, które lubią tego typu atrakcje. Jednak żonie może się spodobać ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Nie masz oryginalnego pomysłu? Ja bardzo bym się ucieszyła z upiększających zabiegów medycyny estetycznej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Ja ostatnio pod choinkę podarowałem swojej żonie perfumy i to nie byle jakie, bo Chanel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

ja tam bym wolała dostać perfumy porządne np Calvina Kleina. Dla mnie są najlepsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Drewniane wyznanie miłości ;) Zobacz tutaj https://cooldom.pl/Napisy-3D-na-sciane-c86, śliczne, prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Kup żonie jakieś ładne szpilki np. takie https://www.czasnabuty.pl/search.php?text=bezowe+szpilki. Na pewno się ucieszy. A Ty przy okazji też.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

A co powiesz na jakieś dekoracje meblowe? Moja żona uwielbia takie prezenty. W tamtym roku kupiłem jej włoskie dekoracje http://www.exceleo.pl/sklep/elementy-dekoracyjne.html w nowoczesnym stylu i była zachwycona :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Zegarek, portfel, zestaw pędzli. Jest wiele pomysłów na prezent dla kobiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Kup jej wibrator dużej mocy na 220 v.bedzie zachwycona mowie ci 😀😀😀

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

kwiaty moze banalne ale zawsze urocze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Może zabierz ją na zakupy i niech sobie wybierze coś ładnego :)? Może to mało finezyjna propozycja, ale przynajmniej prezent będzie trafiony...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony :)

Biżuteria, bielizna, kosmetyki - jeśli znasz jej gust to teoretycznie nie powinno być problemu z wyborem czegoś odpowiedniego. A jeśli ma już dużo takich rzeczy - to zawsze możesz zaprosić ją na kolację albo na jakiś wspólny wyjazd do spa albo kupić voucher na jakieś nietypowe wydarzenie, np lot balonem, przejażdżkę jakimś fajnym autem, nurkowanie itp. Ja bym się ucieszyła z takiego prezentu :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org