czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Serwis komputerowy

Jaki serwis komputerowy polecacie?

mick#07

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

Polecam: Mazowiecka 1/5, 18-400 Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

ja moge naprawic co tam trzeba prywatnie takie rzeczy tanio robie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

w dell inspiron 1545 mam problem z klawiatura...3 przyciski nie dzialaja ...prawdopodobnie cos sie dostalo wystaryczy odkrecic i przeczyscic (przynajmniej mam taka nadzieje ze to pomoze i nic powazniejszego tam sie nie dzieje)

mick#07

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

Obojętnie w jakim serwisie będziesz naprawiał najlepiej żeby serwisant sprawdził ile może naprawa kosztować,tylko że lipa w tym że samo sprawdzenie kosztuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

Witam. Prawdopodobnie klawiatura była zalana i jest do wymiany. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

Najlepiej oddac komputer komus znajomemu do naprawy. Jest szansa ze zrobi dobrze i tanio. A serwis to naciągnie na niepotrzebne drogie naprawy...

Pozdrawiam, K.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

witam u mnie tanio wymiana klawiatury bedzie potrzebna koszt klawy około 40 zł robocizna 40 to na 80 zł damy rade naprawa w jeden dzien jak cos prosze do mnie pisac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

Bardzo dobry i uczciwy jest pan na Dmowskiego na górze. Naprawa komputerów, drukarek. Mówi co dolega i dopiero naprawia jesli klient chce. Polecam! Uczciwy,solidny,ma wiedzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

Wiele tematów można rozwiązać całkowicie samodzielnie, wystarczy zerknąć na to - http://techfresh.pl/forum/ W sieci w dalszym ciągu istnieje wiele serwisów, gdzie pokazano bardzo dokładnie wyjście z wielu sytuacji. A naprawdę nie każdy problem związany ze sprzętem, wymaga od razu pomocy fachowca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

spadaj m.e.n.d.o

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

W pogotowiu komputerowym https://www.ogi-comp.pl oferują naprawę komputerów, laptopów i tabletów z dojazdem do Klienta na terenie Mysłowic, Katowic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

Mario2 wszyscy w domu zdrowi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

A czy może ktoś z was kojarzy serwis komputerowy macroserwis.net ? Pytam, ponieważ szukałam teraz dobry specjalistów od kompa na terenie Krakowa i wpadłam właśnie na nich. Wydaje mi się, że znają się na rzeczy i co ważne dla mnie szybko rozprawiają się z usterkami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

mick#07 napisał(a):

> Jaki serwis komputerowy polecacie?
>



Może ten serwis komputerowy? https://www.serwiskomputerowy.biz.pl/dla-firm

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org