piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Barman na weselu itp

znacie może kogoś kto by wpadł na wesele jako barman i robił drinki itp ile za to kasuje i jak to wygląda dokładnie co wy na ten temat wiecie???

;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

tak znam pewną osobę robi bardzo dobrą robotę sam go wynajełem tydzien temu na swoje wesele i jestem zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

Chodzi o dawkowanie alkoholu ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

z chęcią podam CI numer do niego . Napewno umówisz sie z nim i ustalicie cene :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

Nie o dawkowanie,tylko o reklamę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

Ja polecam www.essenza-catering.pl, 100% zadowolenie, troszke kosztuje ale warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

3-4 tys. plus okolo 300 zł za barmana plus swoja wódka,drogi interes ale zawsze jakaś atrakcja:)

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

von chrupka nie o żdną reklamę tu chodzi !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

tak poważnie chce się tym zająć w naszej okolicy właśnie skończyłem szkolenia w międzynarodowej szkole barmanów i szkolenia flair czyli jak by ktoś nie wiedział to rzucanie butelkami kubkami i wieloma innymi atrakcjami i sadze ze dużo dużo mniej za to mogę brać niż 4 tys wszystko w zależności od imprezy itp co sadzicie o pójściu pracy do yam cafe?? raczej tam moja wiedza i umiejętności się nie przydadzą co??

;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

Hahaha tak myślałem szuka rynków zbytu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

Lepiej naucz się dużo pić %, tak,by się nie upić . To dopiero sztuka w naszych czasach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

www.essenza-catering.pl polecam drinki wyśmienite, fajnie podane efekt zadowalający na 1000%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

Natomiast ja byłem na weselu co drinki, pyszną kawusię i fontanny serwowała firma www.malibu-catering.pl Z tego co się ich wypytałem na weselu to mają bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu do innych. Wrażenie robił sprzęt na jakim pracują :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

My w tym roku też mieliśmy barmanów i bar kawowy z essenza catering było rewelacyjnie. Polecili ich nasi znajomi i ja polecam w 100 %. Z tego co wiem są pierwszą firmą na podlasiu, która wprowadziła takie fajne usługi, mają doświadczenie i widać to podczas ich pracy, bo robią profeskę! Goście do tej pory wspominają te ich pyszności :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

Ja miałem u Siebie na weselu barmana za drinami , był z panną i obsługiwali całe wesele , jak jestes zainteresowany szczegółami to pisz . Kolo jest z ostrołęki jak dobrze pamiętam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

U mojej siostry było tak że młodzi zapewnili alkohole i różnego typu dodatki, a chłopak(wieloletni barman)który na tym się zna robił drinki, za usługę wziął 300zł, polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

I co z tego, że essenza wprowadziła takie nowinki. Parę lat temu Telekomunikacja też była jedyna i wiadomo jakie ceny monopolistyczne były, to samo i z tą firmą. Jak zaśpiewali mi ile za moje wesele by wzięli to oczy dęba stanęły, 7 tysi drogą nie chodzi. Znalazłam barmana za 1300. Wesele było w maju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

7 tys. ? To chyba mała pomyłka z Pana / Pani strony. My mieliśmy wesele na 120 osób i za 2 barmanów z essenzy zapłąciliśmy 1350 zł. Więc ta kwota chyba jest mocno przesadzona. My się sami przekonaliśmy, bo zaufaliśmy opini innych Par na ich temat. Tylko tyle. Wieć mowie o kosztach na forum mija się z celem, bo każda Para chce coś innego, a wesela tez sa małe i duże. Zresztą sami sprawdzcie. życze powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

No właśnie żadna pomyłka! U znajomej w tamtym roku w lipcu chcieli ze wszystkim 10 tyś, wesele miało być na 270 osób więc z palca tego nie wyssałam. Ale chyba daliście im swoje alkohole, napoje i owoce i przywieźliście ich na miejsce za tą cenę :P Zreszto co będę się kłóciła może inne wymagania miałaś u mnie to tak się kalkulowało. Ja już mam swoje za sobą znalazłam innych i też świetnie się spisywali, byli realni do moich wydatków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

Właśnie dlatego uważam, że na forum nie powinno się mówić o cenach, bo możemy kogoś wprowadzić w błąd. weź pod uwagę, że oni - Essenza ma w ofercie Drink Bar, bar kawowy, fontannę czekolady, alkoholową, pokazy barmańskie i coś tam jeszcze. Nas też nie było stać na wszystko więc wzieliśmy tylko Drink Bar. A te 10 tys. to pewnie za cały pakiet. 270 osób to bardzo duże wesele. My mieliśmy budżet na atrakcję z tego co pamiętam 2200 i do tej ceny dobrali nam usługę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

Zapraszam na Targi Ślubne do Łomży. Odbędą się w Hali Sportowej SP nr 9 w Łomży. Będą dwie firmy które zajmują się tego typu oprawą na weselu. Będą takżę pokazy tych firm. Startujemy od 11!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

Polecamy nasze usługi Barman i Drink Bar Łomża i okolice. Oferujemy również wiele innych atrakcji, zapraszamy do zapoznania się z ofertą:
www.taste-bar.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

Polecam bary kawowe, które są baaardzo mobile, nawet z innego miasta bez problemu się pojawią ;) Np. Perfect Service z Krakowa - bar kawowy + barista, moim zdaniem np. na wesele opcja idealna!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

Najtaniej to chyba tu bedzie i na miejscu! https://web.facebook.com/groups/155630881284309/permalink/572898452890881/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

A najlepiej tutaj: http://boscybarmani.pl/ na wesela i na eventy firmowe. Na stronce są zdjęcia z imprez. Wycena po kontakcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

Barman na weselu to super sprawa. Byłam u znajomej na weselu, gdzie była taka atrakcja. Obsługa barmańska była gwoździem programu, oczywiście zaraz po Parze Młodej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Barman na weselu itp

To coraz popularniejsze na weselach. Bardzo fajny pomysł, poleca. A zatrudnić trzeba do tego po prostu dobrego barmana po kursach i z doświadczeniem. Nie studenciaka z pubu :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org