czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie kupić markowy plecak ?

Witam, gdzie w Łomży można kupić markowe plecaki i gdzie jest kupować najlepiej/najtaniej ? Na razie na oku mam Vabbi i 50 Style. Doradzicie mi coś jeszcze ? I na rynku nie mam zamiaru kupować ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

w biedronce będą PUMY :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

w markach, bo w łomży same podróbki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

Mam plecaki firmy semi line kolor granatowy po 30zł za sztuke. Jak kogos interesuje prosze e-maila wysle zdjecia.

(-_-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

semi line to nie markowy;) tydzien i na szwach eka lepuiej dac 100 zl ale za cos porządnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

Tam gdzie jest Rossmann w "piwnicy" jest firmowy sklep nike puma z plecakami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

Hurtownia ''Scooby" tam mają fajne Nike i Reebok ;) cena nawet taka przystępna. sama tam kupiłam i zadowolona jestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

dzięki a ty urodzony15maja jak bys mógł to wyślij zdjęcia na maila piter_gr@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

na allegro

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

Autor: Flug (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13-08-10 14:57

w biedronce będą PUMY :P




mozesz mi powiedziec, czy sypneli do biedronki czy nie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

Grot - firmy Janysport.
Tylko w Łomżyńcu chyba nie dostaniesz plecaków tej firmy. A szkoda, bo warto wydać kilka złotych.
I.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

zalamka,do bialego daleko 80 km,i tam nie wiadomo jak trafic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

warszawa ochota-ratusz
jednak co duze miasto to duze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

szczebiota z tak małym rozumkiem nie wybieraj się do tak dużego miasta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

Witaj jest wiele sklepów , w którym kupisz markowy plecak. Wszystko zależy od tego jaki to ma być plecak. Nawet w marketach już pokazują się markowe plecaki. Mogę Ci polecić sklepy sportowe typu Decathlon bądź Sporting. No i oczywiście poszukaj w sieci. Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

Gdy wyjeżdżałem na sierpniowy wyjazd w góry to kupiłem świetny plecak w Decathlonie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

w venedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

A ja mam pytanie Markowe czyli w jakim celu pokazania wszystkim znaczka na pół plecaka mimo że jest nie praktyczny . Są artykuły bez pasków , łyżwy, tygrysa itp... dużo lepsze i praktyczniejsze ale jak ktoś ma pranie mózgu to tylko paski ma przed oczami to znaczy że dobre HAHAHAHAHA wieśniaki i buraki w BLMach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

w internecie, a gdzieżby.,..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

W Biedrze coś może znajdziesz.

To błoto nie jest dla mnie obojętne. To część mojej ojczyzny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

w sklepie z markowymi plecakami w internetach pełno takich

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

Popieram karin83. Jeśli masz już określone wymagania, to markowe plecaki szkolne kupisz taniej w sieci. Przeglądniesz oferty bez wychodzenia z domu, a w razie czego zawsze masz 14 dni na odesłanie. Sklepy stacjonarne mają coraz bardziej ograniczoną ofertę, dlatego jeśli nie muszę to nie korzystam z nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

Zależy dokładnie o jaki chodzi, a w sklepach sportowych jest mnóstwo ciekawych produktów. Tylko trzeba trafić na dobrą cenę, bo to są raczej dość sezonowe produkty. Ale od tego też zależy ich ilość i dostępność - w wakacje i przed samym rokiem szkolnym jest ich najwięcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

Wiadomo, że w sieci najłatwiej znaleźć. Warto jednak też się zastanowić pierwsze nad tym jaki plecak, czy też może tornister kupić. Szczególnie gdy chodzi o rzeczy dla małych jeszcze uczniów. Zobaczcie sobie oferty na Ceneo ceneo.pl/oferty/tornister tam możecie łatwo sobie też ceny porównać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

Ja zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć...

To nie dobrobyt czyni nas szczęśliwymi, lecz dobroć i sposób widzenia własnego życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

Jeśli szukasz czegoś na lata to jak pisze Indar coś firmy Janysport lub Wisport.
Osobiście mam plecak Wisport Sparrow 16 litrów. Idealny do szkoły, na miasto i wypady w teren. Używam go głównie w górach, ale ze względu na gabaryty jest uniwersalny. Jakość wykonania pierwsza klasa.
Trzeba szukać w sieci lub jechać do większego miasta. W Łomży nie kupisz niczego konkretnego.
No i pytanie, jakiego typu plecaka szukasz. Do czego ma służyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

A gdzie znajdę eleganckie, skórzane plecaki? Szukam takiego już od dłuższego czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

Paddington po co pytasz trollu. Nikt tu nie chce twoich linków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

Ja osobiście polecam Ci sprawdzić ofertę sklepu internetowego Yessport. Znajdziesz w niej między innymi wysokiej jakości plecaki Vans damskie i męskie, a także wiele innych produktów od firm takich jak: Nike, Puma czy Adidas. Ja kupuje u nich od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Mają szeroki wybór, niskie ceny i szybko realizują zamówienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić markowy plecak ?

Kupiłem dwa razy. Pierwszy i ostatni. Chłam i nic więcej. Odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org